Sedmé nebe (TV seriál)

7th Heaven

V siedmom nebi

Drama / Rodinný

USA, 1996, 243x60 min

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Jessica Biel, Tyler Hoechlin, Adam LaVorgna, Ashlee Simpson, Rachel Blanchard, Jeremy London, Thomas Dekker, Sarah Danielle Goldberg, Katie Cassidy, Andrew Keegan, Lenny Clarke, Marla Sokoloff, Jenette Goldstein, Michael Peña, Gabrielle Union, Haylie Duff, Sarah Thompson, Allison Mack, Matt Czuchry, Mako, Madeline Zima, Lindsey Haun, Keith David, Caitlin Martin, Billy Mayo, Elizabeth Ruscio, Keri Lynn Pratt, Shawn Pyfrom, Kay Panabaker, Bonita Friedericy, Kate Bosworth, Sarah Lancaster, Leighton Meester, Ashley Tisdale, Christian Campbell, Johnny Lewis, Jeremy Lelliott, Scott Terra, Caroline Macey, Shiri Appleby, Nick Zano, Sarah Wright, Ashley Tesoro, Marianne Muellerleile, Landry Allbright, Alona Tal, Lisa Wilhoit, Patrick Cranshaw, Jamia Simone Nash, Michael Welch, Chris Hunter, Kristin Herrera, Faran Tahir, Travis Van Winkle, Katie Stuart, Yvette Nicole Brown, Josh Ryan Evans, Anthony Natale, Frank Collison, Joe Penny, Jake Richardson, Shonda Farr, Ted Rooney, Adam Weisman, Alicia Leigh Willis, Andy Milder, Alexander Gould, Kim Johnston Ulrich, Cara Jedell, Sam Jones III, George Stults, Laura McLauchlin, Kristy DiBiccari, A.J. Trauth, Annie McElwain, Cara DeLizia, Kenneth Tigar, Tim Griffin, Brent Sexton, Randy Oglesby, Tyrees Allen, Chyler Leigh, Andy Umberger, Arjay Smith, Jim Holmes, Orson Bean, Brenda Song, Owen Beckman, Terri Garber, Hudson Leick, Scott Alan Smith, Ruth de Sosa, Judith Hoag, Don Perry, Ray Walston, Chauncey Leopardi, Aaron Carter, Veronica Cartwright, Christian Serratos, Elizabeth Nicole, Costas Mandylor, Richard Lewis, Chase Ellison, Debi Mazar, Mark Moses, Megan Paul, Dave Franco, Stanley Kamel, Sam Page, Daniel Newman, Ian Nelson, Peter Graves, Christopher Miranda, Lee Garlington, Stan Sellers, Garrett M. Brown, Louise Fletcher, Cliff Dorfman, Amanda Pays, Ashley Benson, Mayim Bialik, Tamara Mello, Rachel Boston, Alison Lohman, Mathew Botuchis, Jeff Witzke, Tim Conway, Amanda Fuller, Jacob Chase, Kyle Richards, Dwier Brown, Amanda Thorp, Cristine Rose, Pat Boone, David Dukes, Tom Irwin, Stacey Travis, Geoff Stults, Ann Gillespie, Scott Gurney, Michelle Phillips, Cirroc Lofton, Arlen Escarpeta, Caitlin Crosby, Aaron Staton, Brenda Strong, Jackée Harry, Bill Ferrell, Robert Zachar, Tony Denman, Blake Boyd, Max Brooks, Ben Livingston, Robert Evans, Amy Weber, Michael Dorn, Gary Carlos Cervantes, Rachel Winfree, Raphael Sbarge, Rance Howard, Danielle Keaton, Mackenzie Phillips, Matt Farnsworth, Jordan Brower, Douglas Tait, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Edwin Hodge, Brody Hutzler, William Utay, Kirsten Storms, Leann Hunley, Brynn Thayer, Caroline Keenan, Polly Cole, Phyllis Diller, Lauren Storm, Jean Marie Barnwell, Tracy Nelson, David O'Donnell, Kaela Dobkin, Courtney Hope, Mark L. Taylor, Ryan Bengston, Mike Weinberg, Tammy Caplan, Romy Rosemont, Tricia Leigh Fisher, Rachel Oliva, Lisa Darr, Michael Cole, Shane Meier, Pamela Roylance, Michael Fairman, Amy Aquino, Terri Conn, Wendi Kenya, John Wynn, Rolonda Watts, June Squibb, Natasha Melnick, Mary Donnelly-Haskell, Bubba Lewis, Jason Behr, Jeffrey Licon, Christie Lynn Smith, Alison La Placa, Jane Morris, Clint Jung, Elizabeth Friedman, Sterling Beaumon, Jackie Debatin, Michael Bofshever, Riley