• IvcaSammet
  ***

  Na seriál jsem se začala dívat s přesvědčením, že to bude hororový seriál pro dospělé, nebo aspoň teenagery. To, že jsem se hodně spletla mi prozradilo už prvních pět minut seriálu ... Znovu jsem se podívala do profilu a zjistila jsem, že je seriál opravdu označený jako "rodinný". Sice by mě to od sledování neodradilo, ale aspoň bych si ušetřila solidní zklamání ... Příběh se začal rozjíždět opravdu "dětsky". Nakonec jsem se ale přece jen do povahy seriálu vžila a nakonec se musím přiznat, že námět byl opravdu skvělý. Co se týče zpracování je to ale už o hodně horší. Ano, vím, je to strašidelný seriál pro děti, mám to na paměti. Jenže bohužel právě ono zpracování mi přišlo jako od dítěte. Pokud pominu nadpřirozené bytosti a schopnosti, seriál byl plný nereálných situací, které se prostě nedaly přehlédnout. Obzvlášť mě vytáčelo, že hlavní postavy ječely naprosto po každé, kdy to šlo ... Proč? ... Pro diváka to bylo očekávané v každém případě, ale v reálném světě by v jistých situacích neječelo ani to nejvíc ustrašené dítě na světě ... Dětské herecké výkony byly opravdu výborné, jen je bohužel hodně kazila špatná choreografie společně s chabým scénářem ... A snad posledním, tentokrát spíš osobním, nedostatkem byly velmi malé role pro Vorla a Pluskala, jejichž výstupy jsem si opravdu užívala. A to nejen díky mladičkému Kryštofovi, ale taky jejich hláškám. Některé hlášky z tohoto seriálu byly opravdu legendární ... Opravdu škoda toho zpracování, ráda bych hodnotila líp, ale bohužel ... Škoda, že jsem seriál neviděla, když jsem byla dítě ...(15.4.2015)

 • LBsmoke
  ***

  škaredá chýlková, vlčák dlouhý, slizký kříž a hlavně květa fialová to sou potvory tak strašidelné, že sem po zhlédnutí prvních dílu radši spal s rožlou lampičkou.. ..sice je to trochu hloupé, ale tak děsivou atmosféru má málokterý horror.. a to je žánr kterému nejvíc holduju.. hlavně vím že když sme byli s bratrem malé děti odkojené freddy kruegerem tak tohohle sme se báli.. a seriál je hlavně určený pro děti..(29.8.2011)

 • ssarka
  ***

  Kvalita nic moc,ale obsah jako oddechovka víc než dobrý.Navíc všichni herci,kteří hráli zlé síly jsou perfektní, Kříž jako vodník byl víc než reálný,prostě jako by opravdu byl vodník,Chýlková jako čarodějnice taky super a Dlouhý jako snad vlkodlak,bo co,taky děsivý,nechtěla bych,aby mi stával v noci pod oknem a čučel dovnitř. Takže pěkný průměr.(11.7.2015)

 • Stegr
  ***

  50% - Celkem ucházející seriál, na který bych se asi nedíval, nebýt miniroličky mojí sestřenice. Takhle jsem sledoval každý díl a čekal, kdy se tam objeví. No a nakonec to celkově nebylo tak hrozné, dalo se na to koukat (teď nemyslím výkon sestřenice, protože ta se tam téměř neobjevila, ale celý seriál)...(8.12.2007)

 • Zmiu
  ***

  Tenhle seriál mě svým způsobem strašně vadil, přišel mi hloupý, ale zároveň mě něčím přitahoval a byl opravdu napínavý, že jsem se na něj musela dodívat. Trochu hloupé bylo, že se tam každý jmenuje podle toho, čím se zabývá. Atmosféra se ale povedla, docela jsem se u toho bála, a to už mi nebylo -náct. Už jen za to, že mě zajímalo, jak to dopadne, musím dát 3*(19.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace