• zdenny

Vala Kilmera mám dost rád, takže jsem tomuto filmu dával naději do posledních minut. Zbytečně. Být do hlavní role obsazen jiný herec, vypnul bych to asi po 30 minutách. Neustále jsem čekal, kdy se ta nuda zlomí a začne nějaká akce. Ne, film byl zahalen mlhou, chaosem, podivnými dialogy. Jak začal, tak pokračoval a také skončil. Opravdu nekonečná nuda. Je mi to líto.(23.7.2008)

• Shit

Zase jedna velká vykrádačka, ale to by až tak nevadilo, kdyby to bylo aspoň kvalitně zpracovaný, jenže tady je ten děj strašně lehce předvídatelnej a to i když se to snaží vypadat šíleně zamotaně a od chvíle kdy už víte jak to v podstatě dopadne tak film ztácí napětí a už se jen čeká na potvrzení, že jste se trefili a Val Kilmer je tady spíš kvůli svýmu slavnýmu jménu a herecky je tady skoro nulovej. Kvalitní thriller si teda představuju trochu jinak(17.8.2005)

Vizuálna laskominka so svelou (!) hudbou v podaní Machine Head o takej jednej strate pamäti, hľadaní pravdy a tak. Navyše prezident je v ohrození. Neviem ako to viem, neviem kto je prezident, ale viem že je problém. Tak toto je situácia hlavného hrdinu filmu Spiknutí. Celkom šikovná kriminálka, vsádzajúca predovšetkým na audiovizuálnu stránku s poslabším tempom a záverom ktorý to skoro vytiahol na štyri hviezdy.(27.8.2005)

• swamp

Přeflashbackováno..(16.1.2011)

• LaciLC

Nápad síce netradičný, no prevedenie neskutočne nudné a nezáživné. Myslím si, že s lepším režisérom z toho mohol byť, keď už nie výborný, ale aspoň nadpriemerný triler. Škoda, potenciál tam bol.(1.6.2007)

Viděno 2x - 60%(12.4.2009)

Kilmer vyzerá v klobúku ako cyril, ale inak fajn filmík. Priehľadný scenár nedokáže prekvapiť (aj keď očividne chce), no akcie sú rýchle a drsné. Režijne film dosť zakopáva, ale herečky sú pekné :) SPARTAN bol lepší...(4.3.2007)

• anais

(SPOILERY) Val Kilmer leží v nemocnici. Nic si nepamatuje. Myšlenky se mu točí kolem atentátu na prezidenta - někdo ho chce zabít! Je třeba hlavu státu varovat. Od začátku je celkem jasné, kam se příběh vyvine. Kilmer je ten zabiják. Celý film jsem tak prožil v hlubším a hlubším bahně té nejvražednější nudy. Krom toho - Kilmer se do své role položil natolik, že zapomněl i hrát. Většinu filmu se podivně kření do kamery, a nejspíš přemýšlí, co má říkat za text. Scénář se taky moc nepochlapil. Ke konci se film z lehce předvídatelné podívané změní v něco zcela jiného, zmatečného. Ve výsledku jsem tedy příběh ani nepochopil, což mě po hodinu a půl dlouhém utrpení dost mrzelo.(13.8.2005)

• Wormboy

Pribeh v podstate niekolkokrat uz videny a v podstatne lepsom podani tentokrat velmi nezaujal. Nezachranuje ani celkom slusne obsadenie,aj ked dnes skor uz beckovymi hercami. Vlastne cely film patri presne tam,kam je urceny a ani sa nesnazi uhrat nieco viac...mozno je to skoda,pretoze ak by sa tvorcovia o nieco viac posnazili mohlo to byt o kus lepsie.(18.1.2006)

Dosť priemerný thriller, ktorý som vlastne pozeral iba kôli Valovi Kilmerovi. Námet bol celkom dobrý, dej síce taký obyčajnejší a pomalší, ale vyslovená nuda to určite nebola. Predvídať sa dalo, ale rád som si počkal do úplneho záveru. Chcelo by to možno scenáristickú vychytávku v deji, rýchlejšie plynutie a o ždibec viac akcie. Sú to také dosť slabšie 3*. 50%(13.6.2010)

Val Kilmer /The Doors, Lovci lvu/ strieda horsie filmy s tymi lepsimi, toto vsak bol len taky priemer. Ci uz rezijny, herecky, scenaristicky ... 56 %(26.10.2013)

• lennyd

Frank (Val Kilmer) je jednoho dne nalezen postřelený v poušti poblíž bezvýznamného městečka Blackpoint. Vzhledem k zranění je Frank kompletně zmatený a nepamatuje si nic ze svého předchozího života, kromě několika střípků. Všechny vzpomínky se ale točí okolo prezidenta USA a atentátu na něj. Ale jak by se prezident mohl dostat do tohoto městečka? Když tragická nehoda kamiónu změní prezidentovu cestu po Novém Mexiku, začne se Frankovo tušení měnit v jistotu - ale jak atentátu zabránit, když je sám podezřelý ? ...Tak toto bylo hodně slabé. Sice zápletka slibovala zajímavý námět, a docela sem se těšil, jak bude Val Kilmer kousek po kousku odhalovat sám sebe. Ale Val Kilmer mi připadal, jako by snad ani ve filmu nehrál - takhle nemastného neslaného jsem ho hodně dlouho neviděl. On vlastně celý film je takový, musel jsem si uvařit pořádný hrnek kafe, abych neusnul. A nudu nerozptýlí ani Amy Smart ani Neve Campell... Jeden z filmů, kdy po půlhodině už nevíte, jestli jste ho dokoukali nebo v půlce usnuli - ale vzhledem ke kvalitě filmu je to asi fuk...(29.1.2009)

• dzira

Nepomohla ani Gahanova píseň v závěrečných titulcích....(25.9.2013)

• The Viper

Jako by toho nebylo dost.(30.7.2011)

Někde na přelomů tří až čtyř * .(25.1.2010)

Nebylo to úplně špatný. Teda až na ten konec. Těžko si v dnešní době představit, že by ochranka prezidenta byla tak laxní a nechala pobíhat a odejít člověka se snajperkou. Kor v nějakým vidlákově.(14.10.2011)

Dobrej námět, zpracování krapet pomalejší, ale celkově fajn oddechovka.(7.1.2008)

• chaturga

Není to špatné, ale docela nudné. Jako když si z rýže nemůžete udělat kopeček, protože se nelepí:)(26.1.2007)

• deep

shlídnout něco tak nudnýho a ubíjejícího až do konce je hrdinskej čin.viděl jsem tenhle film během minulých pár let asi třikrát (ne,nechci se tím chlubit) a teprve tenhle týden padlo rozhodnutí,že tuhle svou osobní Nemesis porazím a poprvé to dokoukám do konce.Výsledek?konec,kterej mě fakt strašně moc překvapil.teprve teď mi došlo jakej je to skvost a že moje předsudky byly naprosto neoprávněný.Kecám!je to shit a Val Kilmer se u mě propadl až na samý dno oblíbenosti. a to jsem ho ani před tímhle veledílem nemusel.ta jedna hvězda je za atmosféru zapadlýho městečka v kdesi v Novým Mexiku,ale jinak je to totální ztráta času(30.1.2008)

• jprmusic

Je to ptákovina. Scénář je pitomej, postavy se chovaj nesmyslně a Kilmer vypadá na kohokoliv, jen ne na profesionálního zabijáka.(25.1.2010)

60%(30.1.2010)

<< předchozí 1 2