Thor: Láska jako hrom

• USA Thor: Love and Thunder (více)
Trailer 4

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve než bude pozdě. (Falcon)

ondyGAMESTV

Příběh [5,5/10] | Scénář [6/10] | Hudba [10/10] | Kamera [10/10] | Efekty [10/10] | Atmosféra [4/10] | Herecké výkony [6/10] S předchozími díly naprosto nesrovnatelné, respektive docela sračka. On by humor, který tu byl zas tak nevadil, ale takový styl humoru téměř úplně zahnal atmosféru, kterou tady měl Thor a Jane mít, toto sem prostě nepatří, mělo to být právě o té lásce jako o tom říká název "Láska jako hrom", v tomto případě by název filmu vystihovalo spíše něco jako Thor: Láska jako z čajové lžíce, nebo Thor: Láska jako kapka vody, či Thor: Minimum lásky. I film jako samotný je divný, když mluvím o konci filmu, prostě ten humor to ničí, potom neberete zamilované scény a scény u kterých by jste měli cítit emoce tak vážně (Thor neprojevuje moc emocí, když zjistí že Jane má rakovinu, naopak spíš jako by to chtěli ještě dát do srandy. Do takového vážného téma jako je láska se takovýto humor nehodí. Pokud jste chtěli udělat komedii tak gratuluju povedlo se vám to. Původně jsem chtěl dát 60% za humor, (třeba scény s křičícími kozami, nebo když Hromovrah žárlil na Mjolnir byli boží) ale dávám o 5% míň za konec filmu, Jane si nezasloužila zemřít. Nejhorší Thor vůbec ⚡ 55% ()

verbal

Jedno se musí nechat, Lajka Mamtiki je vcelku kreatura, co dokáže do těch vážně se beroucích, stupidních bukviád a převýchovných neomarxistických manifestů pro vymatlané děti se dvěma tatínky, nejlépe černými, sem tam nacpat alespoň trochu nadhledu. Pořád je to sice jedna a tatáž hloupá furtdokolová infantilní kokotina o nějakém skoro neporazitelném kosmickém zlu, které ale nakonec skupinka oelasťákovaných supergejů ve sdružených barvách Benettonu usviští xmrti, protože falešný altruismus, utopistické mentorování, seksuální deviace, Vikingové z Wakandy a opičí láska vždy zvítězí nad inteligencí a zdravým rozumem, ovšem tentokrát alespoň hloupá furtdokolová infantilní kokotina s naprosto démonickým Balíkem, jemuž by slušel pořádně temný horor, s nesnesitelně ječícíma kozama a parádní Praslovou dietní kreací zhýralého ředitele panteonu s famózním uzenáčským akcentem. Což v mých očích alespoň částečně vymazalo žinantní dopady slizkého a jako vždy prkenného boha hromü a análních příhod, jakož i bolestivě odpornou a neméně koženou Fekálii Přístavníkovou. Půlhvězda nahoru za R. J. Zeuse při závěrečných přehledech zúčastněných bolševiků. Měl hrát celou dobu místo těch zfetovaných Gunsvestitů a bylo by to ještě snesitelnější. ()

Lima

Zbytečná hysterie kolem tohoto filmu. Nepřišlo mi to o nic horší, než předchozí Waititiho zářez. Je to až kacířsky neuctivé ke komiksovému žánru, nebere se to vůbec vážně a to mě, jako člověka, kterého k smrti nudí většina marvelovek a celou 4.fázi považuje za degradaci všeho, na čem celé Marvel universum stojí, vlastně potěšilo. Nikdo tu nesere samou vážností mramor, nikdo tu nepronáší patetické proslovy, a když už, cítíte v tom Waititiho ironii, Gun´n´Roses tomu dávají správně rebelskou šťávu a ty mečící otravné kozy, na které si tu spousta lidí stěžuje, zabírají jenom minimální stopáž. Baleův Gorr je super, má uvěřitelný dramatický oblouk a Russel Crowe a jeho sádlem nakynutá postava konečně dostala smysluplné využití, jeho Zeus mě hodně bavil. Normálně bych dal 3*, ale fandím ulítlým praštěncům jako je Taika, takovýhle lidi kinematografie potřebuje. ()

Enšpígl

Taková filmová houpačka, chvíli se mě to líbilo, chvíli ne. Určitě mě nebavil ten dětský prvek, který beztak neměl jiného smyslu, než aby by se film mohl honosit tím, že je rodinný, ale díky tomu zase nebyla temnější atmosféra, ani soubojová velkolepost. No jasně párkrát se máchne kladivem a tvůrci si hned myslí, že si půjdu měnit spoďáry, ale to chce víc než jen lásku a kladivo i když i to je 100x lepší než srp a kladivo. ()

Malarkey

Po zdejších hodnoceních jsem se tohoto dílu bál jak čert kříže. Nakonec ale v pohodě. Možná hodně jednoduchý, přímočarý, určitě míň vtipný než Ragnarok...no ale pořád v pohodě koukatelný, zábavný a odpočinkový tak, jak na propršené nedělní odpoledne v kině chcete. Problém tohoto filmu je nicméně možná v tom, že po takřka geniálním Ragnaroku všichni chtěli tak moc další díl, až se ho vlastně dočkali...a on nic moc navíc nenabídl. ()

MrHlad

Too much of the same ve Waititiho podání. To, co bylo minule svěží, začalo teď být regulérně otravné. Jakoby režírovalo pětileté dítě, co tam prostě nasype všechny nápady a nedochází mu, že když dá tři vteřiny po osudové scéně fór, že to celé zabije. Přitom tu máme potenciálně fakt zajímavého záporáka a i vztah Thora s Jane Foster má zajímavou hloubku. Vzpomněl jsem si na to video z The Onion, kde měli Chrise Morgana, scenáristu Rychle a zběsile a byl to pětiletý chlapeček. Tohle je vlastně úplně to samé. Waititi se baví, jeho hvězdy taky a já se nudím, protože film i přes hromadu akce, spoustu humoru a několik silných emotivních scén není ani strhující, ani legrační a nakonec ani zajímavý. Když se Marvel poprvé rozkoukal, hrozně mě bavilo sledovat, jak jednotlivé filmy zkouší alespoň částečně žánrově nějak uchopit. Dvojka Kapitána Ameriky byla v jádru starosvětský špionážní thriller, Iron Man techno thriller a Thor poctivá fantasy. Teď je to pryč. Teď je to prostě film Taiki Waititiho. Režiséra, který nedokáže dát snímku nějaký dramaturgický tvar. A nezvládne ani nebýt ironický a nesrážet vlastní scény. Místo toho tam narve létající kozly a nechá je asi dvacetkrát legračně křičet. Většinu času to celé bylo lehce trapné. ()

Fr

„VŠICHNI BOHOVÉ ZEMŘOU…!“   Tak to byla píčovina! Cha! Ty vole – já jim to žral! Prostě vyserte se na nějakou paranoiu z Marvelovskýho vesmíru a pojďte se bavit! Že do toho nesedí ten parádní Baleův padouch? No tak dobře – střídá to dějový pasáže jak Agáta chlapy. No a co! Nikdy si nejsu jistej, kdy to myslej vážně a kdy si dělaj prdel (no trochu kecám, jsou tady okamžiky, kdy je celkem jasný, která bije  - a vtipný nejsou!). Parádně do toho zapadaj Guns and Roses i Russel Crow… a vlastně se mi líbí, jak to Waititi pojal. Že něco moc nedává smysl – respektive, že se chovaj divně? Je to kurva píčovina, která má pobavit a jakž takž držet dějově pohromadě. A jakž takž drží! Thor parodující Thora – určitě lepší než Loki šukající sám sebe! On totiž není jako ostatní bohové… Ale to snad kurva všichni víte! Nebo jste u sledování Monthy Python taky řešili píčoviny? Pravda, Ragnarok to není…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím, že jsem největší Bůh na světě. (Thor? – debile…)  2.) Jsem feministka, Umírám na rakovinu. Přišel jsem o dítě. Věřím v Boha. Nevěřím v Boha. Někoho miluju. Miluju sám sebe. Chci bejt táta. Jsem Bůh...                  PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ***  AKCE  ***  NAPĚTÍ  * ()

