Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bouřka nastane nejen mezi Ludmilou a Arazímem, ale také v přírodě, kde málem přijde o život malý Ondra Formánek. Pátračku rozbouří i velký požár statku... Bouře řádí nejen v přírodě, kde málem připraví o život malého Ondru Formánka, ale i ve vztazích hrdinů našich příběhů. K velmi bouřlivé scéně dojde mezi Ludmilou a Arazímem a zdá se, že jejich lásce už definitivně zvoní umíráček. Četníci však musí řešiti daleko závažnější konec jiných milostných hrátek. Všemi obletovaná žádoucí vdova Milena je těžce popálena při požáru svého statku. Uzavřená okna a dveře zamčené zvenku napovídají, že zde nejde o neštěstí, ale o zločin, z něhož může být podezírán hned každý druhý mužský ve vesnici. Po bouři však přichází projasnění a někdy i nádherná duha. K něčemu podobnému se může přirovnat i ukončení pohnutého příběhu rodiny Formánkových.
Nenadálá návštěva bývalého ministra vnitra Kyliána Pádla (Marek Vašut v úvodním dílu Slepice versus Slepička) přinese nečekanou změnu do života sympatického štábního strážmistra Bedřicha Jarého. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

curil 

všechny recenze uživatele

Agent Bláha po letech znovu na scéně! Radek Brzobohatý v roli rychtáře Beziny jako by se přiblížil jedné ze svých nejpopulárnějších rolí, alespoň podobou. Jinak seriál se čím dál více zabývá osobními problémy než skutečnou policejní prací. Trapné mi připadá závěr tohoto pokračování, kdy otec Formánek pátrá po svém synovi za školou, Jejich shledání v jeskyni a výjezd všech četníků včetně nějakých babek s holí, to už je moc. Karlička se propadá z jednoho vztahu do druhého. Vztah Arazíma s Ludmilou, to už je úplná červená knihovna. ()

quokam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To se Vam to hezky vysetruje, kdyz se Vam pachatele sami pod tihou svedomi priznavaj. Jinak urcite velmi povedenej dil. 5 proc doku jeste za prepalenou cervenou knihovnu. 85/100. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • V čase 00:08:30 vystoupí Milena (Jana Janěková) zcela nahá z vany. Je ovšem vidět opálení, jako by nosila bikiny, tedy má neopálená prsa a klín. V době, kdy se ovšem děj odehrává, je nepravděpodobné, že by se selka mohla takto opálit – při každodenní práci venku by měla opálená/neopálená místa jiná. (HonzaR.)
  • Při jedné z procházek Arazima a Karličky je vidět plastový okap. (Cheeter)

Reklama

Reklama