Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • lenuse
    ****

    Představitelka hlavní ženské role Ingibjörg Stefánsdóttir reprezentovala před lety Island v soutěži Eurosong, součástí filmu je tedy i několik jejích hudebních čísel..... No, prostě eurovizní písničky. :-)(18.2.2008)

  • Zmiu
    ***

    Dva borci soutěží o to, kterému se dřív podaří vyspat se s dívkou, co pracuje na baru. Sveppi, první z nich, je však ochoten jít na to i silou. Už má za sebou i nějaké to znásilnění a jeho kamarád Lass není o nic lepší v tom, že ho před policií kryje. Od tohoto přístupu k dívkám je i název filmu. Tapeta. Sveppi si dává jako tapetu do skříňky fotky všech dívek, se kterými se vyspal. A k nim i přezdívky, místy dost nelichotivé. Jeho kamarád Lass je zase malíř. Na dívky jde přes umění. A nakonec se on ukáže jako o něco charakternější. - Docela příjemný film, ale za pár let si na něj asi ani nevzpomenu. Akorát trochu zamrazí z toho, když si člověk uvědomí, že takovíhle "borci" opravdu existují.(28.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace