Jackass - naprostí šílenci (TV seriál)

Jackass

Komedie / Reality-TV

USA, 2000, 25x21 min

Tahle banda okolo Johnnyho jsou opravdu naprostí šílenci.Člověk se sám baví když dělá různé kraviny např:(rozeběhnout se proti dopr.značce hlavou a tím ji ohnout (vlasntí zkušenost)-),ale u kravin které dělá tahle banda se dostane každému obrovká porce smíchu srovnatelně,ale většinou o mnoho víc.Jackass dokáží někoho pobavit,ale také znechutit(to není můj případ).To hlavní co ale Jackass přináší je neuvěřitelná dávka humoru,který rozsévají všude kde se ukáží. 100% ---můj 100 koment a také 100 koment u tohohle seriálu.(21.9.2012)

Je neskutečný,že se někdo dokáže uživit (a to až až) tím,že ze sebe udělá naprostého debila na veřejnosti,nebo že si bude působit dobrovolně bolest. Tímto si nechci stěžovat,ale právě naopak. Copak není k smíchu cizí neštěstí? To je právě to co lidé chtějí a Johnny Knoxville to moc dobře ví a využil toho víc než na 100%. Tihle šílenci mě dokážou vždycky překvapit a pobavit něčím originálním a obvykle i nechutným a já se bavím rád,takže palec hore.(30.12.2013)

Je to prosté jak úder kriketovou pálkou do koulí. Modřiny, naražené kostrče, krev, zlomeniny, moč, stolice, zvratky, to všechno je jejich - dálkový ovladač je váš.. Pod lebkou se zkříženými berlemi se odehrává primitivní, ale účinná zábava - doma ji však děti nezkoušejte, jednak máte rozum a hlavně, nejste na výplatní pásce MTV..(24.5.2012)

Skateboardingový underground, který pomalu přešel v komerční záležitost na MTV. Ovšem začátky nyly v době, kdy ještě MTV nebylo prolezlý jen komerčností a zkažeností novodobých zpěváckých milionářů. Bam Margera, Johny Knoxville, Steve O, Weeman, Chris Pontius, Ryan Dunn, Preston to je základ magorů, pro které není žádná překážka moc vysoko a nic není tak nechutné, aby se to nedalo ochutnat.(5.10.2011)

V jŮeSEj je očividně možný všechno - proslavit se tím, že se nechám pokousat krokodýlem, seřezat basebolkou, postřelit, pobodat, narvat si kaktus do trenclí, nacvakat na sebe desítky pastiček na myši, pouštět si do koulí el. proud a navrch si nechám narvat do řiti angličák.A to jsem ještě vynechal ty další nechutnosti, kdy všechny tělní tekutiny a obsahy lidských orgánů tekly proudem. Ale překvapivě to fakticky funguje!(18.7.2019)