Životní vášeň

• Austrálie Balboa Blvd

Mladý muž zjišťuje tragické i dojemné informace o své minulosti a basketbal se pro něj stává více než jen hrou. (Filmbox)

NifKor

Film, který je jako stvořený pro basketbalisty. Lidi co hrají basketball nebo mu nějak rozumí a zajímá je tak musí zkouknout. Pro ostatní to bude jen další sportovní film s trochu nezajímavým příběhem, ale s dobrými herci a postavami, které si člověk oblíbí. Já jako basketbalista dávám 4 hvězdy. 7/10 ()

BOURQUE

Príbeh mladého človeka, ktorý pred rodinnými problémami z detstva (napr. adopcia) nájde útočisko v basketbale. Život ho dá dohromady s ďalším človekom, ktorý sa snaží vysporiadať s ešte väčšou životnou tragédiou, ako on. Jednoduché vedenie príbehu, nekomplikované postavy (a „malá“ reklama na životopisnú knihu Michala Jordana). Trochu hlbšie zachytenie charakteru postáv (a ich vývoja) by pravdepodobne viedlo k vyššiemu hodnoteniu. Film, ktorý napriek tomu, že nie je na 100% spojený s basketbalom, ma oslovil omnoho viac ako nedávny Hustle. P.S.1.: Tiffany West is a pure beatuy! P.S.2.: „Michael Jordan je najväčší basketbalista všetkých čias.“ Čo Kobe alebo LeBron?“ „LeBron nemá ani šancu! Osobné hodnotenie: 77% (***) ()