EvilPhoEniX

Fáze 4 je v Marvelu bez debat nejslabší ( Black Widow, Eternals i Dr. Strange jsou průměrnými komiksovkami a jde to vidět i na hodnocení- ta doba kdy každá nová marvelovka se nacházela v červené barvě je pryč) a nový Thor sice nepřináší jakýsi převrat, ale rozhodně je ze všech 3 zmíněných nejzábavnější a nejlepší. Raději bych sice na režisérském křesle viděl někoho jiného než Taika Waititiho, jeho styl mi až tak nesedí a Ragnarok mě taktéž příliš nebavil- nejpíš protože se až moc podobal Star Wars, ale Love and Thunder mě bavilo. Dějově je to sice jednoduché a do MCU universa to nepřináší nic extra zajímavého, což trochu mrzí, ale jako zábavný, barevný, vtipný a efektní Blockbuster spolehlivě funguje. Chemie mezi Hemsworthem a Portman je parádní, Christian Bale si střihnul po delší době v Marvelu solidního creepy záporáka, God Butcher Gorr, všechny scény si urval pro sebe a přidal k těm barvičkám trochu temnoty, humor je spíš dětinský, ale párkrát se dalo zasmát ( Nejvíce mě bavil Korg a Kozy- ten jejich řev mě slušně dostával do kolen!!!), povedla se také hudba a v závěru fungují i emoce. Akce není úplně velkolepá a není to můj styl, ale k danému filmu se hodí. ( Netuším jestli někdy dostanu ještě komorní a kontaktní akci jak v Captain America:Winter Soldier). Zklamal Zeus v roli Russela Crowea, ale jinak s Thorem nemám problém. Znova se na něj nepohrnu, ale zabavit se mu povedlo. Příběh 3/5. Akce 4/5, Humor 4/5, Násilí 0/5, Zábavnost 4/5 Hudba 5/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5, Emoce 3/5, Herci 4/5. 7.5/10. ()

tron

„Ale švihni si. Za minútu to tu začnem mydliť.“ Ragnarok mnohým nesadol a chápem prečo, ale pre mňa to bola jedna z najlepších marveloviek vôbec. Vravel som si: akým super nečakaným, ale hrozne osviežujúcim smerom sa Waititi a Hemsworth vydali pri „novom“ stvárnení Thora! Želal som si, aby to takto bolo naveky. Nuž, stačil jeden sequel a prajem si návrat k vážnejším koreňom (OK, možno kde-tu okoreneným svojráznym humorom, ale nie až v takej hojnej miere). Väčšina z toho, čo sa mi páčilo na trojke, sa mi na štvorke nepáčilo (Tessa Thompson). Nevraviac o škandále, že starý dobrý Miek má len cameo (!!!). Bale sa snaží, ale má malý priestor, čo je dobre, lebo je nudný. Absurdným paradoxom je, že je napísaný tak, že teoreticky máme dočinenia s jedným z najzaujímavejších záporákov od Iron Mana z r. 2008. Snímka pôsobí ťažkopádne prestrihane. Kozy si nezaslúžili dôstojnejšiu koncovku? Čo tak ukončiť žiarlivý vzťah medzi kladivom a sekerou, keď už s tým začali? Prečo Thor „zrazu“ prichádza s geniálnou superschopnosťou, ktorú chápem, že nemal v prvých troch dieloch, ale nechápem, prečo ju neaplikoval aspoň v rámci štvorky resp. prečo ju aplikoval až na konci. Nebolo by fajn ukázať, ako vznikol Mighty Thor? Premýšľaním sa počas písania scenára fakt zjavne nikto netrápil. Gorr ujde z boja len preto, že naňho útočia dvaja Thorovia + „nejaká“ Valkýra? Tým pádom ak by naňho naskočila stovka bohov naraz, dala by ho dole z desať sekúnd, nie? Postava má rakovinu v poslednom štádiu, je jasné, ako to dopadne a ukáže sa, že používanie istej veci jej stav ešte zhoršuje. Napriek tomu je inou postavou vyzvaná, aby vec nepoužívala, keďže jej zhoršuje zdravotný stav. Ale veď už predtým mala rakovinu vo finálnom štádiu!!! A skutočne si neviem predstaviť, že ak by mi priamo pred očami umieral niekto blízky, že by som počas jeho návštevy v nemocnici prevracal očami a tvrdil, aká je tu nuda. Nevraviac o tom, že smrť nič neznamená a skoro každý, kto zomrie, prežije. Svojím spôsobom, ale prežije. Aký má potom zmysel báť sa o niekoho? Komiks od Jasona Aarona Thor: Zabiják bohů je skvelá a v rámci Thorovho univerza zásadná vec, ale film si z nej okrem samotného Gorra (a aj jeho príbeh je razantne upravený) nevzal nič. Kým v trojke mi to až tak nevadilo, tu už sa musím pripojiť k tým, čo tvrdia, že nie je najlepší nápad miešať smrteľné (doslova) problémy so sitkomom. Pamätám si, ako Waititi s Hemsworthom počas natáčania nechápavo krútili spokojne hlavami s dodatkom, že nerozumejú tomu, ako je možné, že im boli za ťažké peniaze dovolené natočiť také šialenosti. Netušil som, čo majú na mysli. Po pozretí už tuším... a nechápavo krútim hlavou spolu s nimi. Zbožňujem kuriózny WTF humor, ale tu som sa väčšinu vôbec nechytal. Niektoré vtipy boli WTF dokonca tak masívne WTF (animovaný boh, Dwayne), že som to nedával veru už ani ja. Akcie nie je veľa a zachraňuje ju v prvom rade soundtrack. Natalie Portman temer skvelá. ()

