Mistro - Your Lullaby (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Norsko, 2015, 3 min

Mistro

Mistro

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (1)

Ďalší zo songov, ktoré mnohých ľudí pohoršia, určite to dokáže vyvolať emócie, možno clivotu alebo zdesenie, ale mne to neprekáža. Nepropaguje potraty, ale podporuje dobrovoľné rozhodnutie nemať deti a za toto slobodné rozhodnutie nemožno nikoho súdiť. Možno to Mistro prezentuje trochu provokačne, ale mne to až tak nevadí. Moje drahé dieťa, táto pieseň je pre Teba. Nikdy nebudeš počuť môj hlas, ale kiež by si vedelo, že Ťa mám rád príliš na to aby som Ťa nechal v tejto temnote, aby som stlačil Štart na Tvojom srdci. Nikdy nebudeš existovať, navždy mi poďakuj (...) nikdy nebudeš trpieť, nikdy neucítiš bolesť (...) Mysli na všetky tie deti, ktoré boli dnes narodené, vytrhnuté z ticha do chaosu a úpadku, nebudeš jedno z nich, takže máš šťastie. (...) Mysli na všetky trápenia, ktoré nebudeš musieť zažiť, všetky tie hrozné sračky ktoré nebudeš musieť vidieť, ver tomu od niekoho kto ich videl všetky – od niekoho ako som ja.(7.10.2015)