Show se uskutečnila 10. srpna 2019 ve Scotiabank Arena (Toronto, Ontario). Na kartě se sešlo pět zápasů.

1) Street Profits vs. The Undisputed Era (NXT Tag Team Championship)
2) Candice LeRae vs. Io Shirai
3) Velveteen Dream vs. Pete Dunne vs. Roderick Strong (NXT North American Championship)
4) Shayna Baszler vs. Mia Yim (NXT Women's Championship)
5) Adam Cole vs. Johnny Gargano (NXT Championship, Two-out of-Three Falls Match) (TheSpearCZ)

Fantomas182

Z posledních tří Takeoverů, byl tento bohužel nejslabší co se týče zápasů, tak i divácké atmosféry...Příjemným překvapením byl zápas Candice LeRae vs Io Shirai. Od tohoto zápasu jsem nečekal vůbec nic, ale dokázal mě velmi mile překvapit...Ale jak už tak bývá zvykem, tak naprostým vrcholem byl Main Event ''Three Stages of Hell'' o NXT Championship...předem bylo jasné že po klasickém zápase a Street Fightu bude skóre 1:1 ale pak, následovala prodloužená v podobě klece s obrovským vybavením a náhlá smrt mohla začít...oba borci opět a zase ukázali to nejlepší, ale myslím si, že ten závěr mohl skončit o maličko lépe, než zlomenými stoly kdy oba borci byli úplně mimo...I přesto to byla zase kvalitní show a Vince McMahon by se u Huntera v NXT mohl učit. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Unsainted“ od Slipknot. (TheSpearCZ)