Jackass - naprostí šílenci (TV seriál)

Jackass

Komedie / Reality-TV

USA, 2000, 25x21 min

Je neskutečný,že se někdo dokáže uživit (a to až až) tím,že ze sebe udělá naprostého debila na veřejnosti,nebo že si bude působit dobrovolně bolest. Tímto si nechci stěžovat,ale právě naopak. Copak není k smíchu cizí neštěstí? To je právě to co lidé chtějí a Johnny Knoxville to moc dobře ví a využil toho víc než na 100%. Tihle šílenci mě dokážou vždycky překvapit a pobavit něčím originálním a obvykle i nechutným a já se bavím rád,takže palec hore.(30.12.2013)

Neuvěřitelnej nářez, jakejch se v televizi moc nevídá. Tahle partička hovádek mě každý pátek večer dokonale rozesměje. A sám šéf Johny Knoxville je magor největší, kam na ty nápady chodí, tak to fakt netušim. Nezbývá mi než doporučit, každý pátek večer pustit povinně MTV. Hudebně stojí za velký h.... , ale tohle se jim povedlo.(26.2.2003)

• Gemini

Asi budu v menšině, ale vidím obrovský rozdíl mezi šílenými "kaskadérskými kousky" a demencí. Co je demence? Třeba nechat se kousat do řiti hadem nebo si strkat kaktus do trenek... a samozřejmě to provozovat v kruhu podobně postižených, kteří se tomu hurónsky řehtají. A to nemluvím o vyložených odpornostech, z nichž převrácení chemického záchodu s "hrdinou" uvnitř je to nejmenší. A jelikož ty druhé dvě kategorie velmi výrazně převažují nad tou první, má u mě Jackass peška - o dementy se má pečovat, ne je nechávat, aby se poškozovali. A je jedno jestli to MTV nebo kdo vydává za posunování hranic zábavy, tohle je prostě drtivou většinu stopáže jenom za každou cenu zajímavá ubohost. 40% PS: Johny Knoxville byl vtipný jenom v Celebrity Deathmatchi;)(27.1.2014)

Je to prosté jak úder kriketovou pálkou do koulí. Modřiny, naražené kostrče, krev, zlomeniny, moč, stolice, zvratky, to všechno je jejich - dálkový ovladač je váš.. Pod lebkou se zkříženými berlemi se odehrává primitivní, ale účinná zábava - doma ji však děti nezkoušejte, jednak máte rozum a hlavně, nejste na výplatní pásce MTV..(24.5.2012)

• departed

Parta magorů - v pozitivním slova smyslu - sere, blije, kope se navzájem do koulí, sjíždí kopce na různých pojízdných blbostech, díky čemuž neustále padají na hubu, a dělají si srandu z lidí na ulici. Je škoda, že právě jen poslední zmiňovaný mi přišlo vtipný, protože reakce kolemjdoucích stojí fakt za to. Třeba takový "Brad Pitt got kidnapped" byla vynikající ukázka. Jako smál jsem se když došlo i na kopance do koulí a podobný hovadiny (vyjmenovávat to fakt nebudu, protože toho je moc), ale hodněkrát se to opakovalo a málokrát v tom byla nějaká výraznější změna, která by mě donutila se zasmát znovu. Každopádně kdybych měl tu možnost, tak se k nim nejspíš klidně přidám. Hodnoceno: 3 série.(3.9.2013)