EdaS

Možná bych se měl stydět, ale novej Thor mě bavil od začátku do konce, což se o většině dalších marvelovek říct upřímně nedá. Je to rozdivočelé, dětinské a neuctivé k "pořádnému komiksu" stejně jako Ragnarok, akorát s volume víc doprava. Mám rád filmy, kde se režiséři utrhnou z řetězu, a tohle je jeden z nich. ()

xxmartinxx

Ragnarok je moje zdaleka nejoblíbenější marvelovka, takže jsem zklamaný, že to Waititi tentokrát nevychytal. Ve skutečnosti všechno, co v tom filmu je, je v pořádku, ale jak je to otočený bez výjimky na 11, tak to zkrátka neladí. mrzí mě to, a ještě víc mě mrzí, že tím asi Taika i Marvelu končí, i když by jen stačilo, kdyby se trochu sklidnil. ()

Skejpr

Po druhém Strangeovi je tu další Marvelovka, která se nebojí nasadit rychlejší tempo a používat dějovou zkratku, což v tuto chvíli vnímám jako velký pokrok a zásadní změnu v MCU s nástupem 4. fáze a jednoznačně ji kvituju. Je to samozřejmě magořina a mess. Waititi bruslí mezi motivy, žánry i náladami a velkolepé řemeslo střídá lahůdková trapnost, ve které se ideálně řádně pohrabeme, abychom ji opravdu důsledně rozmázli. Waititi to ale zvládá, protože se všemi těmi polohami má zkušenost a již dříve dokázal obstát v každé z nich. Love and Thunder je další ryze autorský film v rámci MCU a je radost se na něj dívat, pokud vám tedy není proti srsti občas poškádlit svoje očekávání a udělat krok stranou ze zajetých diváckých kolejí. Protože potom dostanete mimořádně originální (v rámci žánru malý zázrak, tuplem v kontexu ukázek na Black Adama, které před filmem běží), hravý, drzý a navzdory své nesourodosti a zdánlivé rozsypanosti velmi jasně režijně vedený trip, který se drží v nastavených mantinelech a opírá se o funkční a bez výjimky perfektně a pevně uchopené charaktery. Hemsworthovi Waititiho vedení svědčí a ždímá maximum z obou Thorových poloh, ať už se jedná o arogantního asociálního idiota, nebo o skutečného hrdinu s obrovským srdcem a nejpevnějším zadkem na východ od Bifrostu. Natalie Portman je skvělá, role ji sedla jako už dlouho nic. Russell Crowe si z toho dělá vyloženě prdel (a je radost se na to dívat) no a Christan Bale... Bože, Christian Bale dává zapomenout na všechny ty nedotažené a polovičaté záporáky a je naprosto nadpozemský (což je další velký pokrok ve čtvrté fázi MCU - důraz na záporáky). Velkou radost mi dělá akce, která je jiná, než doposud, je dynamická, velmi stylizovaná a skrz na skrz comicsová, aniž by ztratila na přehlednosti, nebo atraktivitě. Mimoto se mnohem méně opírá o digitál (FUCK YOU ETERNALS) a raději pošle herce po lanech, což jí náramně přidává na dynamice i atraktivitě, nemluvě o fyzickém kontaktu, který je mnohem lepší, než když se mydlí digitální panáci. No a celé je to obaleno v naprosto precizním vizuálu. Nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl něco takto nápaditého, hravého a skrz na skrz esteticky stimulujícího. Naposledy pravděpodobně u třetího Thora (a v hudebním souboji ve druhém Strangeovi) Suma sumárum opět jedna z nejlepších, nejoriginálnějších a nejzábavnějších Marvelovek. A je strašně super, jak Waititi naprosto přirozeně glosuje polyamorii, LGBT tematiku, i problematiku adopce a singl rodičů. Navzdory 80's vizuálu je Thor: Love and Thunder tak současný a moderní, že je snad až nadčasový. Zapomeňte na to, co znáte, připravte se na cokoliv a pak si na to zajděte. Je to super! Jen musíte přežít odporné CG v úvodní sekvenci. Jo a 3D je skvělý. P.S.: Marvelovské logo mě tentokrát regulérně zmátlo. ()

