Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů

• Austrálie Snowy River: The McGregor Saga
Austrálie, (1994–1998), 47 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Kamera:

Dan Burstall

Andrew Clarke, Brett Climo, Guy Pearce, Sheryl Munks, Wendy Hughes, Ben Geurens, Josh Lucas, Gabrielle Fitzpatrick, Tracy Nelson, Hugh Jackman (více)

Série(4) / Epizody(65)

Westernový seriál vypráví příběh ovdovělého Matta McGregora, nejbohatšího a nejvlivnějšího muže ve městě, a jeho rodiny, synů Roba a Colina a nejmladší dcery Danni, kteří žijí v Ridge Paterson, malém městě v horách nedaleko Melbourne. Datováno do 19. století. Styl tohoto seriálu velmi připomíná u nás známější DOKTORKU QUINNOVOU. (Maky)

Cverna

No tak budu první... Je to podobné doktorce Majkí... Ale oni ti Australané, nejsou tak paranoidní... Krásná příroda, krásný příběh a krásná doba v krásném prostředí! Chci pracovat pro pana McGregora... ()

GAVIN17

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Měl jsem několik dílů na VHS z televize,ale v poslední době se mi ho podařilo zkompletovat díky internetu. Je to seriál z krásného prostředí australské přírody a s velice sympatickou rodinou Matta McGregora. Je barvitým obrazem australského venkova před více než sto lety a je velice příjemné ho sledovat zvláště za dlouhých zimních dní, kdy potěší, pobaví a povzbudí. I můj taťka ho má jako jeho nejoblíbenější seriál. Nemohl jsem mu proto dát méně než 5 hvězdiček a dal jsem je moc rád. ()