poster

Čas smrti (TV film)

 • Kanada

  Time of Death

Thriller

Kanada, 2013, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  ***

  Kanadská filmografia je u mňa ako na hojdačke. Raz prídu s kúskom, ktorý ani nemal vzniknúť, potom s niečim celkom dobrým a takto sa to opakuje. Čas smrti to stavil na herečku a na dej. Robertson pekná, zahrala, uveritelná. Dej dokáže udržať tak štandartne do tej prvej polovice, potom sa to už dá pri použití predstavivosti prehliadnúť. Na druhej strane, nie je to obzvlášť náročné ale ani totálny výplach. Takže ako TV film lepší štandart. 3 z 5(4.12.2015)

 • Mamlas
  odpad!

  Ruční kamera = vždy odpad.(11.11.2017)

 • ti88na
  *

  Celú zápletku som uhádla hneď na začiatku a skoro do detailov. Tieto kanadské kriminálky nemajú žiaden nápad, gradáciu, za to nikdy nesklamú nulovou dávkou napätia, tuctovým dejom a nesympatickým hrdinom.(6.12.2015)

 • JohnSmith
  *

  Obehraný příběh. To by snad ani nevadilo, vždycky se bude někdo snažit natočit něco co už tu bylo, ale lépe. Tohle ale není ten případ. Tady detektiv a agentka FBI pracujou dost podivně a i líný divák má vyřešeno dřív než oni. K tomu Robertsonová má výraz arogantní krávy a občas pronese i nějakou tu blbou otázku, viz scéna u opatrovnice. Jo a když má být zabiják vytrénovaný profík, co sloužil u zvláštních sil a má fakt elitní výcvik, neměl by držet pistoli jako prase kost a už vůbec by se neměl přiznávat dřív, než dodělá svou práci. Dvacet procent jen za to, že jsem to dokoukal do konce.(29.12.2015)

 • pakobylka
  *

  Námět ucházející, ovšem provedení fušerské, ústřední dvojice tragická, rozuzlení nevyhovující a poučení z něho vyplývající nepoužitelné.(28.10.2016)