Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ona a on. Supermodelka a vyhazovač. Jejich pohledy se jen krátce střetly, když kolem něj proklouzla do jím stráženého nočního klubu a za normálních okolností by u toho i skončilo. Jenže Samantha Crain (Teri Hatcher) má v patách hordu nindžů, kteří se v honbě za květinou dodávající nadpřirozenou sílu nezastaví před ničím. Před ničím s výjimkou pěstních kloubů Eda „Drtiče mozků“ Molloye (Andrew Dice Clay)… (choze)

(více)

Recenze (14)

liuk 

všechny recenze uživatele

Drtič mozků je vyhazovač. Teď jsem zklamal všechny, co se těšili na nějakého robota s kybernetickou pěstí, která podle situace mění velikost tak, aby pasovala na mozkovnu právě drtěného. Ovšem i Ed je parádní a získal si mě hned svým srdceryvným proslovem, kde vypráví proč se stal právě drtičem. Že jednou za mlada se v klubu strhla rvačka a on dostal sklem po hlavě a doteď má jizvu. A to jen protože tehdy tam nebyl vyhazovač. Ed se tedy rozhodl, že musí spravovat mír na Zemi. A proto neustále buší do party ninjů, kteří chtějí jakýsi červený květ zajišťující absolutní dominanci nad světem. K tomu získá Rolexky v ceně deseti tisíc, modelku a jen prohloubí svoje dobráctví. Nějaký Crank se může jít vycpat, tohle je ta pravá nonstop jízda, kde se všichni navzájem mlátí, lítají, hází hlášky, Hatcher chodí v kozačkách vysokých až nad kolena a k tomu mlátí ninjy do koulí, tak jak jí to její milovaný naučil. V přístím životě chci být tak Brain Smasherem, a v tom nynějším si aspoň budu muset nechat vytisknout jeho jmenovku na zadní stranu trička. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Odpad jak vyšitej tomuhle prostě patří. Hl. Hrdina s šikékským akcentem byl zajímavej asi jako válec na těsto ležící ve dřezu, zoufalá manželka Teri Hetšr tam furt akorát pištěla a urážela se víc jak já, když jsem na tohle koukal, záporáci “ninjové”?? Pche! Ňáká chátra co zdrhla ze švandova divadla. Pyjun trpěl demencí už v patnácti koukám. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Po Dobrodružství Forda Fairlanea další Clayovo super zábavný akční béčko s hromadou cool hlášek, hromadou seřezaných lidí z čehož 98% padne tlapou Claye alias Brainsmashera, tlupou nindžů, co furt řikaj, že nejsou nindžové a se sexy a mladou Teri Hatcher. Neni to nic geniálního, stačí tomu naprosto jednoduchej děj založenej hlavně na mlácení lidí a až druhořadě tu je nějaká zápletka o nadvládě světa, ale to si myslim neni na škodu, zábavný to je pořádně a ty 90tý béčkový léta jsou na tom hodně znát ()

choze 

všechny recenze uživatele

"My nejsme... ninjové!" Jeden z mnoha mých zbožňovaných a dlouhá léta ztracených pubertálních videokultů (dalším byli Pyunovi Rytíři z téhož roku), který jsem svého času viděl i v kině, v rámci sekce Febiofestu Divné videofilmy. Nečekejte ale na základě názvu žádnou tromárnu ani těžkotonážní šikmookou úchylárnu, protože tohel je pohodová béčková night runaway romance podle terminátorovské šablony (včetně vybílení policejní stanice), kde Ji pronásledují nindžové, načež potká Jeho a on se ji během jedné nekonečné noci snaží ochránit a postupně se sbližují. V pubertě jsem jásal nad nindži přeskakujícími smykující auta a chytajícími vystřelené kulky (a zpomaleně skákající na baráky a z baráků, tzv. trampolín-fu), dnes slyším hlavně na tu romantiku v podání trhlého, dobře chemizujícího dua Hatcher-Clay. Obzvlášť mě dojímá scéna, kde Drtič mozků sezná, že na nindži nemá a odmítne Sam dál doprovázet, pak ale za ní stejně jde a tajně ji před nindži chrání a do toho hraje ten slaďák. Bože, já jsem měkota. ()

Visáč 

všechny recenze uživatele

Neprávom zapomenutý videokult. Dice tu nie je také vulgárne a sexistické hovado jak vo Fordovi Fairlaneovi, ale dáva to (prekvapivo) na sympaťáka v roli hláškujúceho vyhadzovača. Spolu s Teri Hatcher, ktorá je cca 50% filmu oblečená jak coura (ale pristane jej to), zdrhajú pred bandou nindžov a zažijú sériu komických patálií, tak príznačných pre brakovú estetiku Alberta Pyuna. Late-night movie jak víno. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (2)

  • Chyba v českém dabingu. Opice z kláštera Rudého lotosu, se kterými musí hlavní hrdina spolupracovat, jsou samozřejmě ve skutečnosti mniši (monks, nikoliv monkeys) z kláštera Rudého lotosu. [Zdroj: G.cz] (asdfasdf)

Reklama

Reklama