Takoví normální mimozemšťané (TV seriál)

3rd Rock from the Sun

Takí normálni mimozemšťania

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996–2001, 48 h 39 min (Minutáž: 20–22 min)

John Lithgow, Kristen Johnston, French Stewart, Joseph Gordon-Levitt, Wayne Knight, Jane Curtin, David DeLuise, Danielle Nicolet, James Earl Jones, Harry Morgan, William Shatner, Larisa Oleynik, Jennifer Rhodes, Marla Sokoloff, Lauren Graham, Nicki Aycox, Shane Powers, Bob Odenkirk, Lindsey Haun, Bonita Friedericy, Tom Towles, Dorian Gregory, Courtney Peldon, Emily Osment, Lisa K. Wyatt, Matt Battaglia, Aaron Paul, Marianne Muellerleile, Greg Proops, Pat Crawford Brown, Marnette Patterson, Kathryn Joosten, Sharon Madden, Sean Gunn, Richard Fancy, Susan Ruttan, Nancy Lenehan, Danny Strong, Kevin P. Farley, Ever Carradine, Elaine Stritch, Dennis Rodman, Kim Johnston Ulrich, Megan Mullally, Angell Conwell, Jake Thomas, Brent Sexton, Genie Francis, Ruth de Sosa, Sam Lloyd, Cindy Crawford, Jim Beaver, Mark Christopher Lawrence, Bodhi Elfman, Michael DeLuise, Naomi Judd, Tracy Morgan, Steve Witting, Wayne Pére, Victor Raider-Wexler, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Katherine LaNasa, Jonathan Frakes, Lorna Scott, Randy Newman, Arturo Gil, Anthony Tyler Quinn, Lane Davies, Christine Lakin, Kurtwood Smith, George Grizzard, Diane Delano, Lindsey McKeon, Beverly Johnson, Dave Allen, Gary Carlos Cervantes, Marcus T. Paulk, Steve Paymer, Rex Linn, Jordan Brower, Raye Birk, Christopher Neiman, Bill Irwin, David Chisum, Sean Moran, Karen Austin, Aaron Lustig, Shiloh Strong, Mark McKinney, John Aylward, Michael McShane, Charles Rocket, Jan Hooks, Jane Morris, Ana Gasteyer, John Benjamin Hickey, Brynn Hartman, Jim O'Doherty, Ron Roggé, Michael Ensign, Jack Carter, Jim O’Heir, Marguerite Moreau, Jerry Lambert, Francis X. McCarthy, Sara Ballantine, William Bassett, Matthew Mahaney, Lisa Kaminir, Martha Stewart, Benjamin King, Philip Bolden, James Wellington, Pat Finn, Jim Pirri, Lance E. Nichols, Joel McCrary, Riley Weston, Tom Jourden, Lise Colleen Simms, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Barbara Lee Bragg, William Bogert, J.J. Cohen, Lawrence Mandley, Carole Davis, Francis Guinan, John Bennett Perry, Lily Knight, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Franc Ross, Andrew Patrick Ralston, Maurice Godin, Ken Thorley, Madison Mason, James Ingersoll, Al Franken, Janet Carroll, Jack Lindine, Charles C. Stevenson Jr., Robert Knott, Brian Palermo, Scott Klace, Paxton Whitehead, Ryan O'Quinn, Michael Dempsey, Sam Chew Jr., Ed Gale, John Balma, Richard Roat, Justin Urich, Michael Milhoan, Peggy Miley, Matt McKenzie, Susan Leslie, John D'Aquino, Patricia Bethune, Lesley Fera, Kim Robillard, Dick Martin, Larry Dorf, Tim Haldeman, Gloria LeRoy, India Dupré, Carol Mansell, Mark Burnham, Jade Harlow, Angela Robinson Witherspoon, Everett Greenbaum, Bob Bancroft, Van Epperson, Michelle Anne Johnson, Jim Jansen, Carlos Jacott, Mark Ankeny, Jeff Austin, Paul Connor, Anna Slotky, Paul Hansen Kim, Shireen Crutchfield, David Dunard, Jeanine Jackson, Linda Kash, Kevin Scannell, Mimi Cozzens, Curtis Andersen, Don Dowe, Julie Claire, Bruce Ed Morrow, Alexander Folk, John Eric Bentley, Steven M. Porter, Sonya Eddy, Alex Nevil, Chyna, Joseph G. Medalis, Patrick Thomas, Theresa Mulligan, Scott Cervine, Whitney Rydbeck, Rochelle Robinson, Terry Rhoads, Richard Karron, Tammy Dahlstrom, Jim Hanna, Elayn J. Taylor, Suanne Spoke, J.P. Manoux, Cheryl Carter, George Takei, Skye McKenzie, Steve Bean, John Cleese, Bryan Cranston, Eugene Elman, Kathy Bates, Curtis Armstrong, Billy Connolly, Simbi Kali, Elmarie Wendel, David Hasselhoff, Steven M. Gagnon, Rakefet Abergel, Barry Casey II
  • JackieBliz