Schmidt, Erich Anderson, Brandt Wille, Robert Gossett, Gerald McCullouch, Ashley Edner, Lindsay Taylor, Nicole Cherié Saletta, Molly Orr, Susan Krebs, Jonah Rooney, Jack Carter, David Rountree, Jennifer Freeman, Justis Bolding, Hope Riley, Gregg Daniel, Natalie Ramsey, Kam Heskin, Alan Fudge, Jerry Lambert, John Salley, Vincent Berry, Shelley Robertson, Greta Sesheta, Carol Kiernan, Randy Spelling, Tim DeZarn, Dennis Haskins, Christopher Allport, James Keane, James T. Callahan, Sam Saletta, Rafael Rojas III, Carolyn Lawrence, Eric Podnar, Adam Dior, Dean J. West, Tom Maden, Tom Virtue, Evan Arnold, Jack Kehler, David Wells, David Grant Wright, Mercedes Colon, Loanne Bishop, Michael Feinstein, Claudette Nevins, Richard Riehle, Jordan Warkol, Marjorie Lovett, Bobby Edner, Marlon Young, Mary Mara, Joel Polis, Christine Estabrook, Milton Davis Jr., Scott Atkinson, Jamie Lauren, Amzie Strickland, Bill Henderson, Marilyn O'Connor, Cyndi Martino, Nancy Lee Grahn, Steven Roy, Bryan Callen, Noni White, Mik Scriba, Camille Winbush, Mo Collins, Michael McGuire, Jonathan Runyon, Richard Whiten, Larry Joshua, Scott Wilkinson, Matt Winston, Mitzi McCall, Tony Pasqualini, Michael Saad, Lorenzo James Henrie, Jack Donner, Davenia McFadden, Jack Rader, Billy Beck, John Fortson, Jason Grant Smith, Freda Foh Shen, Rebecca Balding, Brendan Hill, Robin Curtis, Janet Carroll, Anita Dangler, Ming Lo, Susan Chuang, Jordan Masterson, Tegan West, Edie McClurg, Al Ruscio, Andrew James Allen, Maximillian Roeg, Alison Martin, Tamara Braun, Carol Locatell, Michael Dempsey, Gabrielle Boni, Troy Christian, Julie Berman, Tommy Bertelsen, Esther Scott, Penny Peyser, Jonathan T. Floyd, Adam Nelson, Richard Roat, Michael Milhoan, Al Pugliese, Alice Hirson, Norma Maldonado, Miranda Kwok, John Hostetter, Jeff Yagher, John Martin, Matt McKenzie, Steve Stapenhorst, Robin Pearson Rose, H. Richard Greene, Neill Barry, Christopher Murray, Kim Robillard, Ruth Buzzi, Lukas Behnken, Marque Richardson, David Koplan, Cameron Bender, Rocky McMurray, Pat Delaney, Lane Toran, Mike Erwin, Marcus Toji, Josh Wolford, Edward Kiniry-Ostro, Dawn Jeffory, J.R. Cacia, Grant Goodeve, Cyd Strittmatter, Beverly Polcyn, Jackie Harris, Zachary Browne, Sujata Day, Taran Noah Smith, Mark Bramhall, Van Epperson, Carol Arthur, Beau Wirick, René Ashton, Nick Steele, Julius Tennon, Michele Abrams, Rod Loomis, Kristoffer Ryan Winters, Lynsey Bartilson, Berlinda Tolbert, Jo Marie Payton, Allen Perada, Patricia Healy, Rick Scarry, Jeff Austin, Lawrence B. Adisa, Sophia Santi, Edith Fields, Claudia Lonow, Rheagan Wallace, Rolando Molina, Vince Grant, James C. Victor, Keith MacKechnie, Kerrie Keane, Nikki Tyler-Flynn, Pete Gardner, Jeremy Glazer, Peg Phillips, Ellen Crawford, Mimi Cozzens, Erik Aude, David Carey Foster, Betty McGuire, Loren Lester, Veronica Lauren, Curtis Andersen, Rosanna Huffman, Barret Swatek, Joey Zimmerman, Abraham Higginbotham, Don Dowe, Jeremy John Wells, Harrison Young, Olivia Brown, Michael Tomlinson, Andrew Benne, Herb Armstrong, Ella Thomas, Nancy Linari, Rayne Marcus, Bradley White, Bridget Flanery, Vivian Smallwood, P.J. Marino, Steve Monroe, Harold Ayer, Christopher Ogden, William Forward, Kaitlin Cullum, Laurie O'Brien, Chrystee Pharris, Rhyon Nicole Brown, Virginya Keehne, Michael Monks, Wen Yann Shih, Robert Starr, Michael Krawic, Cheryl White, Ken Kerman, Jordan Baker

