Reklama

Reklama

Láska navždy

  • USA Endless (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Dva zamilovaní teenageři Riley a Chris jsou rozděleni tragickou autonehodou. Zatímco Riley se obviňuje za smrt svého přítele, Chris uvízl v limbu. Naštěstí oba najdou způsob, jak se znovu spojit. V milostném příběhu, který přesahuje všechny aspekty života i smrti, se Riley a Chris musí podrobit nejtěžší zkoušce ze všech: jeden druhého nechat odejít... (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (15)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Námět je neskutečně libivá záležitost. I z toho důvodu jsem si říkal, že Lásku navždy zkusím. Navíc i Půlnoční láska od stejného režiséra byla z podobného ranku, tak jsem tu úplně neočekával průser. Ten se ale dostavil záhy. Scénáristi si s námětem dělali co chtěli, nedával vůbec logiku. Nejtrapnější scéna byla ta lekce krájení brambor. To jsem si říkal, že dál už to dojít snad nemohlo. Jenže pak pokračuje sérii nelogičností a já měl co dělat, abych tuto Hallmark friendly záležitost vůbec dokoukal. Co naplat, že herecká dvojka byla fajn. Tady to sestřelil neskutečně blbej scénář. ()

veverysiak 

všechny recenze uživatele

Vôbec nerozumiem tomu, prečo sa točia takéto prisprostasté vykrádačky slávnejších, síce tiež prihlúplych, ale aspoň kvalitnejšie spracovaných kúskov, jediné, čo môžem na tejto tínedžerskej fantasmagórii oceniť, je marketingová prezentácia, dal som sa nachytať na upútavky, ale na toto plne platí výrok môjho prapredka: "Z hovna bič neupletieš!", takže 15%. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Toto je teenagerský Duch alebo teda Duch 2, ale chlapec nemá charizmu Swayzeho a samozrejme ani to dievča nemá na Demi Moore. A celé sa to vanie v inej atmosfére, myslím, že tú umelú romantiku pretláča smrť. Začína aj končí sa to smrťou a počas celého deja sa rieši len smrť v tom pochmúrnejšom šate. Samozrejmosťou je, že všetky páry sú tu čiernobiele, inak to v USA už ani nejde. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $846,294▐ Trošku až nečakane ale táto ducharina až nadmieru dobre fungovala. Nápadito premyslené, herci dosť slušne hrajú, aj keď blonďatá Famke Janssen skôr svojím výzorom postraší. /75%/ ()

xray0045 

všechny recenze uživatele

Variace na ducha ktera se nepovedla.Hlavni predstavitele jsou nemastni neslani, jejich spojeni je dost roubovany. Paradoxne Famke Janssen ve vedlejsi roli zahrala mnohem lepe. Pribeh predvidaleny a tuctovy. Dokoukat to je dost vyzva. Jako lakmusovy papirek pusobi i to ze to znechutilo nezne pohlavi, ktere si v cervenych knihovnach libuje takze ac se jedna o umele sladidlo, romantika to neni. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama