Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Richie má tak trošku problém. Pokaždé, když spáchá sebevraždu, vyleze z plesnivé zdi, která se až nápadně podobá vagíně. S pomocí sestry se snaží přijít nejen na to, co se to sakra děje, ale řešení si žádá i naštvaný soused či mrtvá Richieho těla. Nástřel to má slušný a herci jsou fajn, ale upřímně řečeno čekal jsem trošku něco jiného, než rodinné drama. Má to několik slušných momentů, občas jsem se i usmál, ale to žvanění, byť uznávám, že nebylo úplně prázdné, mě prostě nebavilo. 40% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Z počiatku sa ten námet nezdal zlý, aj keď bizarnosť so striedaním samovraždy a znovuzrodenia nemusela ultimatívne viesť cestou vagíny na stene, trochu nechutne to vyzeralo. Lenže nechutne sa to aj skončí a za pochodu trumfálnej hudby uvidíme skutočne len p*ču. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

V samotném závěru to trochu vyšumí do ztracena, ale i tak to teda značně předčilo očekávání (která byla na druhou stranu vcelku minimální). Film začíná jako černá sci-fi komedie s hravým námětem, kdy labilní týpek při pokusu o sebevraždu zjistí, že kdykoli se zabije, znovuzrodí se za pomoci jakési obří vagíny, která se mu zjevila na zdi v ložnici. No a končí to jako brtuálně kruté sourozenecké drama se špetkou kosmického hororu. V mezích takto levné produkce nevím, co bych měl požadovat víc. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Jedná sa určite o originálnu záležitosť. Aspoň som nevidel, že by obria vagína na stene vracala späť tých, čo sa zabijú. Podobne filmy tu boli, lenže vždy, keď sa ten dotyčný vrátil späť, tak jeho náprotivok zmizol, tu sa tak, ale nestalo. Je to hlavne silne rodinné dráma, kde sa celú dobu vedú dialógy o tom, ako majú všetci posrané životy. Film okrem zaujímavého námetu, toho veľa neponúka. Psychológia postav aspoň trocha fungovala. Len škoda, že film vobec nepritvrdil a mal teda veľa možností, škoda toho nevyužitého potenciálu. Slabé 3*. ()

haluska11 

všechny recenze uživatele

Amatérský minimalistický kousek. Inu představte si, že se vám bratr zasekl v časové smyčce. Neustále se pokouší o sebevraždu, přičemž po každém pokusu se znovuzrodí z nástěnné vagíny. V bytě se hromadí těla a do toho zaklepe na dveře soused...  Koncept je humorný, přes silný amaterismus se ale nelze přenést. Vypadá to jako něco, co vaši přiopilí kamarádi natočili na domácí Nikon. ()

Reklama

Reklama