Omega Doom

Nenad Pecur

Kostýmy:

Shelly Boies
  • Han22

Omega Doom - film, kde nahnal Pyun asi 10 herců na jeden dvorek v Bratislavě a za pár dní natočil celý film. Film, který jsem viděl na videu někdy před 10-11 lety a od té doby jsem ho měl zafixovanej jako synonymum pro totální sračku. A opravdu ani po letech to neztratilo nic ze svého "kouzla". Otřesná výprava, kecy, kamera, scénář, režie, herecký výkony a navrch kopec totální nudy - protože tohle je film, kde se prostě hodinu a půl vůbec nic neděje. 100% nejhorší sci-fi film všech dob. BTW: To slůvko "akční" v popisu žánru je fakt výsměch.(18.4.2010)

• Nazghul

Albert opět nezklamal!! :))) Opět film (no jestli se tomu dá tak říkat) natočil někde na dvorku v Bratislave a když né Lambert, tak tu "exeluje" Rutger Hauer. Už jste někdy viděly tlustého androida?! Já taky ne! Tak tady ho uvidíte! No nevím, váhal jsem, jestli tomu mám dát ***** za největši zhovadilost v dejinách kinematografie, ale to si opravdu Albert nezaslouží! :))(10.2.2003)

"Are you looking for some action?" Tak na tomhle náměstí se jí tedy nedočká ani Hauer, ani diváci. Zato se dočkají toho nejtypičtějšího pro videové sci-fi kousky let osmdesátých. Vtipná futuristická kraftwerkovská hudba, praštěné triky vložené v nějakém Paintbrushi - které prostě můžu - už jen protože se vůbec nesnaží exhibiovat. Samozřejmě, že ani nemůžou, ale já v nich vidím ten klad, že slouží jen a pouze k posunu příběhu někam. Ne jak nějaké snahy o realistické ale přesto hnusné a rušící počítačové oblbováky. A i příběh nebo ta snaha o jakousi postapokalyptickou atmosféru mi sedly. Sice by me zajímalo, co ti robotičtí obyvatelé před příchodem anděla Hauera dělali kromě koukáni za rozbitými okny, ale vem to čert. Pak to prostě vcelku jede, i pár fungujících myšlenek to má, což na film prezentovaný v tomto hávu není zrovna čajíček. Sice by bodlo vyřadit robotickou hlavu pojmenovanou Hlava a nevypadat a nechodit jako nový Seagal - zbraň na zádech, ale na dvouhvězdičkové hodnocení je to až příliš zábavné, koukatelné a řekl bych, že ne úplně blbé. "I am the business."(4.1.2008)

• Elementál

Nevím, proč tenhle film někdo natáčel, nevím, jak se ocitl u mě doma a nevím proč jsem ho dokoukal do konce. Byla to blbost tak ryzí, že snad větší ani neznám. Námět mi nepřišel kdovíjak špatný...ba dokonce možná i dobrý, ale byl spolehlivě pohřben pod špatnými hereckými výkony, špatným scénářem, špatnou režií... Celý film plyne neskutečně pomalu a vy mezitím umíráte nudou... Prostě celé špatně.(10.2.2008)

• Ryuuhei

Nudná, hloupá, smysl nedávající hovadina. Co tohle mělo sakra být? Vždyť chyběla jakákoliv pointa, cokoliv, co by z tohoto filmu neudělalo jen něco, co mluvilo maximálně tak o tvůrci na drogách. Fuj! Už dlouho jsem se tolik netěšil na závěrečné titulky, které svou protáhlostí prodloužily utrpení o další desítku minut. Nikdy víc! 4%(13.10.2016)

• - Film se natáčel v Bratislavě na Slovensku. (rafix)