Takoví normální mimozemšťané (TV seriál)

3rd Rock from the Sun

Takí normálni mimozemšťania

Komedie / Sci-Fi

USA, 1996 - 2001, 48 h 39 min (Minutáž: 139x21–22 min)

John Lithgow, Kristen Johnston, French Stewart, Joseph Gordon-Levitt, Wayne Knight, Jane Curtin, David DeLuise, Danielle Nicolet, James Earl Jones, Harry Morgan, William Shatner, Larisa Oleynik, Jennifer Rhodes, Marla Sokoloff, Lauren Graham, Nicki Aycox, Shane Powers, Bob Odenkirk, Lindsey Haun, Bonita Friedericy, Tom Towles, Dorian Gregory, Courtney Peldon, Emily Osment, Lisa K. Wyatt, Matt Battaglia, Aaron Paul, Marianne Muellerleile, Greg Proops, Pat Crawford Brown, Marnette Patterson, Kathryn Joosten, Sharon Madden, Sean Gunn, Richard Fancy, Susan Ruttan, Nancy Lenehan, Danny Strong, Kevin P. Farley, Ever Carradine, Elaine Stritch, Dennis Rodman, Kim Johnston Ulrich, Megan Mullally, Angell Conwell, Jake Thomas, Brent Sexton, Genie Francis, Ruth de Sosa, Sam Lloyd, Cindy Crawford, Jim Beaver, Mark Christopher Lawrence, Bodhi Elfman, Michael DeLuise, Naomi Judd, Tracy Morgan, Steve Witting, Wayne Pére, Victor Raider-Wexler, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Katherine LaNasa, Jonathan Frakes, Lorna Scott, Randy Newman, Arturo Gil, Anthony Tyler Quinn, Lane Davies, Christine Lakin, Kurtwood Smith, George Grizzard, Diane Delano, Lindsey McKeon, Beverly Johnson, Dave Allen, Gary Carlos Cervantes, Marcus T. Paulk, Steve Paymer, Rex Linn, Jordan Brower, Raye Birk, Christopher Neiman, Bill Irwin, David Chisum, Sean Moran, Karen Austin, Aaron Lustig, Shiloh Strong, Mark McKinney, John Aylward, Michael McShane, Charles Rocket, Jan Hooks, Jane Morris, Ana Gasteyer, John Benjamin Hickey, Brynn Hartman, Jim O'Doherty, Ron Roggé, Michael Ensign, Jack Carter, Jim O’Heir, Marguerite Moreau, Jerry Lambert, Francis X. McCarthy, Sara Ballantine, William Bassett, Matthew Mahaney, Lisa Kaminir, Martha Stewart, Benjamin King, Philip Bolden, James Wellington, Pat Finn, Jim Pirri, Lance E. Nichols, Joel McCrary, Riley Weston, Tom Jourden, Lise Colleen Simms, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Barbara Lee Bragg, William Bogert, J.J. Cohen, Lawrence Mandley, Carole Davis, Francis Guinan, John Bennett Perry, Lily Knight, Miriam Flynn, E.J. Callahan, Franc Ross, Andrew Patrick Ralston, Maurice Godin, Ken Thorley, Madison Mason, James Ingersoll, Al Franken, Janet Carroll, Jack Lindine, Charles C. Stevenson Jr., Robert Knott, Brian Palermo, Scott Klace, Paxton Whitehead, Ryan O'Quinn, Michael Dempsey, Sam Chew Jr., Ed Gale, John Balma, Richard Roat, Justin Urich, Michael Milhoan, Peggy Miley, Matt McKenzie, Susan Leslie, John D'Aquino, Patricia Bethune, Lesley Fera, Kim Robillard, Dick Martin, Larry Dorf, Tim Haldeman, Gloria LeRoy, India Dupré, Carol Mansell, Mark Burnham, Jade Harlow, Angela Robinson Witherspoon, Everett Greenbaum, Bob Bancroft, Van Epperson, Michelle Anne Johnson, Jim Jansen, Carlos Jacott, Mark Ankeny, Jeff Austin, Paul Connor, Anna Slotky, Paul Hansen Kim, Shireen Crutchfield, David Dunard, Jeanine Jackson, Linda Kash, Kevin Scannell, Mimi Cozzens, Curtis Andersen, Don Dowe, Julie Claire, Bruce Ed Morrow, Alexander Folk, John Eric Bentley, Steven M. Porter, Sonya Eddy, Alex Nevil, Chyna, Joseph G. Medalis, Patrick Thomas

