poster

Jackass - naprostí šílenci (TV seriál)

 • USA

  Jackass

Komedie / Reality-TV

USA, 2000, 25x21 min

 • Wade
  *****

  Tahle banda okolo Johnnyho jsou opravdu naprostí šílenci.Člověk se sám baví když dělá různé kraviny např:(rozeběhnout se proti dopr.značce hlavou a tím ji ohnout (vlasntí zkušenost)-),ale u kravin které dělá tahle banda se dostane každému obrovká porce smíchu srovnatelně,ale většinou o mnoho víc.Jackass dokáží někoho pobavit,ale také znechutit(to není můj případ).To hlavní co ale Jackass přináší je neuvěřitelná dávka humoru,který rozsévají všude kde se ukáží. 100% ---můj 100 koment a také 100 koment u tohohle seriálu.(21.9.2012)

 • MorraEddie
  ****

  Je neskutečný,že se někdo dokáže uživit (a to až až) tím,že ze sebe udělá naprostého debila na veřejnosti,nebo že si bude působit dobrovolně bolest. Tímto si nechci stěžovat,ale právě naopak. Copak není k smíchu cizí neštěstí? To je právě to co lidé chtějí a Johnny Knoxville to moc dobře ví a využil toho víc než na 100%. Tihle šílenci mě dokážou vždycky překvapit a pobavit něčím originálním a obvykle i nechutným a já se bavím rád,takže palec hore.(30.12.2013)

 • Gilmour93
  ***

  Je to prosté jak úder kriketovou pálkou do koulí. Modřiny, naražené kostrče, krev, zlomeniny, moč, stolice, zvratky, to všechno je jejich - dálkový ovladač je váš.. Pod lebkou se zkříženými berlemi se odehrává primitivní, ale účinná zábava - doma ji však děti nezkoušejte, jednak máte rozum a hlavně, nejste na výplatní pásce MTV..(24.5.2012)

 • mchnk
  ***

  Skateboardingový underground, který pomalu přešel v komerční záležitost na MTV. Ovšem začátky nyly v době, kdy ještě MTV nebylo prolezlý jen komerčností a zkažeností novodobých zpěváckých milionářů. Bam Margera, Johny Knoxville, Steve O, Weeman, Chris Pontius, Ryan Dunn, Preston to je základ magorů, pro které není žádná překážka moc vysoko a nic není tak nechutné, aby se to nedalo ochutnat.(5.10.2011)

 • burg
  ****

  V jŮeSEj je očividně možný všechno - proslavit se tím, že se nechám pokousat krokodýlem, seřezat basebolkou, postřelit, pobodat, narvat si kaktus do trenclí, nacvakat na sebe desítky pastiček na myši, pouštět si do koulí el. proud a navrch si nechám narvat do řiti angličák.A to jsem ještě vynechal ty další nechutnosti, kdy všechny tělní tekutiny a obsahy lidských orgánů tekly proudem. Ale překvapivě to fakticky funguje!(18.7.2019)