• Austrálie

Kathy McCoy

Kostýmy:

Maxyne Baker
  • Wacoslav1

Úplná katastrofa to není, ale dokázal nám Cage už určitě v poslední době naservírovat i lepší kousky. Že to bude víc drama než thriller nebo akční film bylo jasné už podle trailerů. Nic proti, ale na to by bylo potřeba ten film víc promakat aby po té dramatické stránce líp fungoval, ale jinak nic co by mě nějak pohoršilo.40%(27.9.2019)

Žánr by neměl bejt Akční / Drama / Thriller, ale hlavně drama a pak možná trochu ten thriller. Celkově děj ukazuje několik dnů v životě kariérního zločince, kterýho po 19 letech pustí z kriminálu a on si snaží vynahradit si, o co za těch skoro 20 let přišel. Pomsta je tady až na druhým místě. Hlavní je vztah Cage s jeho dospělým synem. Celkově to není špatný, Cage hraje dobře a dějový zvraty, kterých tu je několik, jsou hodně předvídatelný. Divák by měl počítat s tím, že tohle není Sejměte Cartera, ale spíš něco na způsob starých francouzských filmů, ve kterých hraje Delon smolaře. 70 %(3.8.2019)

• Cinematrix

Vůbec jsem tomu nerozuměl. Ale vůůbec!!! Cage po 19 letech vyjde z vězení, kde si vypěstoval spánkovou poruchu, kterou se snaží co nejvěrněji zahrát, což by mu asi šlo, protože on normální lidi už asi ani ztvárňovat nechce. Divák se tu pak v jeho podání potácí mezi iluzí a realitou, kde rozhodně nejde o žádnou oddechovku, jak píše uživatel Fifer. Podle mě je to spíš deprese jako prase. Je tu sice určitá linka vztahu mezi otcem kriminálníkem a synem feťákem, kteří se spolu téměž po 20 letech sbližují, což by bylo jistě zajímavé, kdyby se to neodehrávalo jen v halucinacích nevyspalého člověka. No, Nicolasi, jdi se konečně pořádně vyspat a prober se tam, kde jsi začínal, pořád na to máš, ale tudy cesta opravdu nevede.(5.9.2019)

• Lacike

Starého kriminálnika pustia z basy a on sa snaží znova zblížiť so svojím synom a popritom navštevuje svojich starých kumpánov a divák postupne zisťuje začo vlastne sedel a o čo mu teraz ide. Na konci sa dočkáme aj jedného zvratu, ktorý mňa osobne prekvapil, ale nijak v mojich očiach kvality filmu nezvýšil. Hlavným kladom filmu je Cage, ktorý zase raz hrá kvalitne. Väčšinu času umiernene a aj to jeho občasné tradičné prehrávanie má v deji logiku, takže nevyznie trápne. Záporom filmu je zápletka, ktorá je podaná strašne nezáživne a film sa celý čas nekonečne tiahol. Bohužiaľ vzťah medzi Cageom a jeho synom na ktorom by mal film stáť je taký nemastný neslaný a rozhodne žiadne emócie vo mne nevyvolal. Tragické vyústenie je u tohto typu príbehov očakávateľné. Takže celkovo to je zase ďalší podpriemerný film s Cageom, ale tentoraz aspoň on nesklamal. 4/10.(4.9.2019)

• mzss1

(10%) Uf, tak tohle byla teda silná káva. A ani se nestydím, že dávám tak nízké hodnocení. Mám rád béčka a i ty jednak nízkorozpočtové a jednak ty, které jsou většiny diváků hůře hodnocené, ale tohle se prostě nedalo. Zvažoval jsem, že dám odpad, ale nakonec jsem se smiloval kvůli Nicolasovi, který sehrál vcelku slušný výkon – herectví mu jde pořád dobře, to uznávám. Jako herec to sehrál obstojně, ale jeho postava mě těžce nebavila. Přece takovému hovadu divák nemůže fandit, ne? Choval se jako totální vocas a i logicky to nemělo moc hlavu a patu. Celé to sbližování s jeho filmovým synem absolutně nefungovalo. To bych to mohl sehrát vožralej na plech s kámošem a výsledek by byl stejný. Zápletka byla ohraná, ale zde totálně nulová, nezáživná, nezajímavá. Krom toho film obsahuje spoustu trapných scén, až mě samotnému bylo trapně, že takovou pakárnu vůbec sleduji. Mezi nejhorší scény patří pasáže, kdy si Cage nabaluje tu děvku a celé se to tváří jako hrozně emotivní dílo nebo závěr, kdy Nicolas napřahuje basebalovou pálku na chlapa, co leží v nemocnici v umělém spánku. No, to bych tu byl ještě do Vánoc, kdybych to měl takto popisovat. Ostatní aspekty filmu jsou rovněž bezcenné, včetně hudby či nějakého zajímavého úmrtí. Působí to spíš jako těžce nezvládnuté drama než thriller apod. Rychle tento komentář odesílám na CSFD než si to rozmyslím a dám odpad! Cage to zahrál dobře, aspoň tu 1* dávám. SRAČKA JAK VYŠITÁ TO JE!(6.9.2019)