• Enšpígl

Jako pár dobrých fórečků tam bylo, vesměs zrovna ty, co nejvíc kopírovali Franka Drebina. Projekci oživila značně primitivní slovenská rodina, která komentovala některé dění a občas se snažila uhodnout dění nadcházející, oprvadu takhle buranský chování člověk hned tak nevidí, ale možná patřili k filmu.(18.1.2020)

• EvilPhoEniX

Česká parodie na policejní kriminálky a je to bohužel klasické České filmové dno. Pár fórů se našlo ( Proklepnout Beatles) a na Hanu Vagnerovou se hezky kouká, ale je to bohužel spíš trapné až buranské. 30%(21.1.2020)

Musim vyzvdvihnout Davida Novotného a Evu Holubovou.... pokud přistoupíte na to, že to je komedie - parodie, tak se budete dobře bavit ! A Hanka Vagnerová zraje jako víno....(16.1.2020)

To je tak blbý, že jsem se místy i zasmál. Samozřejmě je tam cítit ta Nova, což je blbě, ale herecky se to povedlo. Každá parodie musí být přiblblá a tady to platí dvojnásob.(17.1.2020)

Krásná a povedená Česká komedie která si bere na paškál všechny současné kriminálky ať už zahraniční nebo české , a ukazuje klasické klišé a postupy které jsou vždy jak přes kopírák. Chápu že nikdo to může brát jako snižování úrovně českého filmu ale musí to brát s nadsázkou a s tím že je to komedie .Nakonec obsazení je bezvadné a David Novotný ten ukazuje že umí zahrát vše bravůrně .(19.1.2020)

Taková kravinka oddechová u které se člověk fakticky párkrát hezky zasměje! Vyhozené peníze to určitě nejsou :-)... znam fakt větší blbosti a tohle bych neodsuzoval, navíc skvělá parta herců(17.1.2020)

Není to, a ani nemá být, komedie k zamyšlení. Je to prostě film, kde můžete vypnout mozek a nechat se bavit hláškami, které jsou ve filmu v podstatě v každém rozhovoru. Pravda je, že po chvíli už jsem byl z těch hlášek trošku unavený, pár hlášek bylo vykrádeni z otřepaných vtipů, ale pořád jich bylo dost nových a já se skvěle bavil.(18.1.2020)

Jednou super. Jednorázovka. České žhavé výstřely(17.1.2020)

Skvělá parodie. Rád zkouknu zas.(17.1.2020)

• Ozzy2

tufr..( Michal Čoudek) je trapné hodnotit jako zúčastněný a ještě dávat téhle sračce pět hvězd, protože tam hraješ....Ono ti nestačí, že jste natočili něco tak děsnýho, ty ještě musíš lidem lhát, jak je to super, což už je vrchol amatérismu a tvé pitomosti.(20.1.2020)

Když se bere jako parodie, což i je, tak super.(17.1.2020)

Jakožto člověk denně pohybující se v Olomouci, musím přidat vlastní dojem z tohoto díla. Téma parodické komedie je téměř nepolíbené v našich končinách a já dávám velké díky, že měl pan Šmídmajer odvahu pustit se tímto směrem. Upoutávka v kinech byla skvěle střižena a byla pro mě velkým lákadlem film navštívit. Po nekompromisně rychlém hození diváka do úvodu filmu chvíli trvalo všem v sále naladit se na parodický typ humoru, který z první 1/4 filmu dělal problém zasmát se a nepřipadat si opravdu hloupě, protože některé fórky byly i na dané téma opravdu "laciné". Postupně gradující zápletka s ubíhajícím časem za polovinou filmu míchá dojem divákům zajímat se o děj s průběžným dávkováním vtipných situací a gagů, kdy se u masáže vašich bránic vyrovnaně střídá trio Novotný, Vagnerová a Pechlát s občasně doplňujícím Příkazským. Finální scéna dechberoucího útěku hlavních hrdinů končí spláchnutím záporáka městkou splaškovou kanalizací díky absenci kanálového poklopu a tím vítězný hrdina ukončuje případ mrtvého nebožtíka. Ikdyž mohu ve výsledku konstatovat, že jsem se více jak 2/3 filmu bavil skvěle, cením si odvahy točit parodii v našem rybníčku, oceňuji smysluplnost scén, kdy znalému Olomouce nepřišlo příliš míst, které by na sebe nenavazovaly svoji polohou, ale přesto vše kladné musím dát maximálně 3 hvězdy a to proto, že je u tohoto filmu stále co dohánět a učit se od cizích parodií třeba od francouzských kolegů. Za samotný výkon 5 hvězd Novotnému, 4 hvězdy Vagnerová a Pechlát(24.1.2020)