Tohle opravdu není nic pro mě. Koukám na obrazovku, jak se střídají scény, no jo - občas se mi zkřiví koutky do úsměvu - ale jinak nic moc. J. Gordon-Levitt je samosebou pořád borec i jako malej prcek :) Ostatní herci jdou mimo mě. Zápletka originální - to je všechno, co se mi na ní líbí. Ani na oddych ten seriál není. Nevím, prostě mi to nesedlo. Stane se.(30.4.2012)

Mě se tento sitcom líbí moc, konečně je tu něco, co nějakou chvíli vydrží. Vůbec se nedivím tomu, že je tento sitcom tak slavný. Má perfektní herecké obsazení, kterému kraluje můj čím dál oblíbenější John Lithgow a French Stewart. A celá ta jeho zápletka mi přijde vážně geniální. To, jak se mimozemštani seznamují s našimy zvyky a životem, to je prostě paráda. Vtipy zde jsou naprosto parádní a mě to baví fakt bezvadně. Zajímavé jsou na dobu vzniku i povedené triky. Po první řadě jsem zvědav, jak se to bude vyvíjet dál, zatím se opravdu královsky bavím.(18.2.2012)

Druhé setkání s tímto seriálem mi zprostředkovává Prima COOL. Poprvé ho dávala už nevím která televize. Už tenkrát se mi tenhle seroš líbil. Z humornosti neztratil skoro nic. Johna Lithgowa jsem měl do té doby zažitého jako prvotřídního úchyla a záporáka (Ricochet: Odražená střela, Kainova výchova, Cliffhanger), tady mě mírně řečeno šokoval. Komik je taky dóóst dobrej. Vůbec hlavní pětice je perfektní. Měl jsem tenhle seriál rád a baví mě i dneska - dal bych čtyři tenkrát, dám čtyři i teď. 80 %.(29.2.2012)

• topi80

Nevím nevím, mě to nějak neoslovilo. Před lety jsem si před spánkem dopřával vždycky nějaký sitcom, ale tenhle mě nijak neoslovil. Sice to není zrovna ideální slovo na popis televizního díla, ale připadal mi nějaký "divný". Vtipu bylo málo a gagy byly díky odlidštěnosti hlavních postav (v tomto případě doslovné) hodně přitažené za vlasy. Jediný předpůlnoční sitcom (společně s Přáteli), u kterého jsem občas i usínal.(8.4.2012)

Tento sitkom ma odrovnal. Absurdne geniálna zápletka o mimozemšťanoch medzi nami, podporená brilantnými gagmi (ako fyzickými, tak akustickými), to všetko podfarbené perfektným hereckým obsadením. V tomto smere nezaujme len neskutočný kapitán John Lithgow, ale i jeho posádka - najstarší člen tímu v najmladšom tele (Joseph Gordon-Levitt), Kristen Johnstonová a French Stewart. Výborné sú aj podporné roličky v čele (Wayne Knight ako policajt).(24.12.2004)

• - Rodina Solomonů bydlí na adrese Pensdale Road 417 v Rutherfordu v Ohiu. (slatkac)

• - Některé z dialogů Dicka Solomona (John Lithgow) napsal fyzik Brian Greene. (R´Hell)

• - Joseph Gordon Levitt začal v době natáčení 6. série navštavěvoat vysokou školu v New Yorku, a proto se přestal pravidelně objevovat v epizodách této poslední řady, natáčené v LA. (PogoJoe)