Reklama

Reklama

Zdá se, že se Pablovi opravdu nedaří. Má jen dva týdny, aby sehnal 100 000 Euro. Pokud se mu to nepodaří, přijde o vše: rodinu, práci, dobrou pověst a svobodu. Zcela zoufalý se Pablo chytá posledních nadějí – a tou je bratranec Léon – oběť 70. let, zarytý fanoušek Johna Lennona a Janis Joplinové a nechutně bohatý člověk. Kéž by se tak Pablovi podařilo přivést ze záhrobí Léonovi idoly a přesvědčit ho, že potřebují peníze… Smělá, živelná a neskutečně vtipná komedie, která evokuje monotónní, kýčovitý vizuál Americké krásy a surrealistických svět V kůži Johna Malkoviche. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Lucbric 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu byla hodně vtipná, hlavně plán a přípravy na to, jakým způsobem získat Léonovy peníze (rozhovor mezi "režisérem" a hercem, rozhovor po telefonu s Léonem, atd.)... Druhá půlka filmu nabrala už vážnější spád. Každopádně konec je zajímavý a celý film je doprovázen skvělou hudbou :) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tolik pomatenců najednom místě najdete krom tohoto filmu už jenom na csfd.cz v sekci diskuze. Komedie tohoto typu byť mají různý zápletky, tahle vypadala jako export z kravína, pravda export docela originální, maj podobný vývin, tu humor, tu nehumor. Tahle polozábavná kravinka má však jedno velký plus - hudbu, ta byla fakt na hubana. ()

Reklama

Awer 

všechny recenze uživatele

Ty vole, tohle je film?! Celovečerák?? Se scénářem?! Zprvu tak promyšlený a nabušený úvod, ve kterém si ani nevšimnete, jestli probíhají, nebo neprobíhají credits, se s převážně nezáměrnou surreálností rozplývá do čehosi promyšleného asi tak jako plán jak dostat z Leona půl milionu franků. Originální, výrazné, šílené. Film, jehož promítání opustilo největší procento španělských diváků za posledních 50 let, hádám ()

radeckator 

všechny recenze uživatele

Už jen to, že celý podraz hlavní hrdina postavil na setkání někoho s Johnem Lenonem na toaletách v roce 1973 a po třiceti letech z toho chce vytřískat půl mega euro je vážně nápad v této finanční hodnotě. Opravdu velmi zdařilá a příjemná komedie a hlavně, což je u komedie stěžejní věc, je doopravdy vtipná. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama