Jackass - naprostí šílenci (TV seriál)

Jackass

Komedie / Reality-TV

USA, 2000, 25x21 min

• Gemini

Asi budu v menšině, ale vidím obrovský rozdíl mezi šílenými "kaskadérskými kousky" a demencí. Co je demence? Třeba nechat se kousat do řiti hadem nebo si strkat kaktus do trenek... a samozřejmě to provozovat v kruhu podobně postižených, kteří se tomu hurónsky řehtají. A to nemluvím o vyložených odpornostech, z nichž převrácení chemického záchodu s "hrdinou" uvnitř je to nejmenší. A jelikož ty druhé dvě kategorie velmi výrazně převažují nad tou první, má u mě Jackass peška - o dementy se má pečovat, ne je nechávat, aby se poškozovali. A je jedno jestli to MTV nebo kdo vydává za posunování hranic zábavy, tohle je prostě drtivou většinu stopáže jenom za každou cenu zajímavá ubohost. 40% PS: Johny Knoxville byl vtipný jenom v Celebrity Deathmatchi;)(27.1.2014)

Parta chlapíkov, ktorá nepozná hranice. Magori, čo nepoznajú strach alebo bolesť. Týpci, čo stratili rozum niekedy v rannej puberte. Ale...ono to je fakt vtipné! Niekedy mi až rozum zastane, čo dokážu nielenže vymyslieť, ale aj vykonať. Každý z nich je svojský, má vlastný štýl (a aj iný stupeň retardácie). Vedia človeka rozosmiať, aby ho v zápätí prinútili plakať, či dáviť. Dôkaz toho, že za oceánom sa dá zarobiť aj z nudy alebo pod vplyvom. Hlavne tie kúsky netreba opakovať, stačí ich prenechať týmto „profesionálom“.(16.2.2013)

Neuvěřitelnej nářez, jakejch se v televizi moc nevídá. Tahle partička hovádek mě každý pátek večer dokonale rozesměje. A sám šéf Johny Knoxville je magor největší, kam na ty nápady chodí, tak to fakt netušim. Nezbývá mi než doporučit, každý pátek večer pustit povinně MTV. Hudebně stojí za velký h.... , ale tohle se jim povedlo.(26.2.2003)

Buď vás uchvátí, pobaví, nebo znechutí. Můj případ je jasnej. /Jackass 24 Hour Takeover (2008) - 23.2.2008 vzal Knoxville a spol. útokem vysílání MTV v New Yorku a tohle z toho vyšlo. Jedná se spíš o podívanou pro hardcore fans, protože dobrých stunts je minimum - je to spíš o pohodě, rekapitulaci historie show a pravém Jackass spirit:)(24.3.2006)

Klasika, kterou sledoval skoro každej. Většinou jsem to hledal jako videa na youtubu a na různých webech. To byly časy. Pak jsem postahoval všechny filmy i seriál a kouknul na to a pořád je to prdel. Už né taková jako za mlada ale pořád se tomu zasmějete a někdy vás to i bolí za ně. Prostě klasika, která neomrzí.(11.2.2013)