Zatímco Mundi hledá spravedlnost, Amalia a její nejdůvěrnější poradci sestavují seznam potenciálních nepřátel. Harriet, Primrose a ostatní Sirotci se pokoušejí rozluštit zprávu. Později Amalia odhalí nečekanou hrozbu. (HBO Europe)

Milano33

Amalia sa skutočne podareným spôsobom zapletie do bitky v bare miesto toho, aby sa zúčastnila pohrebu. Páči sa mi jej svojský a mdlý štýl. A na druhú stanu Penance, tá je zase naozaj roztomilá, keď sa červená. I pri tom trápnom okamžiku medzi Penance a Augiem, ktorý nastal, som sa pýril od citového pohnutia a celkovej zábavnosti danej scény. Penance, ako inak, bola zas a znovu naprosto rozkošná. A zrovna scény medzi Amaliou a Penance si užívam vôbec najviac a takou pomyselnou čerešničkou na torte bol ich záverečný rozhovor. Ich protipólne povahy sa priťahujú ako magnet a vytvárajú fantastický kontrast. Ich nesmierne krásny vzťah je definovaný práve ich skvostnou chémiou a interakcia. Laura Donnelly aj Ann Skelly sú obe veľmi sympatické a práve oni sú z môjho pohľadu srdcom a dušou tejto show. ()