Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiální text distributora)

Dadel

Laciná vulgární komedie od tvůrců SouthParku, která je, navzdory tomu, že jejím námětem je natáčení pornofilmu, většinou opravdu ftipná:) ()

FlyBoy

Parkerov ďalší, vztyčený prostredník všetkým podliezavým paródiam a parodistom. Obozretne necudná psina na adresu superhrdinských dobrodružstiev a amerického pornopriemyslu, ktorá nazapiera southparkovský esprit a takisto chuť byť zámerne lacnou fraškou s mor(m)ónskym vyznením, teda (v mojom preklade) svojským, kulturno-spoločenským posmeškom. Trey je v roli sporiadaného kresťana Younga neodolateľný pošuk ktorý sa vďaka narastajúcej popularite v sekcií XXX dostáva do morálneho pomykova a - ako čas plynie - snaží sa z neho kvôli poškodeniu vlastného mena neobratne vykorčulovať. Pomáha mu v tom patetický dilino-vedec Ben disponujúci arzenálom umelých (a ešte kto-vie-akých) penisov, Orgazmoratorom a údesne efektívnou metódou bránenia sa ala morské prasa. Panoptikum trhlých vykukov dopĺňa šiši manželka Lisa, nadržaný bisexuál Dave the light guy (Matt Stone) a zopár dnes už vyslúžilých porno veteránov ako napríklad Ron Jeremy alebo Chasey Lain. Na place sa toho deje hojne, niektoré skeče svojou trápnosťou/recykláciou nudia, niektoré zas znamenitým hláškovaním či uleteným blbnutím suprovo sedia. "Orgazmovi" by svedčalo akčnejšie pokračovanie s trojicou teaserových lákadiel: "Ježiš sa stále pozerá", "Kastrácia nezostane nepovšimnutá" a "Mormon opäť v maske". Verím, že peniaze by sa na to našli. :) ()

sepp

Nadherna uchylnost od tvurcu South Parku, tezko popsatelna. A na zacatku ma samozrejme malou rolicku i Ron Jeremy... ()

pornogrind

Když za snímkem stojí duo Trey Parker a Matt Stone záruka dobré zábavy je zaručena. Mnou dlouho opomíjenej snímek byl nakonec řádná ujetost. Ti dva jsou prostě šílenci a ikdyž to vím tak mě vždycky dokážou něčím překvapit. Plno vtipu a spoustu nezapomenutelnejch hlášek a scén. A hlavně tenhle film řeší jednu z " nejzásadnějších otázek lidstva". Bůh nebo porno? Což je otázka bezesporu zapeklitá. Tahle komedie má prostě koule ( i péra ). Doporučuju všem milovníkům šílenejch komedií. . ()

Joker Punx

Tenhle filmek jsem taky viděl jako malej, na videokazetě z videopůjčovny. Tvůrci South Parku -  Trey Parker a Matt Stone se rozhodli že natočí film o superhrdinovi jménem Mistr Orgazmo :D Joe Young (Tre Parker) je mladý mormon co nabízí lidem víru v Ježíše Krista. Jednoho dne se náhodou objeví u domu v němž je partička filmařů a herců co natáčí porno film o Mistru Orgazmovi :D Při natáčení je zrovna Joe ještě s jedním mormonem u domu vyruší. Režisér porna Maxxx Orbison (Michael Dean Jacobs) se vytočí a zavolá na mormony ochranku - Šéfe! Jsou tu kluci od Ježíše! - Režisér - Uřízni jim koule ! :D Chlap z ochranky vytáhne na mormony nůž - Musim vám teď uříznout koule :D No netušili že Joe se umí dobře mlátit, režisér to uvidí a Joe se mu zalíbí jak se pere. Tak mu nabídne hlavní roli Mistra Orgazma :D Skvělý že Trey Parkera namlouvá Bohdan Tůma. V South Parku Trey Parker namlouval Erica Cartmana a v češtině taky Bohdan Tůma :) Matt Stone (Dave) tady hraje úchylnýho osvětlovače porna :D A vypadá jak idiot :D Scéna orálního sexu při natáčení porna a Dave to prožívá a zařve - Jo vykuř ho!!!!! 🤣 Matta namlouvá Tomáš Juřička, taky ho dobře dabuje. Michaela Deana Jacobse zase Oldřich Vízner :D Český dabing mě tady fakt hodně baví, je to prdel jak to namluvili. Ještě jeden úryvek dabingu sem musim dát :D - Režisér Maxxx - A za čtvrté, všichni budete šoustat, jasný? - Saffi (Mimochodem tohle je skutečná pronoherečka Juli Ashton) - Jak prasata, jasný :D Joe - Ale pane Orbisone, vy jste řekl že nebudu muset dělat sex, že použijete dolu! - Maxxx - Pták, náhradní pták, jo dostaneš náhradního ptáka a jen na píchání - Joe - Na píchání? A kam budu píchat? - Saffi - Píchání je když se penis zasune do otvoru Joe 😆 Taky v tomhle filmečku hraje pravej pornoherec Ron Jeremy :D Na konci filmu se tam taky objeví režisér Lloyd Kaufman. Taky mě tam moc pobavil Ježíš Kristus na konci :D Film je sice hrozná píčovina ale strašně mě to baví i po tolika letech. Orgazmopal bych chtěl taky kurva :D Dobrá hračka :D Song Now You're a Man od kapely DVDA je taky ve filmu supr. ()

Willy Kufalt

Po dvou mimořádně skvělých zkušenostech s filmy z dílny Parkera & Stonea (Kanibal! Muzikál a Team America) přišlo u mě do třetice, žel, zklamání. Úvodní titulky i nasledující začátek mě navzdory drobným obavám z filmu hodně chytly, ještě víckrát jsem se během první půlhodiny celkem pobavil, ale jinak mi tato komedie z pornoprůmyslu přišla docela slabě nápaditá (i když pár úspěšně vtipných scén a prvků se zde hlavně ze začátku objeví), někdy i otravně trapná. Ještě více mě zaskočilo, že Mr. Orgazmo často vypadá jako tuctová a průměrná americká romantická komedie, kterou sice místy zpestří cosi ujetějšího a bizarního, ale v některých motivech jsem se dočkal až nečekaně nahromazených předvídatelných klišé ve jménu zápletek milostného vztahu v konfliktu s hvězdnou kariérou, rafinované „smlouvy s ďáblem“ – vydírajícím hamižným producentem, či vývoje hlavní postavy z nuly na populární hvězdu a následně ze získané slávy do její obrácené stránky, např. ve vztahu k objeviteli. Skoro se mi nechtělo věřit, že zmínění tvůrci, specialisté na hravé parodie, stvořili zde v mnoha ohledech (i přes těch pár ujetin) v jádru až tak konvenční kus s klasickým schématem a často málo výraznou parodickou nadsázkou, která by ona klišé romantických komedií udělala ztrávitelnějšími, ale tak holt tenhle pokus tolik nevyšel... aspoň v mém případě, protože já se až příliš často nudil. Ještě, že jsem si dodatečně napravil dojmy reprízou Kanibal! Muzikálu a připomněl, čím si mě oni tvůrci získali. [45%] ()

eraserhead666

"Ještě jeden za Ježíše." Humorné ve své vlastní trapnosti. Ten film je humorný a zábavný, protože je trapný. A trapný je proto, že to tvůrci trapné chtěli. Tedy záměrně. A proto je humorný. ()

bouncer

Odpad kinematografie, který je tak hrozný až je kouzelný. Trey Parker a Matt Stone to proste v sobě mají. Vlačák a orgazmátor! ()

Torision

Docela solidní blbárna na jedno zkouknutí. Zápletka okolo mormona, kterej začne hrát v pornofilmu superhrdinu a nakonec se i superhrdinou stane, je docela zajímavá, tady si ale nejsem jistej, jestli byla vyčerpaná "do poslední kapky". Některý fórky byly totiž perfektní ("Já jsem Sancho" nebo ženská, která to dělá se čtyřma chlapama do dvou otvorů) a některý zase slabší a ke konci jsem se trochu nudil. Jinak Trey Parker je tu skvělej, do vážný role by ho asi nikdo normální neobsadil, ale tady k tý roli skvěle pasuje. Navíc tu hraje ve vedlejší roli ještě slizoun Ron Jeremy (ještě jsem se neodvážil si s ním něco pustit). Nechávám to na třech hvězdách s tím, že oproti crazy komedii BASEketball , kterou Parker natočil rok na to, je to ještě celkem slabota. ()

Kryton

Ten název by člověku řekl , že pujde o nechutnou věc. Jenže ono to je celkem zábavné. Trey Parker jako mormonský pornohrdina a Matt Stone jako uchýlak s fotákem. Ke konci se člověk dočká slušné parodie na superhrdinské filmy. Chci Orgazma 2: Kastrát vrací uder! ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008