• ondrula

Tento díl je dost možná nejhorší z celé (už tak dost špatné) třetí série. Za všechno hovoří třeba členové štábu, kterým se občas podaří nedopatřením vlézt do záběru.(11.12.2015)

• salahadin

Tak v tomto díle jsem nepobral skoro nic. Vlastně vůbec nevím, co tu dělali četníci, když jediný případ, který by se jich týkal, byl fetišista na dámské prádélko, kterého však čapli hned v první minutě! A pak nastoupil svaz stoupenců tóry, který sehrál absolutně zbytečnou habaďůru s archeologickým výzkumem, jen aby našli - tóru. Opravdu nemohli zajít za Strykem, dát mu nějaký bakšiš a vyklopit mu narovinu, o co jde? Pak by se nám úplně vytratila velice nepříjemná role a protivný charakter Ondry Vetchého a podotýkám, že ku prospěchu věci! Jeden z nejhorších dílů ČH. Ono i četníci byli absolutně nezajímaví a jejich "humor" křečovitý. Vůbec celá ta pohodovost 1. a částečně 2. série se vytratila a teď se o ni Moskalyková křečovitě snaží, leč nejde to.(12.11.2016)

Jeden z těch lepších, ale ne nějak úžasných dílů. Rozhodně zaujme ve své tragikomické roli Ondřej Vetchý a topící se Bočanová ve studni. Četnický ansábl je tu spíš jen do počtu. Slušný díl.(18.3.2016)

Dávám 5 * a 82 % .(30.10.2017)

• - Natáčelo se na hradě Buchlov. (M.B)