„Já neřvu! Ja říkam důrazně!“ Mám tento seriál rád, ale ako pri predchádzajúcich dieloch, aj v tomto je obdivuhodné, akú nízku technickú úroveň to občas má. Že AŽ TAK boli tvorcom niektoré veci ukradnuté, že ich normálne dali von. Jednotlivé scény, hoci chronologicky nasledujú tesne jedna po druhej, majú diametrálne odlišné počasie, výprava je miestami značne podozrivá (a nízkorozpočtová) a mnohé pasáže na seba z logického a iného hľadiska príliš dobre (alebo aj vôbec) nenadväzujú (napr. postava XYZ je v jednom prostredí, strih, je na úplne inom mieste bez jediného vysvetlenia). Samotná epizóda je pomerne nudnejšia, zápletka s ukradnutým dynamitom proste nie je príliš zaujímavá, ani napína (napriek Pavlovi Novému a tomu, že starého vrátnika si zahral otec Ivana Trojana). A tak situáciu zachraňujú (zasa raz) skôr vzťahy medzi policajtmi a dojemná vedľajšia dejová linka kuchárky.(9.10.2017)