Nenechávejte muže samotného doma

(TV film)

Malá televizní komedie vypráví o muži (J. Satoranský), který je manželkou ponechán sám doma. Náhlá svoboda se musí využít – zajde do bufetu a pokouší se seznámit s hezkou slečnou. Sblížení ale zabrání dva místní opilci (B. Poloczek a P. Havránek), kteří se vydávají za jeho bývalé spolužáky. Vnutí se mu do přízně a muž není schopen obrany. Všichni tři tak končí u něj doma – se zásobou alkoholu a buřtů. Nečekaná návštěva se ale stává stále agresivnější a začne demolovat byt. Kdo přijde našemu hrdinovi na pomoc? (Česká televize)

Kri-kri

Úsměvná povídka ve stylu bakalářek. Začátek trochu rozpačitý, ale pak se spustí smršť hlášek, např. při zapínání televize: "To je na Tatranku.":) "To u nás v práci..." "Co to povídáš? Ty děláš? Já myslel, že tě hledaj.":) A při nahlížení do alba: "Tady to jsem já!" "To je holka, to je Vaněčková, tu si pamatuju.":) "Máš támhle vedle v posteli tu keramickou větu, tak padej!":) Poloczek jako by si zde vyloženě zopakoval roli primitivního neurvalce Parmy z o tři roky staršího filmu Skok. A ten malý Štěpáneček mi svými přechytralými moudry a přednáškami připomíná Dominika Tlučhoře. Na tak krátkou stopáž a minimum protagonistů docela pobavilo. 50% ()