Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arazím dořeší případ eutanázie v penzionu pro seniory s nepříliš uspokojivým závěrem. Ludmila se vrací domů, stejně jako manžel Karličky... V druhé části dílu nazvaného Doktor Smrt bude dořešen poněkud nečekaným způsobem "košilatý" příběh, jehož hrdinou je nepodplatitelný úředník státní zdravotnické komise Dalibor Kysela. Rozzuřené majitelky domů se "službami pro pány" vymyslí na nebohého zatvrzelého starého mládence rafinovanou pomstu a Dalibor Kysela se nakonec rád uchýlí pod ochranná křídla četníků, pro které je tento případ vítaným rozptýlením v celkově chmurné atmosféře vyšetřování v penzionu Naděje. Arazím dochází k závěru, že doktora Korouse z penzionu Naděje nelze stíhat - i když vlastně ve zdůvodněných případech a se svolením a na žádost pacientů provádí eutanazii.
Navrací se nezvěstný Jaromír Formánek - manžel Karličky. Arazím se tím dostává do velmi svízelné situace. A tak se Karlička setká se svým manželem po mnoha letech právě v den své promoce. Arazím se vrací do kasáren a tam na něho čeká slečna Ludmila, která se vrátila z USA. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

quokam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentýž díl, tytéž chyby a nedostatky, totéž hodnocení. Hartl tentokrát prostor v podstate nedostal, ale aspoň pan Postránecký mohl na konci dílů předvést záblesk svého hereckého umění. 50 proc ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • V průběhu epizody se několikrát změní orientace rukávového označení (tři prýmky ve tvaru šipky) u vrchního strážmistra Arazíma (Tomáš Töpfer) – jednou jsou směrem nahoru, jindy dolů. (Topper.H)

Reklama

Reklama