Takoví normální mimozemšťané (TV seriál)

3rd Rock from the Sun

Takí normálni mimozemšťania

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996, 139x22 min

Ken Lamkin

John Lithgow, Kristen Johnston, French Stewart, Joseph Gordon-Levitt, Wayne Knight, Jane Curtin, David DeLuise, Danielle Nicolet, James Earl Jones, Harry Morgan, William Shatner, Larisa Oleynik, Jennifer Rhodes, Marla Sokoloff, Lauren Graham, Nicki Aycox, Shane Powers, Bob Odenkirk, Lindsey Haun, Bonita Friedericy, Tom Towles, Dorian Gregory, Courtney Peldon, Emily Osment, Lisa K. Wyatt, Matt Battaglia, Aaron Paul, Marianne Muellerleile, Greg Proops, Pat Crawford Brown, Marnette Patterson, Kathryn Joosten, Sharon Madden, Sean Gunn, Richard Fancy, Susan Ruttan, Nancy Lenehan, Danny Strong, Kevin P. Farley, Ever Carradine, Elaine Stritch, Dennis Rodman, Kim Johnston Ulrich, Megan Mullally, Angell Conwell, Jake Thomas, Brent Sexton, Genie Francis, Ruth de Sosa, Sam Lloyd, Cindy Crawford, Jim Beaver, Mark Christopher Lawrence, Bodhi Elfman, Michael DeLuise, Naomi Judd, Tracy Morgan, Steve Witting, Wayne Pére, Victor Raider-Wexler, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Katherine LaNasa, Jonathan Frakes, Lorna Scott, Randy Newman, Arturo Gil, Anthony Tyler Quinn, Lane Davies, Christine Lakin, Kurtwood Smith, George Grizzard, Diane Delano, Lindsey McKeon, Beverly Johnson, Dave Allen, Gary Carlos Cervantes, Marcus T. Paulk, Steve Paymer, Rex Linn, Jordan Brower, Raye Birk, Christopher Neiman, Bill Irwin, David Chisum, Sean Moran, Karen Austin, Aaron Lustig, Shiloh Strong, Mark McKinney, John Aylward, Michael McShane, Charles Rocket, Jan Hooks, Jane Morris, Ana Gasteyer, John Benjamin Hickey, Brynn Hartman, Ron Roggé, Michael Ensign, Jack Carter, Jim O’Heir, Marguerite Moreau, Jerry Lambert, Francis X. McCarthy, Sara Ballantine, William Bassett, Matthew Mahaney, Lisa Kaminir, Martha Stewart, Benjamin King, Philip Bolden, James Wellington, Pat Finn, Jim Pirri, Lance E. Nichols, Joel McCrary, Riley Weston, Tom Jourden, Lise Colleen Simms, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Barbara Lee Bragg, William Bogert, J.J. Cohen, Lawrence Mandley, Carole Davis, Francis Guinan, John Bennett Perry, Lily Knight, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Franc Ross, Andrew Patrick Ralston, Maurice Godin, Ken Thorley, Madison Mason, James Ingersoll, Al Franken, Janet Carroll, Jack Lindine, Charles C. Stevenson Jr., Robert Knott, Brian Palermo, Scott Klace, Paxton Whitehead, Ryan O'Quinn, Michael Dempsey, Sam Chew Jr., Ed Gale, John Balma, Richard Roat, Justin Urich, Michael Milhoan, Peggy Miley, Matt McKenzie, Susan Leslie, John D'Aquino, Patricia Bethune, Lesley Fera, Kim Robillard, Dick Martin, Larry Dorf, Tim Haldeman, Gloria LeRoy, India Dupré, Carol Mansell, Mark Burnham, Jade Harlow, Angela Robinson Witherspoon, Everett Greenbaum, Bob Bancroft

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

Zpočátku (hlavně první série) se mi to docela líbilo, bylo to ujeté a místy dost humorné, občas padla velmi slušná hláška, jenže potom to spadlo do pověstného kopru jak s humorem, tak zábavností, zabředlo to tam a už nevylezlo, takže se seriál transformoval do pod průměrem ležícího nic, celkem slabší 3* a 52%(3.4.2015)

Obľúbené epizódy: 2.19 - Dick Behaving Badly, 3.05 - Scaredy Dick, 3.14-15 - 36! 24! 36! Dick!, 3.17 - Auto Eurodicka, 3.21 - The Physics of Being Dick, 3.23 - Dick and the Other Guy (John Cleese), 4.18 - Dick 'The Mouth' Solomon (mafia), 5.4 - Dial M for Dick, 5.17 - Shall We Dick? (18.8.2012-23.02.2013))(30.9.2011)

• mentos.

Když seriál nedávno začali znovu vysílat poslouchal jsem od mámy, jak jsem to miloval když jsem byl malý. Pravdou je, že si seriál absolutně nepamatuji. A jestli je to pravda, tak nechápu jak jsem to někdy mohl sledovat. Popravdě se mi seriál moc nelíbí a nepřijde mi ani moc vtipný. Občas nějaký ten lepší díl, ale bohužel těch slabších je více. Pro mě je na seriálu nejhorší to, že hlavní postavou je John Lithgow, který je sám o sobě dobrý herec. Bohužel ale ztvárnil jednu z největších záporných postav v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů- v Dextrovi. Díky tomu jsem měl k němu a pak i k celému seriálu určitý odpor. 30%(7.1.2013)

• JackieBliz

Tohle opravdu není nic pro mě. Koukám na obrazovku, jak se střídají scény, no jo - občas se mi zkřiví koutky do úsměvu - ale jinak nic moc. J. Gordon-Levitt je samosebou pořád borec i jako malej prcek :) Ostatní herci jdou mimo mě. Zápletka originální - to je všechno, co se mi na ní líbí. Ani na oddych ten seriál není. Nevím, prostě mi to nesedlo. Stane se.(30.4.2012)

• topi80

Nevím nevím, mě to nějak neoslovilo. Před lety jsem si před spánkem dopřával vždycky nějaký sitcom, ale tenhle mě nijak neoslovil. Sice to není zrovna ideální slovo na popis televizního díla, ale připadal mi nějaký "divný". Vtipu bylo málo a gagy byly díky odlidštěnosti hlavních postav (v tomto případě doslovné) hodně přitažené za vlasy. Jediný předpůlnoční sitcom (společně s Přáteli), u kterého jsem občas i usínal.(8.4.2012)

• - Syn Johna Lithgowa Ian Lithgow si zahrál studenta v Solomonově (John Lithgow) třídě 48 epizodách. (R´Hell)

• - Postava Dicka Solomona (John Lithgow) se umístila na 24. příčce seznamu 25. největších sci-fi hrdinů. (R´Hell)

• - Joseph Gordon Levitt začal v době natáčení 6. série navštavěvoat vysokou školu v New Yorku, a proto se přestal pravidelně objevovat v epizodách této poslední řady, natáčené v LA. (PogoJoe)