Kent „Barry“ Barringer (Otto Kruger) se nesoustředí v baru, protože kouká Molly (Muriel Evans) do výstřihu. Jinak je to úspěšný právník a neméně úspěšný děvkař, který si jen odskočil na skleničku, protože je už půl jedenácté v noci a porota se stále radí. Konečně přichází a obžalovaný je podle výroku nevinen. „Díky Bohu,“ hlesne a sedne si, ale Barry ho opraví. „Neděkujte jemu, děkujte mně. On ví, že jste vinen.“ Ostatně většina jeho klientů je na tom podobně. Když za ním přijde do kanceláře Doris Worthing (Irene Hervey), aby obhajoval jejího otce, údajně neprávem obviněného z vraždy své manželky, nechá ji dlouho čekat, pak je ale udiven, když zjistí, že zavražděná je jeho vlastní první manželka, která ho opustila před deseti lety. Vybaví se mu spousta vzpomínek a uvědomí si, jak se on sám po jejím útěku změnil a zatvrdil. Jde vzpomínat na její hrob, v dešti, prochladne a vážně onemocní. Protože nemůže k soudu, je Thomas J. Worthing (Samuel S. Hinds) s nepřipraveným obhájcem odsouzen na elektrické křeslo. Po uzdravení začne Barry zuřivě pátrat po skutečném vrahovi, ale zbývá mu do popravy klienta už jen velmi málo času. Stihne to nebo ne? (Peabody)