Reklama

Reklama

Legalizace

(seriál)
  • Brazílie Pico da Neblina
Trailer

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Seriál "Legalizace" se odehrává ve fiktivní budoucnosti, v níž je v Brazílii legalizovaná marihuana. Vypráví příběh Biriby (Luis Navarro), mladého překupníka drog ze São Paula, který se rozhodne opustit svět zločinu a využít svých znalostí k legálnímu prodeji tohoto produktu, a to s pomocí nezkušeného partnera a investora Viniho (Daniel Furlan). Biriba se bude muset vypořádat z tíhou a tlakem svého předchozího života, úzce spojeného s přítelem Salimem (Henrique Santana), a čelit nesčetným obchodním překážkám. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Pilsen_Kafka 

všechny recenze uživatele

Tento seriál pojednává o změně zákona a to, že se bude moct prodávat legálně marihuana. Ukazuje se, že s tím někteří dealeři mají problém nebo spíš, že nastane. Takže, mají tu šanci prodávat, ale potřebují licenci. Ale, ne jenom to. Ale i běžní občané se bojí a kritizují to, protože se bojí změny. Jak to bude dál s Brazílií a jejími obyvateli. ()

Reklama

Galerie (55)

Reklama

Reklama