Nemesis 3: Boj s časem

Ken Morrisey

Kostýmy:

Shelly Boies
  • Wacoslav1

Tohle uz Pyun posral hlavni antihrdinka co je totalni muzatka nesympaticka dej je totalni ulet od zacatku do konce to vubec nedava smysl nevim co to ma spolecnyho s puvodnim filmem Nemesis ale zkratka a jednoduse s Pyunem to slo postupne do kopru a to ze nevedel kdy tuhle serii ukoncit je toho dukazem(31.8.2013)

• choze

Jeden z důvodů masové nenávisti k Albertu Pyunovi. Ultralaciný post-apokalyptický cyborgácký šrot, ve flashbacích hlavní hrdinky (odredovaná kulturistka Sue Price) zhusta recyklující materiál z předchozího dílu (a přesto se jen těžko šplhající k 90 minutám), se kterým byl evidetně točen dohromady. Zatímco dvojka NEMESIS na jedničku nenavazuje ani v nejmenším, dvojka a trojka budí dojem jednoho filmu rozseknutého napůl. Opravdu jen pro hard fany Pyunových ujetých dialogů (scénář si napsal jako u všech pokračování NEMESIS sám) nebo kulturistek (jsou tu celkem tři), které Pyun s oblibou objevuje pro svět ve svých filmech (Kathy Long - RYTÍŘI, Rachel McLish - RAVEN HAWK).(6.7.2006)

• TO

Hon na Alexu pokračuje. Z roku 2077 jsou vysláni roboti nové generace do roku 1998 aby Alexu zabili. Každý díl této řady je horší než ten předchozí. Triky naprosto tragické, zelené svítící oči jsou k smíchu, barevné filtry a záběry z předchozí části otravné. Akce jsou praštěné a z malovaných blesků blinkám.(27.11.2006)

• Dan9K

Tak já musím oponovat. Samozřejmě, že hovadina je to nesmírná, ale úvodních třicet minut (do té doby se s výjimkou neustálých flashbacků nevystřelí) je solidní psycho. Nevíme, co se stalo, víme, že Alex je s hlavním záporňákem. Ona sama o tom neví a on se chová na oko hezky. Ani dialogy v té chvíli nebyly nijak děsné. Bohužel poté se z toho stane stejná krávovina jako předešlý díl a ty dvě bílovlasé krávy se svým smíchem tomu moc nepomohly....stejně jako fakt, že každá záporná postava je v téhle sérii nutně nesmrtelná. S ohledem na béčkovst snímku, mi ale přišla poměrně dobře zvládnutá hudba. A flashbacků z dvojky tedy moc nebylo, pouze během úvodních titulků, což je pouze opakování stejného modelu, jako v druhém díle.(21.6.2012)

• beso74

Slovenský podnázov filmu hovorí za všetko, pozeranie tohoto "filmu" je len vopred prehratým bojom s časom. Odpad, ktorý sa zvýšil z druhej časti bol opätovne recyklovaný a poskladaný do podoby pripominajúcej film. Normálne si želám, aby tá Nemesis z gréckej mytológie ožila a konala svoju povinnosť, veď nie nadarmo bola bohyňou spravodlivej pomsty..(30.7.2014)