Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

 • Phobia
  ****

  Je mi jasné, že by tento sci-fi seriál o boji s mimozemskou invazí v dnešní době neobstál - např. triky byly ubohé už v době premiéry na ČT někdy začátkem (v polovině?) devadesátých let. Každopádně jsem v té době jednou týdně v noci usedala k TV a s napětím sledovala, jak si lidský odboj poradí s nezvanými návštěvníky z vesmíru... a líbil se mi svalnatý klaďas Marc Singer:-). Hodnocení 4* je produktem dávné nostalgie, ani nevím, jak se mi tento seriál podařilo vůbec vykutat ze zaprášených hlubin mojí paměti.(21.7.2009)

 • anderson
  ****

  Toto sú ďalšie 3 cca 90 - minútové epizódy, obvykle nazývané ako druhá séria. --- Treba povedať, že po tých rokoch od uvedenia na ČT 1 (čo tak reprízu vážení ???) tá nostalgia mierne opadla a napr. výkon MARCA SINGERA je na hranici odpadu, ale aj tak je to sci - fi klasika, ktorá nepochybne inšpirovala trebárs DEŇ NEZÁVISLOSTI. A napriek (z dnešného pohľadu) technickej nedokonalosti efektov, dávam pred tvorcami pomyselný klobúk dolu. (18.2.2009)(18.2.2009)

 • Politik
  ***

  Ještě že máme remake :)(28.6.2010)

 • st.verka
  ****

  Na tenhle seriál se musíme dívat očima 25 let zpátky jako na většinu seriálové tvorby. Ale stále mě baví.(16.3.2011)

 • Klenotka
  ****

  O něco slabší než první minisérie. Hlavně asi kvůli trochu nedotaženému konci, kdy to skoro vypadalo, že jim došly nápady a už to chtěli hodně rychle ukončit. Stále mi vadilo, že mimozemšťani mezi sebou mluvili anglicky a že "povstalci" v jejich řadách dokázali tolik, když jich ve finále bylo jen asi pět. Tím ale výčet negativ končí, protože to bylo stejně napínavé jako předchozí díly a hlavně se dostalo i na vývoj postav a jejich vztahy. V obsazení tentokrát vyčnívá Michael Ironside jako Tyler, který přebírá vedení (jako herec i postava), kdykoliv se objeví na scéně.(22.8.2011)

 • PKD
  *****

  Skvělá,propracovaná věc,byť s ní nemá autor Keneth Johnson nic společného. Pro fandy Míši Ironsidea,povinnost. Parádní hudba. A že by to dnes naobstálo? Tak,pokud pominu efekty,tak v klídku a levou zadní.(5.8.2018)

 • vitajak
  *****

  Pokud se chcete dozvědět podrobnější informace, tak se podívejte na web o tomto původním seriálu Véčko.(2.10.2007)

 • kenkaku
  ****

  Přímé pokračování, které drží standard předchozí miniserie. pokud se někomu líbila předchozí, bude i tato.(23.9.2017)

 • papaguy
  ****

  Majk postupně odkládá VHS kameru, bere do ruky zbraň a likviduje nepřátelské emzáky s čím dál větší bravurou akčního hrdiny. Někdy je až úsměvné, jak moc dobře mu to jde...:-) Dobře se podařilo vykreslit postupné získání kontroly mimozemšťanů nad obyvatelstvem a zdroji – za pomoci kamufláže, propagandy a technologické převahy. K dobru ještěráků ve filmu je třeba přičíst, že ne všichni emzáci s rozhodnutími svého vůdce souhlasí a několik jedinců se snaží pozemšťanům v odboji proti jejich vlastní rase pomáhat. Jejich spojenectví je v konečném důsledku klíčové...(18.8.2012)

 • zekon
  ***

  Nevím, ale to pokračování už bylo takové křečovité a zbytečně dlouhé.(17.5.2010)

 • Nobunaga
  *****

  V: Final Battle je asi nejlepší série (s2) z původní trilogie "V". Do výborného příběhu o okupaci lidstva nastupuje vojenský veterán a žoldák Ham Tyler v podání Michaela Ironsidea a příběh nabírá na obrátkách po akční stránce. Triky už dnes sice trochu pokulhávají, ale jako celek jsou to 3 série s obrovským poselstvím a po příběhové stránce to hravě strčí do kapsy remake z roku 2009.(30.10.2010)

