Reklama

Reklama

Hotel Transylvánie: Transformánie

  • USA Hotel Transylvania: Transformania (více)
Trailer 5

Videa (3)

Trailer 5

Recenze (60)

silentname 

všechny recenze uživatele

"Hotel Transylvania: Transformania" podľa všetkého uzatvára veľkú filmovú sériu o monstrách a ich živote v čarovnom hoteli. Ja som osobne asi nikdy nebol veľkým fanúšikom tejto série. Najmä vďaka tej strelenej počítačovej animácii (a to sa nejako nezmenilo... Johnnyho energetické pohyby sú niekedy fakt strašné) a faktu, že Mavis dokopy bola veľmi nudnou postavou, ktorá len bola vždy nástrojom pre posúvanie príbehu. Ale akosi musím povedať, že tentokrát sa tu dostalo niekoľko tak dobrých fórov, že som sa na tomto filme asi smial zo všetkých najviac. Možno vďaka tomu, že sa trošku vymenili role a potom tie situácie pôsobia úplne inak. Draculovo utrpenie počas toho "výletu" je skutočne podľa mňa celkom sranda. Príbehovo to neprináša dokopy nič nové, postavy sú dokopy tie isté čo sme mali v minulosti, nikoho nového sa moc nedočkáme. Neviem ani prečo som si to vlastne tak užil. Možno som bol na tento film nejako naladený, alebo mi proste sadol ten šialený humor, čo sa tu objavil. Neberte ten pozitívny rating z mojej strany moc vážne, osobne si myslím, že ak nemáte radi klišé, tak to skutočne bude pre vás ťažké sledovať. Lebo toto sa dá predvídať od A do Zet a nemá to moc originálnych nápadov. Ale bavil som sa. Takže tak. Hodnotenie: B- ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Pro rodinku Drákulových jsem měl vždycky slabost a ačkoliv se tu jde viditelně co se týče smysluplnosti příběhu dolů, i čtyřka mě celkem bavila a i když se změnil po třech dílech režisér, přijde mi to kvalitativně na stejné úrovni. Nejvtipnější na tom je vyhazov Adama Sandlera z finančních důvodů a najmutí imitátora, takže to vlastně vůbec není poznat. Další díl bych si klidně rád za pár let dal, snad se prodej filmu Amazonu Soňákům vyplatil. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Zatim nejslabsi dil ze serie, v podstate naprosto zbytecny pokracovani, kde i ten Sandler se jim na to uz vysral. Dejove sice klasicka blbost, ale tentokrat uz se film snazi i lehce poucovat o dulezitosti rodiny a podobne a bohuzel je to na ukor forku. Kdyz se nad tim tak zamyslim, tak jediny vtipny sceny jsou Draculovo cesta dzungli, to ostatni je jen takova vata s kupou starejch znamejch sympatickejch postav, jejichz premena je naprosto nevyuzita. Slabsi 3*. ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Monstra se promění v lidi, Johnny se promění v monstrum a všichni musí zjistit, že rodina je to nejdůležitější na světě, i když si občas její členové nerozumí. Čtvrtý Hotel Transylvánie dělá to samé, co předchozí tři filmy. Jenže v nich ta grotesknost a přepálenost fungovala o dost lépe než tentokrát. Čtyřka občas působí jako film, kde se tvůrci rozhodli nezkoušet nové nápady a namíchali devadesát minut z toho, co fungovalo minule plus přidal na řevu a křiku. Transformánie je asi nejuřvanější film, jaký jsem kdy viděl. Ale pokud pořád nemáte téhle party dost, mohli byste být spokojení. Hraje se tu na jistotu tak moc, až mě to tentokrát poprvé regulérně nudilo. A vlastně i dost otravovalo. . ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Těžko říct jestli kvalita vzrostla, rozhodně neklesla. Zajímavější příběh než minule, lidé se dokáží měnit v monstra a opačně. Adam Sandler tentokráte chybí, Drákulu mluví poprvé někdo jiný. Vůbec mě to nevadilo, protože u nás doma běžel dabing. Pokud by Transylvánie měla připutovat i za další 4 roky v podobné kvalitě, tak je to určitě lepší a méně strašidelné než další díly Doby ledové. 50% ()

Zajímavosti (8)

  • Griffin (David Spade) v prvom filme spomína, že má kučeravé a ryšavé vlasy. Keď v tomto filme na seba Griffin vezme ľudskú podobu, ukáže sa, že to je skutočne tak. (belinko)
  • Steve Buscemi, ktorý nahovoril Wayna - vlkolaka, sa premení na človeka. Keď jeho vlčie mláďatá hľadajú svojho otca, povie, že sa v skutočnosti volá Walter. Týmto odkazuje na Hubbie Halloween, v kttorom Steve hrá muža, ktorý si myslí, že je vlkolak a volá sa Walter. (belinko)

Reklama

Reklama