Sedmé nebe (TV seriál)

7th Heaven

V siedmom nebi

Drama / Rodinný

USA, 1996, 243x60 min

Stephen Collins, Catherine Hicks, Beverley Mitchell, Mackenzie Rosman, David Gallagher, Barry Watson, Jessica Biel, Tyler Hoechlin, Adam LaVorgna, Ashlee Simpson, Rachel Blanchard, Jeremy London, Thomas Dekker, Sarah Danielle Goldberg, Katie Cassidy, Andrew Keegan, Lenny Clarke, Marla Sokoloff, Jenette Goldstein, Michael Peña, Gabrielle Union, Haylie Duff, Sarah Thompson, Allison Mack, Matt Czuchry, Mako, Madeline Zima, Lindsey Haun, Keith David, Caitlin Martin, Billy Mayo, Elizabeth Ruscio, Keri Lynn Pratt, Shawn Pyfrom, Kay Panabaker, Bonita Friedericy, Kate Bosworth, Sarah Lancaster, Leighton Meester, Ashley Tisdale, Christian Campbell, Johnny Lewis, Jeremy Lelliott, Scott Terra, Caroline Macey, Shiri Appleby, Nick Zano, Sarah Wright, Ashley Tesoro, Marianne Muellerleile, Landry Allbright, Alona Tal, Lisa Wilhoit, Patrick Cranshaw, Jamia Simone Nash, Michael Welch, Chris Hunter, Kristin Herrera, Faran Tahir, Travis Van Winkle, Katie Stuart, Yvette Nicole Brown, Josh Ryan Evans, Anthony Natale, Frank Collison, Joe Penny, Jake Richardson, Shonda Farr, Ted Rooney, Adam Weisman, Alicia Leigh Willis, Andy Milder, Alexander Gould, Kim Johnston Ulrich, Cara Jedell, Sam Jones III, George Stults, Laura McLauchlin, Kristy DiBiccari, A.J. Trauth, Annie McElwain, Cara DeLizia, Kenneth Tigar, Tim Griffin, Brent Sexton, Randy Oglesby, Tyrees Allen, Chyler Leigh, Andy Umberger, Arjay Smith, Jim Holmes, Orson Bean, Brenda Song, Owen Beckman, Terri Garber, Hudson Leick, Scott Alan Smith, Ruth de Sosa, Judith Hoag, Don Perry, Ray Walston, Chauncey Leopardi, Aaron Carter, Veronica Cartwright, Christian Serratos, Elizabeth Nicole, Costas Mandylor, Richard Lewis, Chase Ellison, Debi Mazar, Mark Moses, Megan Paul, Dave Franco, Stanley Kamel, Sam Page, Daniel Newman, Ian Nelson, Peter Graves, Christopher Miranda, Lee Garlington, Stan Sellers, Garrett M. Brown, Louise Fletcher, Cliff Dorfman, Amanda Pays, Ashley Benson, Mayim Bialik, Tamara Mello, Rachel Boston, Alison Lohman, Mathew Botuchis, Jeff Witzke, Tim Conway, Amanda Fuller, Jacob Chase, Kyle Richards, Dwier Brown, Amanda Thorp, Cristine Rose, Pat Boone, David Dukes, Tom Irwin, Stacey Travis, Geoff Stults, Ann Gillespie, Scott Gurney, Michelle Phillips, Cirroc Lofton, Arlen Escarpeta, Caitlin Crosby, Aaron Staton, Brenda Strong, Jackée Harry, Bill Ferrell, Robert Zachar, Tony Denman, Blake Boyd, Max Brooks, Ben Livingston, Robert Evans, Amy Weber, Michael Dorn, Gary Carlos Cervantes, Rachel Winfree, Raphael Sbarge, Rance Howard, Danielle Keaton, Mackenzie Phillips, Matt Farnsworth, Jordan Brower, Douglas Tait, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Edwin Hodge, Brody Hutzler, William Utay, Kirsten Storms, Leann Hunley, Brynn Thayer, Caroline Keenan, Polly Cole, Phyllis Diller, Lauren Storm, Jean