Tenhle seriál je původcem všeho. Od stejnojmených filmů po Wildboyz nebo Viva La Bam. Zaslouží si něco takového menší hodnocení? Ja myslím že ne, stačí se kouknout jak je film oblíbený v zahraníčních kinech. Ovšem musíte mít vkus na tenhle druh humoru, někdo ho nikdy nepochopí a někdo se u toho pozvrací, ta třetí skupina se u toho bude válet smíchy.(21.11.2006)

No komplet celej serial jsem nevidel, jen tri diskovej vyber toho nejlepsiho, ale to podstatny jsem videl, tudiz muzu s klidem serial ohodnotit. Jedinej rozdil mezi filmama a serialem je, ze tady je vse cenzurovany a skutecne mega nechutnosti se tu vyskytujou jen parkrat. Mnohem castej tu jsou originalni a skutecne vtipny scenky. Ale bohuzel je tu zbytecne mockrat ruzny jezdeni na cemkoliv a padu z cehokoliv a koukat se desetkrat na to samy, s rozdilem, ze jednou jede na prkne a podruhy na pneumatice atd., tak to precejen tim krapet ztraci, proto ta jedna hvezdicka dolu. Jinak to super.(20.9.2007)

Klasika, kterou sledoval skoro každej. Většinou jsem to hledal jako videa na youtubu a na různých webech. To byly časy. Pak jsem postahoval všechny filmy i seriál a kouknul na to a pořád je to prdel. Už né taková jako za mlada ale pořád se tomu zasmějete a někdy vás to i bolí za ně. Prostě klasika, která neomrzí.(11.2.2013)

Neuvěřitelnej nářez, jakejch se v televizi moc nevídá. Tahle partička hovádek mě každý pátek večer dokonale rozesměje. A sám šéf Johny Knoxville je magor největší, kam na ty nápady chodí, tak to fakt netušim. Nezbývá mi než doporučit, každý pátek večer pustit povinně MTV. Hudebně stojí za velký h.... , ale tohle se jim povedlo.(26.2.2003)

• Radiq

Chchch, sou to fakt hovada, blázni a často idioti, ale musim uznat, že někdy to je fakt prdel a kolikrát je to tak ujety, že padám ze židle... Ale ty nechuťárny sou někdy fakt moc, že kolikrát ani nevim, jestli to neni nahrany... ale zas na druhou stranu, oni sou asi schopni všeho... Kvuli těm nechuťárnám dávám o hvězdu míň, protože hrát si s hovnama nebo blitím, to je dycky chuťovka na závěr. Jinak uznávám jenom Johnny Knoxvilla, Steva-O, exhibouša Chrise Pontiuse a Weemana. Ale Bam Margeru nemužu vystát, to je fakt kokot a namachrovanej kokot. A ostatní buď taky nebo jsou nezajímaví nebo jsou prostě nevýrazní... Nebo to zbytečně přehánijou, přehrávaj a schválně dělaj, že sou nemehla...(24.10.2013)