Eliott odpad!

Originální způsob, jak pohřbít jednu z nejzajímavějších postav celého MCU. Tento výtvor má již velmi daleko od kvality původních filmů a působí jen jako křečovitá béčková parodie. Přiznávám, některé vtípky byly skutečně humorné, ale jako celek to vůbec nefunguje a spíše jsem se při sledování propadal hanbou. Už je toho zkrátka příliš a já začínám mít Marvelu vážně plné zuby! Vše, co jsem měl kdysi rád, dávno skončilo. Aneb kde jsou ty časy, kdy byli tvůrci ještě originální a poradili si i s obtížnějšími dějovými zvraty a nebo srdceryvnými momenty? Zlatá éra, v níž byl každý film stále zárukou kvality, je nenávratně pryč! Nyní, jediné co zbývá, jsou akční scény a s nimi spojená zelená plátna. Někdo možná více nepotřebuje... Zvláštní, dlouhodobě jsem za nejslabší kousek považoval vcelku nezajímavý a přespříliš korektní Captain Marvel, přičemž výhledově tomu možná šlape na paty také Black Panther II. Kdo by si byl býval pomyslel, že bude nakonec nejslabší právě oblíbený bůh hromu? Ten je od samého začátku pestrobarevný jako nějaký klaun a nepopiratelně se jako šašek i chová. I proto příběh nemá špetku serióznosti a je vyprávěn velice jednoduchým přímočarým způsobem s přemírou nejrůznějších klišé. Díry ve scénáři by očividně mělo zalátat všechno to trapné poskakování okolo, ale stačí to? ()

dO_od

// Another classic Thor adventure. Akorát když se utrhne ze řetězu Taika Waititi, není to holt tak oslnivé, jako když to udělá James Gunn. Naštěstí je to celé sympaticky přímočaré a místy vlastně celkem cool, navíc se pod tou hromadou infantilnosti našel prostor i pro vyškrabání nějakých emocí, takže to ve finále funguje kupodivu líp než celý ten překombinovaný nesmysl od Sama Raimiho. Tradičních marvelovských 7/10 je tady v podstatě výhra, jen si říkám, jestli Waititimu nedali až moc volnosti s fungováním okolního světa/univerza. Možná by to chtělo začít trochu krotit, aby to zachraňování vesmíru v budoucnu vůbec mělo nějaký smysl. ()

Morien odpad!

Řekla bych, že pro Taiku je mainstream kryptonitem. Když uplatní své schopnosti takhle, je to nesledovatelné. Plus bonusová poznámka, zajímalo by mě, proč byly některé záběry Christiana Balea zrcadlově převrácené. Protože někdy měl ten pupínek u kořenu nosu na druhé straně než by měl být, a nic na celém filmu mě ve výsledku nezajímalo tolik jako důvod pro zrovna tohle. ()