 • michalkop
  ****

  Navazuje na předchozí minisérii z roku 1983 (zde jako TV film). Opět má úžasnou atmosféru, zajímavé výkony i příběh. S českým dabingem jsem neviděl, protože se mi zdálo, že to degraduje kvalitu celého díla (pod dabingem byly slyšet originální zvuku a hlasy + šum). Co kvalitu trochu sráží je naprosto zpackaný konec. /SPOILER/ Proboha proč musí na konci Zemi zachránit malé dítě nějakou paranormální silou, když by stačilo, kdyby vědělo jen ten barevný kód, protože ho vidělo předtím? Proč hlavní padouška nepozorovaně uteče? /Konec SPOILERu/ Tak protot dávám jen 70%.(9.8.2011)

 • Valenta28
  *****

  Tak tohle kdysi dávali na ČT v dvojhlasném českém dabingu. Tyhle díly tehdy nahrané na VHS jsem viděl a je to paráda. Jen škoda, že už je nikdy ani jednou od té doby nedali. Nikde. Děj je stále stejný. CÍL = ubránit se proti převlečeným plazům Akorát konkrétní příběh se zde již trochu změnil. Přidávají se jiné postavy, hraje jiná hudba. Plány a způsoby obrany jsou také trošku jiné. Tahle třídílná řada si dalších pět hvězdiček rozhodně zaslouží. Nic jí nechybí.(24.2.2018)

 • Untouchabl
  *****

  Pamatuju si že sem měl zakázaný se na to dívat, ale je to už hodně dávno(7.2.2008)

 • obyč.divák
  *****

  Pamatuju si že to dávala Čt 1 běželo to pozdě v noci myslim kolem pulnoci a mělo to jen dvoj překlad nevim už kdo mluvil holky ale chlapy Alfréd Strejček chtělo by to reprízu(24.2.2009)

 • Jrk
  *****

  Tento serial bezel v pozdnich hodinach a to jeste v simultanim dabingu. Ovsem i tak prvni serie byly velmi napinave. Serial se dost opiral o nektere principy nacistu a jejich propagandy. Nemce nahradili plazi z vesmiru. Specialni efekty odpovidaji dobe, ale pribeh vas vtahne do deje. Bohuzel jak jsem jiz psal prijde mi ze scenaristum dosla v poslednich dilech munice a serialu penize. Ale i tak stoji za podivani.(8.3.2009)

 • numan
  **

  I po letech celkem koukatelné - i když už zdaleka ne tak dobré jako první původní miniserie. Freddyho Krugera jako hodného emzáka jsem si nemohl nechat ujít, ovšem od scénáře přes hudbu a herecké výkony až po režii je všechno horší než původní tříhodinovka. Kňórání tklivého "JamesLastLike" saxofónu v romantických scénách ještě lze brát jako úlitbu dobovým stereotypům, ovšem špiónka, hopcající během svého zásadního úkolu v útrobách mimozemského korábu na lodičkoidních jehlách už je moc i pro hodně velkýho naivku. Marc Singer jako hlavní klaďas se tu bohužel krutě zvrhnul. Ve vyšponovaných džínách je možná akceptovatelný jako "gaypussy", but jinak je to pozér a ne-herec. V každém záběru se chová hůř než Jennifer Lopez - pr*el v pozoru, vyhozenej bok a co obraz, to "hele, jaxem pjeknej"....Zdravím všechny, co tu do virtuálního prostoru sypou hlášky o tom, jak je nová verze Véčka horší, než originál. Je to samozřejmě naprostá krawina a vůbec ne qůli trikům a pokroku v technologiích vůbec. Ale přesto..... Jako 80ková reliqie zkousnutelné. Jo, a ještě taková prkotina: Extrémní počet scén, kdy si říkáte "aha, ty se moc vykecáváš, ty brzo umřeš..." Ale to už je hnidopišství, současné seriály z takových situací klidně vyfuní celou sezónu, takže vlastně progressivní prvek. :oD(7.5.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace