The Strange Case of Doctor Rx

Horor / Mysteriózní

USA, 1942, 66 min

Uz film Tajemstvi Vynalezce 1936 bol o sialenom vedcovi, ktory ... sak nech si to kazdy pozrie, brojlery vyzradzat nemienim. Tu tiez ide o film na temu : sialeny vedec sa snazi o nejake to X .... kazdopadne mam slabost pre tieto stare veci, kulisy su na rok 1942 vyborne, dialogy namakane, tempo nenudi ani chvilu. Super, dalsia starinka s ktorou som dost spokojny : 70 %(27.2.2018)

V podstatě souhlasím s komentářem uživatele Campbell a věcmi, na které poukazuje s tím rozdílem, že jsem se příliš nebavil. Horor to není vůbec spíš takové klasické béčkové krimi, které se snaží být vtipné a ke konci dvě minuty v duchu Universalu - laboratoř s Teslovými cívkami, gorilou a šíleným maskovaným doktorem. Nicméně to je příšerně málo na to, aby se tomuto filmu dala přilepit škatulka horor.(27.1.2019)

Překvapivě kvalitní horůrek o doktorovy a jeho pokusech. Jen mi tu chybý kolonka komdie protože tu máme černošského sluhu který tu je jen proto bavit, a to se mu daří, celkově jsem čekal jen na něj až se objevý na plátně. Hlavní hrdina je celkem sympaťák a s parchantama si umí poradit, jen škoda to rozbředlého příběhu, ten film sám neví co chce být. NAvíc ta romantická vlnka s hlavním hrdinou a jeho exmanželkou či co to bylo mi taky zrovna nesedla. Ale bavil jsem se.(7.2.2013)