Naprosto pohodová parodie na kriminálky i další trapné klišé filmy si z toho všeho dělá srandu.Škarohlídové nechť si pustí veledíla jako Have,l Palach ,Pražský orgie a podobný sračky.Za mě velmi povedený nápad udělat konečně dobrou parodii.Super výkony hlavních protagonistů a za mě v klidu 4 *(16.1.2020)

• JuveIt

Pár vtipů bylo dobrých, ale většina zacházela až do neúnosné trapnosti. Jedna hvězda je za nápad a jsem rád, že jsou u nás tvůrci, kteří se nebojí zkusit něco jiného než jen odpuzující romantické hovadiny. Druhá hvězda je za prostředí olomoucké filozofické fakulty, kterou jsem navštěvoval a v jejichž prostorách se natáčelo.(16.1.2020)

Přiznávám, že na americkou parodii bych ani nekoukala. Ale česká parodie, to je jiná liga, tomu rozumím a ráda se pobavím. A proč nedávám plný počet hvězdiček? Prostě ty komedie si za to můžou samy, většinou mě diváka hned namlsají velkou legrací, ale já se pak chci smát celých 97 minut, což prostě není ani teoreticky možné, to uznávám. Hercům nemám co vytknout, povedená parodie. 4*(18.1.2020)

Bavila jsem se pomerne nadmerne. Cely kino se bavilo pomerne nadmerne. Muj osobni nazor je, ze na ceskej film, notabene Nova film, to bylo super. Nepostrehla jsem slabsi misto, bavila jsem se celou dobu. 5 hvezd!! "Nechcete káááávu?"(19.1.2020)

• Stibak

Velký špatný. V traileru byly všechny sceny, co staly za to...(19.1.2020)

"Tenhle je náš. Vy ho máte támhle." Je to takové aprílové počasí - originální fóry (dvd jako film s reklamou, "proklepněte mi je", večeře) střídají profláklé (policejní inteligence), překvapivé (rukojmí) očekávané (patolog), nekorektní (kafe) klišovité (uklízečka), intelektuální (portréty pachatele) přízemní (prohlídka počítače), některé fóry sedí (technici), některé jsou tak roztáhlé až se stávají otravnými (odchod manželky, kolega encyklopedie), některé nevyužité (kanál) a jiné profičí bez povšimnutí... Podtrženo-sečteno: major Maisner zůstává vzadu, ale do české parodické klasiky je ještě daleko...(23.1.2020)

• Fahrenheit

Pokud tomu někdo říká humor, tak je s českým filmem opravdu zle. Čemu všemu jsou herci ochotni se propůjčit? To už i hvězdy z Dejvického divadla definitivně ztratily soudnost a nepoznaly během čtení scénáře, že je to jedna velká křeč?(16.1.2020)

Když se člověk naladí na styl vyprávění tohoto filmu a má smysl pro humor a nadsázku, má šanci se královsky pobavit, protože fórů film nabízí hodně. Od jednoduchých (patologovi se dělá špatně, protože nesnáší krev) přes vypointovanou scénu s kávou až po sofistikovanější vtipy, které potřebují oporu v menším kulturním přehledu (Beatles "Proklepněte mi je" n. podobizna v naivistickém a kubistickém stylu). Každopádně se na jedno shlédnutí nedají pochytat všechny komické situace, gagy a dialogy, protože těch sázejí tvůrci zejména v první třetině filmu fakt hodně. Není to ale určitě komedie pro všechny. Kdo nemá rád humor nových Růžových panterů, Policejní akademie nebo Žhavých výstřelů, pro toho tento styl filmů nefunguje. Spolehlivou kvalitou tohoto filmu je herecké obsazení - zejména David Novotný, Lukáš Příkazký, Hana Vagnerová, Martin Pechlát nebo v menších rolích Eva Holubová nebo Pavla Beretová. Oddychovka, ke které se dá vracet. A navíc tato komedie přichází v době, kdy je tolik kriminálek, že je dobré ocenit odvahu se tomu vysmát.(16.1.2020)

<< předchozí 1 2