Oproti ostatním v tom vidím pouze seriál pro zpříjemnění všedních dnů. To opravdu musí všude téct krev? Musí být každý nový seriál či film plný nechutných sexuálních scén pro nedospělé (nevyspělé) jedince? Zameťte si každý před svým domem... Seriál je to (sice až moc naivní, ale) hezký. Kdo chce, určitě si v tom najde to své.(22.7.2013)

• Pai-Mei

Kvalitou seriál nič moc. Dookola sa opakujúce dialógy, stále o tom istom, vždy správne rady reverenda Camdena a ponaučenie na konci dielu. To všetko ide pekne na nervy pretože je jasné, že normálna rodina by sa takto nesprávala. Aj napriek tomu musím priznať, že Siedme nebo pozerávam. Nie preto že by som to obdivoval, skôr sa zabávam na všetkých tých strojených dialógoch a vždy vyriešených problémoch.(1.7.2008)

Povedzte, verili ste niekedy, že sa americký sen môže stať skutočnosťou? Nie? Tak sa pozrite na tento seriál a potom budete vedieť, že zrejme tak ľahko to ani nepôjde, pretože ak by americký sen znamenal TOTO, tak by bol riadne odtrhnutý od reality. Prvé série sa, jednoducho povedané - dajú, s tými novšími je to už trochu horšie. Deti vyrástli, prišli nové postavy a všetko ma to nejako prestalo baviť. Prv som bol schopný pozerať sa na tento seriál trebárs aj každý deň, ale teraz by to nešlo. Niečo sa zmenilo, buď seriál, alebo ja. Ale asi oboje.(11.8.2009)

• lift666

Zatím jsem viděl jen pár prvních dílů,co dávají na Primě (dnes je 15.8.06),ale viděl jsem novější série na Markíze a hodně jsem o tomhle seroši četl.Mně se to líbí.To,co tu píšou ostatní,o té přehnané morálce a tak,je pravda,ale zase berte,že to bylo před deseti lety a ty děti jsou vychovávany pastorem,knězem.A postupně se ta morálka vytrácí.Nastupuje totiž alkohol (i když konkrétně u něho to taky přehnali).Prostě je to skvělej seriál...mírně přehnanej,ale radost se na něj podívat.Kéž bych ho měl celej staženej a mohl se na to rychle podívat,než bude září(15.8.2006)

• Pussycat18

Ale jo, jako zvuková clona dobrý. Jen mě fascinuje, že v příběhu křesťanské rodiny najdeme víc sexu, drog, nevraživosti a zloby než v životě průměrnýho feťáka...to je docela k zamyšlení. Seriál mi spíše než agitka víry připadá jako ironie na ni. Jedinou zábavou pubertálních dívek jsou kluci (kdy oznámení "jdeme ven" následuje otázka "kam" a odpověď "za klukama"), jedinou životní myšlenkou bratrů je jak si zašukat a jediným problémem rodičů je odkecat dlouhý kázání a uklohnit dobrej oběd. O tý malý se nezmiňuju, vypadá to, že z ní roste ta nejempatičtější děvka ve městě :-)(27.8.2008)

• - Stephen Collins (Eric Camden) a Beverley Mitchell (Lucy Camden) sú jediní, ktorí sa objavili vo všetkých 243 epizódach. (rador)

• - Herci Stephen Collins (Reverend Eric Camden) a Catherine Hicks (Annie Camden) účinkovali v Star Trek filmoch. (rador)

• - Stephen Collins dostal ponuku na rolu Erica Camdena dva dni pred natáčaním seriálu. (rador)