Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cmenda
  *****

  Krásná a povedená Česká komedie která si bere na paškál všechny současné kriminálky ať už zahraniční nebo české , a ukazuje klasické klišé a postupy které jsou vždy jak přes kopírák. Chápu že nikdo to může brát jako snižování úrovně českého filmu ale musí to brát s nadsázkou a s tím že je to komedie .Nakonec obsazení je bezvadné a David Novotný ten ukazuje že umí zahrát vše bravůrně .(19.1.2020)

 • JuveIt
  **

  Pár vtipů bylo dobrých, ale většina zacházela až do neúnosné trapnosti. Jedna hvězda je za nápad a jsem rád, že jsou u nás tvůrci, kteří se nebojí zkusit něco jiného než jen odpuzující romantické hovadiny. Druhá hvězda je za prostředí olomoucké filozofické fakulty, kterou jsem navštěvoval a v jejichž prostorách se natáčelo.(16.1.2020)

 • Slepejsek
  ***

  "Tenhle je náš. Vy ho máte támhle." Je to takové aprílové počasí - originální fóry (dvd jako film s reklamou, "proklepněte mi je", večeře) střídají profláklé (policejní inteligence), překvapivé (rukojmí) očekávané (patolog), nekorektní (kafe) klišovité (uklízečka), intelektuální (portréty pachatele) přízemní (prohlídka počítače), některé fóry sedí (technici), některé jsou tak roztáhlé až se stávají otravnými (odchod manželky, kolega encyklopedie), některé nevyužité (kanál) a jiné profičí bez povšimnutí... Podtrženo-sečteno: major Maisner zůstává vzadu, ale do české parodické klasiky je ještě daleko...(23.1.2020)

 • Lisabellla
  *

  Přidávám se k těm, co říkají, že pár fórků bylo celkem dobrých, občas jsem se pousmála, asi jednou, dvakrát zasmála. Ale jinak je to přesně to, co se od toho dá očekávat - nic hlubokého. Vagnerová byla děsně nudná a pitomá - a to ji mám docela ráda. Novotný byl ... jako vždycky. O zbytku nemá ani cenu se zmiňovat. Rozhodně ale doporučuji zajít si do kina - budete v sále zaručeně sami. A to se tam dá dělat věcí...(25.1.2020)

 • Lucik80
  ****

  Přiznávám, že na americkou parodii bych ani nekoukala. Ale česká parodie, to je jiná liga, tomu rozumím a ráda se pobavím. A proč nedávám plný počet hvězdiček? Prostě ty komedie si za to můžou samy, většinou mě diváka hned namlsají velkou legrací, ale já se pak chci smát celých 97 minut, což prostě není ani teoreticky možné, to uznávám. Hercům nemám co vytknout, povedená parodie. 4*(18.1.2020)