poster

Omega Doom

 • USA

  Omega Doom

Akční / Sci-Fi

USA, 1996, 84 min

Režie:

Albert Pyun

Scénář:

Albert Pyun, Ed Naha

Scénografie:

Nenad Pecur

Kostýmy:

Shelly Boies
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ryuuhei
  odpad!

  Nudná, hloupá, smysl nedávající hovadina. Co tohle mělo sakra být? Vždyť chyběla jakákoliv pointa, cokoliv, co by z tohoto filmu neudělalo jen něco, co mluvilo maximálně tak o tvůrci na drogách. Fuj! Už dlouho jsem se tolik netěšil na závěrečné titulky, které svou protáhlostí prodloužily utrpení o další desítku minut. Nikdy víc! 4%(13.10.2016)

 • TERRORDROME
  odpad!

  Po Nemesis 3 a 4 by si človek pomyslel že tá kvalita už nemá veľmi kam klesať, ale Albert dokázal že kde je vôľa, tam je cesta a vypotil chobotovinu tak nudnú, hlúpu a nezmyselnú až mi to vyrazilo dych. Pritom prvé zábery na ulice plné mŕtvol celkom navnadili, lenže potom sa dej uvelebí na tom jednom nádvorí plnom dementných androidov, ktorí nemajú na práci nič iné než len postávať za oknami a čučať na Rutgera Hauera, hrdinného cyborga s debilným úsmevom a čiapkou, ako chodí do pivnice a zasa naspäť. Skoro nič sa tam nedeje, postavy sa väčšinu času len rozprávajú priškrtenými hlasmi ( za neustáleho otravného bzučania servomotorov v ich artritických cyberkolenách ) a príležitostná akcia sa odohráva štýlom že Hauer po protivníkovi niečo hodí a on skape. Vážne, počas filmu si kľudne môžete na pol hodinu či dlhšie odskočiť a po návrate sa film akoby vôbec nepohol, dokonca by ste mohli odprisahať že je tam stále tá istá scéna. Filmu veľmi nepomáha ani komický element v podobe ukecanej odseknutej hlavy zvanej "Hlava", ktorá stále príde o telo. To už bol lepší ten zapárajúci cyberčernoch čo "Hlave" stále robil zle. Pár absolútne otrasných svetelných digi efektov pre istotu radšej ani nekomentujem. Dodatok - ľudia tvrdia že Hauer je tu nejaký tučný, čo som si ja nejako nevšimil, ale na tom prd záleží lebo Omega Doom predstavuje zrejme najhlbšie a najzúfalejšie dno postapo žánru.(30.6.2016)

 • Nazghul
  odpad!

  Albert opět nezklamal!! :))) Opět film (no jestli se tomu dá tak říkat) natočil někde na dvorku v Bratislave a když né Lambert, tak tu "exeluje" Rutger Hauer. Už jste někdy viděly tlustého androida?! Já taky ne! Tak tady ho uvidíte! No nevím, váhal jsem, jestli tomu mám dát ***** za největši zhovadilost v dejinách kinematografie, ale to si opravdu Albert nezaslouží! :))(10.2.2003)

 • liuk
  ***

  "Are you looking for some action?" Tak na tomhle náměstí se jí tedy nedočká ani Hauer, ani diváci. Zato se dočkají toho nejtypičtějšího pro videové sci-fi kousky let osmdesátých. Vtipná futuristická kraftwerkovská hudba, praštěné triky vložené v nějakém Paintbrushi - které prostě můžu - už jen protože se vůbec nesnaží exhibiovat. Samozřejmě, že ani nemůžou, ale já v nich vidím ten klad, že slouží jen a pouze k posunu příběhu někam. Ne jak nějaké snahy o realistické ale přesto hnusné a rušící počítačové oblbováky. A i příběh nebo ta snaha o jakousi postapokalyptickou atmosféru mi sedly. Sice by me zajímalo, co ti robotičtí obyvatelé před příchodem anděla Hauera dělali kromě koukáni za rozbitými okny, ale vem to čert. Pak to prostě vcelku jede, i pár fungujících myšlenek to má, což na film prezentovaný v tomto hávu není zrovna čajíček. Sice by bodlo vyřadit robotickou hlavu pojmenovanou Hlava a nevypadat a nechodit jako nový Seagal - zbraň na zádech, ale na dvouhvězdičkové hodnocení je to až příliš zábavné, koukatelné a řekl bych, že ne úplně blbé. "I am the business."(4.1.2008)

 • Han22
  odpad!

  Omega Doom - film, kde nahnal Pyun asi 10 herců na jeden dvorek v Bratislavě a za pár dní natočil celý film. Film, který jsem viděl na videu někdy před 10-11 lety a od té doby jsem ho měl zafixovanej jako synonymum pro totální sračku. A opravdu ani po letech to neztratilo nic ze svého "kouzla". Otřesná výprava, kecy, kamera, scénář, režie, herecký výkony a navrch kopec totální nudy - protože tohle je film, kde se prostě hodinu a půl vůbec nic neděje. 100% nejhorší sci-fi film všech dob. BTW: To slůvko "akční" v popisu žánru je fakt výsměch.(18.4.2010)

 • - Film se natáčel v Bratislavě na Slovensku. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace