Dávám 5 * a 82 % .(30.10.2017)

Toto je presne TÁ atmosféra a štýl, ktoré mám na Četníckych humoreskách rád. Je tu síce vražda, ale aj tak sa to celé nesie v príjemne oddychovom a sympatickom duchu. Čo je možno zvláštne, čudné a zvrátené, ale funguje to. Všetky tie postavy, vzťahy a dialógy sú veľmi feel good. Zahálku som nikdy moc nemusel, ale tak zas súhlasím, je to "ne ušlechtilý vlčák, ale takový ten pouliční voříšek, který by za vás život položil".(22.1.2018)

Výrazně průměrný díl s dvěma případy vražd a s důrazem na Zahálku. Osobní život četníků se tentokrát vůbec neřeší, hlavně se pátrá a ukazují se charaktery zločinců. Slabší díl.(5.3.2016)

• ondrula

Neuvěřitelně nepovedený díl. Herecké výkony některých vedlejších postav - zvláště pak pašeráků a také vrhače nožů - jsou tak neumětelské, naivní a neuvěřitelné, že jsem nevěřil vlastním očím. Postava strážmistra Zahálky taky není zrovna persóna, která by byla natolik zajímavá, aby si zasluhovala hlavní roli a velitel Pták, to je snad nějaký rozeřvaný ochotník. Vyšetřování obou zločinů je samo o sobě tak pitomé, že ani nestojí za řeč.(1.12.2015)

• - Když jde Frantova maminka za Arazímem a on ji vyzve si sednout, mihne se v horní části záběru mikrofon. (johnnymay)

• - Natáčelo se ve Znojmě. (M.B)