Reklama

Reklama

Hotel Transylvánie: Transformánie

  • USA Hotel Transylvania: Transformania (více)
Trailer 2

Když se Van Helsingův záhadný vynález zblázní, Drak a jeho kámoši se promění v lidi a z Johnnyho se stane příšera! Drak a Johnny ve svých nových, nesourodých tělech se musí spojit a najít lék. S pomocí Mavise a Drakovy party hledají způsob, jak se změnit do původní podoby, než se jejich proměna stane trvalou. (Prime Video)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (77)

CaptainCzech 

všechny recenze uživatele

Žádný zázrak se nekonal, ale určitě to za mě nebyl průser jako trojka. Bylo tu několik fajn nápadů a vtipů u kterých jsem se solidně zasmál. Bohužel co kazilo celkový dojem byl ukřičený a pro mě nesnesitelný Johny. Tahle postava mě irituje už od začátku série, ale tady to vyskočilo na nový level. Tentokrát se tvůrci soustředili na mladší publikum, než dříve a bylo to znát, což zamrzí. Každopádně nápad udělat z hlavní skvadry lidi mi přišlo super a z blobíka puding? TOP. Pokud budou další filmy, určitě mrknu. Za mě 3* ()

Fary 

všechny recenze uživatele

Místy je to ještě vtipné, ale už se to totálně vyčerpalo. Vtipy už se opakují, vtipné situace už nejsou vtipné, jen další v řadě a celkově máte od začátku pocit, že tomu chybí nějaké nosné téma kromě toho, kdy dcera zaslechne otce, co chce dělat, řekne to svému manželovi, který všechno pose*e a ve finále se za to musí omlouvat otec. A poučení z příběhu? V každém kreténovi je kousek dobráka. ()

Reklama

Likan7 

všechny recenze uživatele

Uřvanější, naspeedovanější a hlasitější animák jsem nejspíš ještě neviděl. Místo toho odešel humor, vtip a všechno sympatický, co udělalo jedničku tak příjemnou a zbytek série se na tom ještě jakžtakž svezl. Tady se už ale nepohybujeme na neutrál, ale spíš stojíme. Je to šíleně z rychlíku, vtipy nevyzní, nebo na ně divák nemá ani čas a celý to vypadá prostě lacině. Jen jako snaha vytřískat ještě nějaký ten dolar. ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Čtvrtý díl Hotelu Transylvánie je laciný cashgrab, kdy studio Sony chtělo sérii ještě jednou pomilkovat, ale zaleklo se covidu, tak animák raději prodalo Amazonu na stream. Adam Sandler už se čtyřky neúčastnil a režisér Tartakovsky tentokrát psal jen scénář a film produkoval. Musím se přiznat, že mi Transformánie vůbec nebavila, humor mimo mě, příběh meh a fakt jsem se pronudil až do konce. Když si Transformánii pustíte po výborném animáku Sing 2, budete hodně frustrováni. 2* ()

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Johnny pri túžbe stať sa príšerou, nešťastnou náhodou premení všetky príšery na ľudí. Musí svoj omyl odčiniť a tak sa vydáva aj s Drakulom do Amazonského pralesa aby našiel diamant premeny. Prevedenie: Zeman štúdia a režiséra nie je vôbec poznať a naša obľúbená Transilvánska partička to opiť celkom dobre roztáča. na dejovej linke je vidieť, že už im celkom dochádzajú nápady ale na celkovej dávke humoru to nijako nie je cítiť. Pridaná hodnota: Ďalší zaujímavý a vtipný príbeh s Drakulom a jeho rodinou a priateľmi. Dúfam, že ich bude ešte viac mám toto univerzum veľmi rád. 78% ()

Zajímavosti (11)

  • Steve Buscemi, ktorý nahovoril Wayna - vlkolaka, sa premení na človeka. Keď jeho vlčie mláďatá hľadajú svojho otca, povie, že sa v skutočnosti volá Walter. Týmto odkazuje na Hubbie Halloween, v kttorom Steve hrá muža, ktorý si myslí, že je vlkolak a volá sa Walter. (belinko)
  • Když Johnny v úvodní scéně řekne větu: „Vypusťte psy,“ odkazuje tím na pana Burnse, který tuhle větu hojně užívá v seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (OJan)

Reklama

Reklama