Ainy

No to mi polib kladivo! Co to do háje bylo? Jak mohl, sakra, Russell tak ztloustnout?? Jako kde se poděl ten naprosto nejsexy gladiátor na světě?? A proč, doprčic, nedali taky celý záběr na Thora  v síni bohů zepředu, když ho Zeus trestal?? Děcka, jako sorry jako, ale z docela fajn filmu se stává čím dál větší šaškárna. Měla jsem ze začátku ráda, když děj protnuly humorné hlášky, ale tady je to jak v televizním kolotoči trapné zábavy moderovaném nejhorším bavičem všech dob Petrem Rychlým od začátku do konce, a to jako fakt ne. Děj pomalu taky o ničem. Opět zde museli nacpat jisté "odhalení" jak to na nás vybalili u posledních zvířat s Brumbálem, aby si náhodou nerozhněvali nějaké duhové organizace ... Už teď se děsím dalšího pokračování viz Korg. ()

Botič

Komedie o lásce a otcovství. Bavil jsem se, i když má tenhle Thor vyloženě parametry pokračování Prince a pruďase. Možná to bylo díky těm vřeštícím kozám, ale ve chvíli, kdy se o slovo přihlásil Zeus, se mi dost zasteklo po vážnější notě, na kterou hrál Kenneth Branagh. Thor by si po těch dvou Taikových ústřelech zasloužil zase nějaký ten uctivější pohled. ()

3DD!3

Tátové a jejich dcery ten film budou milovat. Stejně tak kamenní homosexuálové a superhrdinské lesbičky. Taika Waititi bere všechny populární trendy protřepe zamíchá a udělá si z nich srandu. Někdy dobře někdy ještě lépe. Do toho hodí kozly, jejichž audio připomíná nestvůru z Natálčina a Tessina Annihilation, hromadu namyšlených bohů jejichž jednání připomínají naši poslaneckou sněmovnu s vypnutými kamerami. Baleův Gorr je tahounem celého filmu, na začátku vás dojme, uprostřed překvapí a rozesměje, nakonec pak každý táta uznale pokrývá hlavou a setře slzu. Thorové jsou oba fajn a Láska jako hrom nabízí zamilované lince z prvních dvou filmů pěkné uzavření. Hemsworth nabral zatracenou formu posilováním se Strážci galaxie a Portmanka si roli užívá mnohem víc než před tím. Ragnarok byl lepší a více konzistentní, ale tohle je ještě hravější a utrženější ze řetězu. Nechám si líbit pokračování pokud to bude takhle v pohodě... Očekávání jsou nepřítelem výsledku. ()

Kaka

Taškařice na entou s polymorfní strukturou vyprávění, kde se patlá úplně všechno. Bohužel to stejné je co se vizuální stránky týče. Je jasné, že Waititi je primárně hračička a je celkem jedno co se na plátně děje, důležité je jak to vypadá a jestli je to vtipné. I kdyby se Christian Bale stavěl na hlavu jako potenciálně zajímavý záporák. Inu vypadá to průměrně, vtipné je to jen někdy - tak řádově 5-6 dobrých hlášek a gagů a potom když si Russell Crowe užije svoje cameo obtloustlého Dia a koncepčně je to plus mínus pořád stejné na jedno brdo. Další díl už potřebuje jiného režiséra, pokud se producenti neplánují na tohohle boha vykašlat úplně. ()

Související novinky

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend…

Chris Pratt o Indiana Jonese nemá zájem

Chris Pratt o Indiana Jonese nemá zájem

17.07.2022

Nahradí někdy někdo Harrisona Forda (Star Wars: Nová naděje, Blade Runner) v roli legendárního Indiana Jonese? Na tuto otázku se možná dozvíme odpověď již v pátém připravovaném filmu, mezitím ale za…

Nový Thor se točil bez zelených pláten

Nový Thor se točil bez zelených pláten

10.07.2022

Z pohledu diváků jsou filmy Marvelu pastva pro oči, když se vydávají na mnoho fantaskních míst plných barev nebo ukazují velké akční scény na hraně fyzikálních zákonů (a často i daleko za ní). Pro…

Čtvrtý Captain America našel režiséra

Čtvrtý Captain America našel režiséra

09.07.2022

Před dvěma dny vstoupilo do kin po celém světě nejnovětší akční dobrodružství od studia Marvel pod názvem Thor: Láska jako hrom režiséra Taiky Waititiho a zatímco nový snímek o hrdinovi z Asgardu…