Tento sitkom ma odrovnal. Absurdne geniálna zápletka o mimozemšťanoch medzi nami, podporená brilantnými gagmi (ako fyzickými, tak akustickými), to všetko podfarbené perfektným hereckým obsadením. V tomto smere nezaujme len neskutočný kapitán John Lithgow, ale i jeho posádka - najstarší člen tímu v najmladšom tele (Joseph Gordon-Levitt), Kristen Johnstonová a French Stewart. Výborné sú aj podporné roličky v čele (Wayne Knight ako policajt).(24.12.2004)

• JackieBliz

Tohle opravdu není nic pro mě. Koukám na obrazovku, jak se střídají scény, no jo - občas se mi zkřiví koutky do úsměvu - ale jinak nic moc. J. Gordon-Levitt je samosebou pořád borec i jako malej prcek :) Ostatní herci jdou mimo mě. Zápletka originální - to je všechno, co se mi na ní líbí. Ani na oddych ten seriál není. Nevím, prostě mi to nesedlo. Stane se.(30.4.2012)

Zlatý Glóbus - cena (2) - 54. ročník (za rok) 1996 - *Nejlepší seriál (komedie / muzikál), *Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - John Lithgow + nominace (4) - 54. ročník 1996 - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Kristen Johnston, 55. ročník 1997 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - John Lithgow, 56. ročník 1998 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - John Lithgow(9.3.2009)

• mentos.

Když seriál nedávno začali znovu vysílat poslouchal jsem od mámy, jak jsem to miloval když jsem byl malý. Pravdou je, že si seriál absolutně nepamatuji. A jestli je to pravda, tak nechápu jak jsem to někdy mohl sledovat. Popravdě se mi seriál moc nelíbí a nepřijde mi ani moc vtipný. Občas nějaký ten lepší díl, ale bohužel těch slabších je více. Pro mě je na seriálu nejhorší to, že hlavní postavou je John Lithgow, který je sám o sobě dobrý herec. Bohužel ale ztvárnil jednu z největších záporných postav v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů- v Dextrovi. Díky tomu jsem měl k němu a pak i k celému seriálu určitý odpor. 30%(7.1.2013)

Obří Hlava, později Velká Obří Hlava, poslala své čtyři pracovníky, aby zkoumali lidstvo. Pracovníky byly: Egoistický, blbý a sebestřední velitel Dick, který nebyl ženou, protože vyhrál nad svou spolupracovnicí Sally, která pracuje jako odbornice na bezpečnost. Pak je tu nejstarší z nich Tommy, který se na zemi ocitl jako puberťák a pak nejblbější z nich Harry; jedno místo měli navíc. Tito mimozemšťané hrají jednu rodinu a snaží se zkoumat a přizpůsobovat se lidstvu a je s nimi neskutečná zábava.(26.8.2018)

• - Joseph Gordon Levitt začal v době natáčení 6. série navštavěvoat vysokou školu v New Yorku, a proto se přestal pravidelně objevovat v epizodách této poslední řady, natáčené v LA. (PogoJoe)

• - Syn Johna Lithgowa Ian Lithgow si zahrál studenta v Solomonově (John Lithgow) třídě 48 epizodách. (R´Hell)

• - John Lithgow, Kristen Johnston a French Stewart jsou jediní, kdo se objevil ve všech 139 epizodách seriálu. (PogoJoe)