Reklama

Reklama

Zdá se, že se Pablovi opravdu nedaří. Má jen dva týdny, aby sehnal 100 000 Euro. Pokud se mu to nepodaří, přijde o vše: rodinu, práci, dobrou pověst a svobodu. Zcela zoufalý se Pablo chytá posledních nadějí – a tou je bratranec Léon – oběť 70. let, zarytý fanoušek Johna Lennona a Janis Joplinové a nechutně bohatý člověk. Kéž by se tak Pablovi podařilo přivést ze záhrobí Léonovi idoly a přesvědčit ho, že potřebují peníze… Smělá, živelná a neskutečně vtipná komedie, která evokuje monotónní, kýčovitý vizuál Americké krásy a surrealistických svět V kůži Johna Malkoviche. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tolik pomatenců najednom místě najdete krom tohoto filmu už jenom na csfd.cz v sekci diskuze. Komedie tohoto typu byť mají různý zápletky, tahle vypadala jako export z kravína, pravda export docela originální, maj podobný vývin, tu humor, tu nehumor. Tahle polozábavná kravinka má však jedno velký plus - hudbu, ta byla fakt na hubana. ()

Lucbric 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu byla hodně vtipná, hlavně plán a přípravy na to, jakým způsobem získat Léonovy peníze (rozhovor mezi "režisérem" a hercem, rozhovor po telefonu s Léonem, atd.)... Druhá půlka filmu nabrala už vážnější spád. Každopádně konec je zajímavý a celý film je doprovázen skvělou hudbou :) ()

Reklama

radeckator 

všechny recenze uživatele

Už jen to, že celý podraz hlavní hrdina postavil na setkání někoho s Johnem Lenonem na toaletách v roce 1973 a po třiceti letech z toho chce vytřískat půl mega euro je vážně nápad v této finanční hodnotě. Opravdu velmi zdařilá a příjemná komedie a hlavně, což je u komedie stěžejní věc, je doopravdy vtipná. ()

Awer 

všechny recenze uživatele

Ty vole, tohle je film?! Celovečerák?? Se scénářem?! Zprvu tak promyšlený a nabušený úvod, ve kterém si ani nevšimnete, jestli probíhají, nebo neprobíhají credits, se s převážně nezáměrnou surreálností rozplývá do čehosi promyšleného asi tak jako plán jak dostat z Leona půl milionu franků. Originální, výrazné, šílené. Film, jehož promítání opustilo největší procento španělských diváků za posledních 50 let, hádám ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama