Kickboxer 2 - Cesta zpátky

Kickboxer 2: Cesta späť

Akční / Sportovní

USA, 1991, 87 min

• PRobin

Sasha Mitchel v pokračování Kickboxera? Ne, to není vtip. Ale zatímco Jean Claude charismaticky zatínal bicepsy až k prasknutí, Sasha nám nemá co nabídnout. Tak se aspoň nechá ve zpomalených záběrech kopat do hlavy. Opět od Tong Poa. Který se dal po prvním díle na chov včel (a dostal pár žihadel, soudě dle oteklého faceliftu). Přesto bych to jako úplný odpad neviděl. Přece jen je vidět nějaká ta krev a rozmašírovaný obličej. Ale tuctového turistu z mistra Xiana dělat nemuseli.(14.1.2013)

• kaylin

Sasha Mitchell sice není JCVD, ale celkem se mu podařilo do role vžít, i když jeho mentorskou roli v tak mladém věku mu asi jen těžko budete věřit. Příběh je celkem klasický, ale nemůžu říct, že by nebavil. Je zde myšlenka těch bohatých a zlých, proti chudším, ale o to bohatším na srdci. Třetího Sloana vede vlastně také určitá touha po pomstě, ale hlavně snaha dokázat, že čest má svoje místo a svůj smysl. Proč bojovat, když může učit? Sám si na tuhle otázku bude muset odpovědět. Je to fajn film, ale u toho zůstává.(4.12.2013)

• Stíba

Panebože kdo se na tyhle filmy může dívat!!! Stačilo vidět asi 5 minut v ringu 5 poté a je to vážně hrůzá. To, že sou dětské pohádky jsou stupidní se dá pochopit, děti musejí teprve vyspět a tak se na ně musí pomalu, tohle ale dětem určeno rozhodně není a tak nějaký zážitek z toho může mít možná tak člověk hodně labilní...(5.1.2010)

• JohnnyD

Neprišlo mi to až také strašné ako sa všade píše. Jasné, je to blbosť. Hudba a dej sú veľmi "inšpirované" Rocky sériou. Sasha Mitchell si asi neuvedomil, že postava sa nevolá Kouďák a hrá to tak isto ako v seriály. Režisér sa snaží byť zaujímavý, avšak sa mu to nedarí a mnoho scén miesto toho, aby boli vizuálne zaujímavé sú nejasné a rozmazané. Strata času, slabý film, ale nie dosť slabý, aby som sa pri ňom trhal smiechom.(10.10.2005)

• Campbell

Extrémní sešup dolů, a navíc od režiséra Pyuna. Tohle prostě nemohlo dopadnout dobře dokonce ani kdyby tam hrál Van Damme. No ale tohle je opravdu blbost. Příběh je na tenhle typ filmů zbytečně překombinovanej a nudnej. Akce je pomálu a je šíleně nudná. Nevím prosč tam sem dávaly takový herecký a neakční dřevo jménem Sasha Mitchell, navíc ostatní herci jsou na tom daleko hůř. A proboha co měl bejt ten konec? Takhle debilní. Proboha nikdy víc.(29.1.2011)

• - Počas úvodných titulkov je možné vidieť Davida (Sasha Mitchell) spolu s jeho dvoma bratmi, sú to však úplne iní herci, ako tí z prvej časti. (beso74)

• - Cary-Hiroyuki Tagawa, Michel Qissi a Vincent Klyn tvoří ve filmu thajské trio. Z Asie však přitom pochází jen Tagawa. (Lajty)

• - Ve flashbacku, kdy Sanga (Cary-Hiroyuki Tagawa) vypráví příběh o tom, co následovalo po porážce Tong Poa (Michel Qissi) Kurtem Sloanem (Emmanuel Kervyn), je v horní části obrazovky možné spatřit vodní dělo, které vytvořilo umělý déšť. (Lajty)