poster

Bob Dylan: 30th Anniversary Concert Celebration (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 1993, 204 min

Režie:

Gavin Taylor

Komentáře uživatelů ke koncertu (4)

 • golfista
  ****

  Vynikající koncert k výročí Boba Dylana, na který si pozval kamarády svého srdce. Muzikanti typu Neila Younga, Erica Claptona, George Harrisona atd. se tady nádherně odvázali.(12.5.2003)

 • Beckett51
  *****

  Úchvatný koncert. Nádherná ukázka toho, jak emotivní může být koncert, když se sejdou slavní přátelé aby poctili jednoho z největších muzikantů všech dob. Koncert spěje od mnoha dokonalých interpretací (Stevie Wonder - Blowin In The Wind, božský Richie Havens - Just Like a Woman, Eric Clapton - Dont Think Twice, It's Alright, George Harrison - Absolutely Sweet Mary a mnoho dalších) k jednomu úžasnému výstupu několika muzikantů (Bob Dylan, Neil Young, Eric Clapton, Tom Petty, George Harrison, Roger McGuinn) v jedné z nejlepších písní všech dob - My Back Pages. Závěrečná akustická Girl From The North Country je už potom neoficiálním vyvrcholením události a tečka za neskutečným koncertem... ale zatraceně luxusní tečka. Jediný co lehce zamrzelo, bylo že se při koncertu nehrála ani jedna píseň z mého nejoblíbenějšího Dylanovského alba Blood On The Tracks.(15.7.2014)

 • bari68
  *****

  Čo muzikant to borec, čo pieseň to perla.Toto je pravý megakoncert ako má byť.(31.10.2011)

 • odvedle
  *****

  Koncert, ktorý poteší v nenálade, vidieť čulého Dylana, ešte fungujúceho Johnnyho Casha s June Carterovou, Stevieho Wondra s lahodnou Blowin in the wind a ďalších, skrátka, je čo závidieť ľuďom v publiku!(16.7.2011)