Marie Barnwell, Tracy Nelson, David O'Donnell, Kaela Dobkin, Courtney Hope, Mark L. Taylor, Ryan Bengston, Mike Weinberg, Tammy Caplan, Romy Rosemont, Tricia Leigh Fisher, Rachel Oliva, Lisa Darr, Michael Cole, Shane Meier, Pamela Roylance, Michael Fairman, Amy Aquino, Terri Conn, Wendi Kenya, John Wynn, Rolonda Watts, June Squibb, Natasha Melnick, Mary Donnelly-Haskell, Bubba Lewis, Jason Behr, Jeffrey Licon, Christie Lynn Smith, Alison La Placa, Jane Morris, Clint Jung, Elizabeth Friedman, Sterling Beaumon, Jackie Debatin, Michael Bofshever, Riley Schmidt, Erich Anderson, Brandt Wille, Robert Gossett, Gerald McCullouch, Ashley Edner, Lindsay Taylor, Nicole Cherié Saletta, Molly Orr, Susan Krebs, Jonah Rooney, Jack Carter, David Rountree, Jennifer Freeman, Justis Bolding, Hope Riley, Gregg Daniel, Natalie Ramsey, Kam Heskin, Alan Fudge, Jerry Lambert, John Salley, Vincent Berry, Shelley Robertson, Greta Sesheta, Carol Kiernan, Randy Spelling, Tim DeZarn, Dennis Haskins, Christopher Allport, James Keane, James T. Callahan, Sam Saletta, Rafael Rojas III, Carolyn Lawrence, Eric Podnar, Adam Dior, Dean J. West, Tom Maden, Tom Virtue, Evan Arnold, Jack Kehler, David Wells, David Grant Wright, Mercedes Colon, Loanne Bishop, Michael Feinstein, Claudette Nevins, Richard Riehle, Jordan Warkol, Marjorie Lovett, Bobby Edner, Marlon Young, Mary Mara, Joel Polis, Christine Estabrook, Milton Davis Jr., Scott Atkinson, Jamie Lauren, Amzie Strickland, Bill Henderson, Marilyn O'Connor, Cyndi Martino, Nancy Lee Grahn, Steven Roy, Bryan Callen, Noni White, Mik Scriba, Camille Winbush, Mo Collins, Michael McGuire, Jonathan Runyon, Richard Whiten, Larry Joshua, Scott Wilkinson, Matt Winston, Mitzi McCall, Tony Pasqualini, Michael Saad, Lorenzo James Henrie, Jack Donner, Davenia McFadden, Jack Rader, Billy Beck, John Fortson, Jason Grant Smith, Freda Foh Shen, Rebecca Balding, Brendan Hill, Robin Curtis, Janet Carroll, Anita Dangler, Ming Lo, Susan Chuang, Jordan Masterson, Tegan West, Edie McClurg, Al Ruscio, Andrew James Allen, Maximillian Roeg, Alison Martin, Tamara Braun, Carol Locatell, Michael Dempsey, Gabrielle Boni, Troy Christian, Julie Berman, Tommy Bertelsen, Esther Scott, Penny Peyser, Jonathan T. Floyd, Adam Nelson, Richard Roat, Michael Milhoan, Al Pugliese, Alice Hirson, Norma Maldonado, Miranda Kwok, John Hostetter, Jeff Yagher, John Martin, Matt McKenzie, Steve Stapenhorst, Robin Pearson Rose, H. Richard Greene, Neill Barry, Christopher Murray, Kim Robillard, Ruth Buzzi, Lukas Behnken, Marque Richardson, David Koplan, Cameron Bender, Rocky McMurray, Pat Delaney, Lane Toran, Mike Erwin, Marcus Toji, Josh Wolford, Edward Kiniry-Ostro, Dawn Jeffory, J.R. Cacia, Grant Goodeve, Cyd Strittmatter, Beverly Polcyn, Jackie Harris, Zachary Browne, Sujata Day, Taran Noah Smith, Mark Bramhall, Van Epperson, Carol Arthur, Beau Wirick
  • Triny

omg.. nějak nechápu, jak se takový seriál jako je tenhle, mohl dočkat takových pokračování a takové řady sérií! Stačí kouknout na jediný díl a dělá se mi mírně špatně ze všech těch moralistických žvástíků a neustálého promlouvání o něčem a omlouvání se za každou pitomůstku.. No prostě - být v tom seriálku já, tak se omlouvám od začátku do konce dílu a kaju se před vyčítavým ale zároveň nechutně chápavým a soucitným pohledem reverenda a jeho "neomylné" supermanželky..;)(22.9.2008)

• JohnnyD

PREBOHA! 45%? To je sakra ako možné? Dobre, dobre - prvé série sú tak na 30%, ale to čo prišlo potom ... preboha! Pár príkladov: rodinný rozhovor: "Otec, mám podozrenie, že váš syn, teda môj brat, už sexuálne žije a nie v manželskom zväzku. Nemal by si ho karhať, ale radšej by si ho mal poučiť o antikoncepcii!" ... "Máš pravdu synak" ______ "Prečo si zničila telocvičňu? Si na drogách, si v gangu, navádzal ťa na to svojimi textami Marylin Manson?" _______ Syn pastora zabije človeka a len tak sa mu to "prepečie". Ó áno a to najlepšie - scenár. Najradšej som mal toho blondiaka, kamaráta najmladšej dcéry, ktorý stále povedal nejakú múdrosť a každý dospelý mu na to prikyvoval. Avšak v posledných sériách ho bezkonkurenčne pretromfli malé dvojičky. Toto nemá chybu. Tí parchanti sú ešte horší herci ako ten bastard z The Ring. Pseudo-scenáristi sa im snažia napísať vtipné scény, ale oni ich svojim neherectvom úplne ničia. Ehm, vlastne nie, oni ich robia nezabudnuteľnými. Ako inak okomentovať to, že sa stále pozerajú "kdesi vedľa", alebo že v scénach, kde má jeden doplňovať druhého, je medzi jednotlivými replikami niekoľko sekundová medzera? .... No a to najlepšie - diel, kde všetci hovoria o tom, ako treba voliť - nakonci všetci priamo do kameri! Aj deti! A ešte by som zabudol - "vynikajúce" sú časti, kde rozoberajú toleranciu náboženstiev, irackú vojnu ("bojujú za nás, musíme pri nich stáť ..."), či rasovú neznášanlivosť. Hodnotenie je jasné - čistý odpad. Nezachráni to ani Ashlee Simpson. Tá nech radšej spieva a nech sa vyhýba takýmto ODPADom ....(16.12.2005)

• ScarPoul

dobrý den som reverend camden a chcel by som si pohovoriť o drogovej závislosti vašeho syna možem dalej, dobrý den som reverend camden a chcel by som si pohovoriť o tom ako váš syn naučil môjho syna hrešiť. dobrý deň som reverend camden a chcel by som si pohovoriť o tom že vaša dcéra je asi šlapka môžem dalej?? O TOMTO JE CELY SERIAL(4.8.2008)

• P1tr

Zvláštní věc, mající něco do sebe. V ranních hodinách, kdy je Sedmé nebe vysíláno se televízní program teprve rozjíždí, tudíž např. marodící člověk vezme zavděk cokoliv. Přehnaně naivní a moralizující seriál by v hlavním vysílacím čase neměl šanci, ovšem po ránu se na něj v rozespalosti dá bez problémů dívat.(10.9.2008)

• marttaN

Tak tohle je na mě už opravdu moc, při pohledu na tento seriál je mně fyzicky zle, hlavně z postavy Beverley Mitchell, nevím proč, ale jak ji vidím mám chuť udělat něco hodně, ale hooodně zlého a jak vidím ty malé parchanty jak vědí co přesně chtějí a co je pro ně dorbý.....tak a doooost i při psaní tohoto komentáře se klepu vzteky, proč tady nejde dát záporné hodnocení, protože pro ně odpad je až moc velká pocta......poroboha já fakt asi budu blejt.(14.1.2009)

• - Beverley Mitchell (Lucy Camden) dostala rolu v seriály až na druhý pokus. (rador)

• - Postava Erica Camdena (Stephen Collins) sa umiestnila na 11. mieste v rebríčku "50 Greatest TV Dads of All Time". (rador)

• - Barry Watson (Matt Camden) je jediným z účinkujúcich, ktorý režíroval jednu epizódu a k jednej napísal aj scenár. (rador)