Bestie

Thriller

USA, 1998, 105 min

Albert Pyun

• Djkoma

Hrozná nuda o ničem a s nikym :-)(26.6.2005)

taková televizní oddechovka. Pyun se musel tahat i za palce u noh, aby se takhle vytáhl. lepší film jsem od něj snad ani neviděl. a mimoxchodem srovnávat to se Sedm je hovadina, protože se stačí podívat už jen na jméno režisérů těchto dvou snímků. a pak už myslím není co řešit.(23.1.2006)

• Shit

Hodně nudný, fakt nechápu proč Charlie Sheen pořád hraje nějaký policajty nebo hasiče ve výslužbě, který maj nějaký obrovský zásluhy, ve filmu Teror se mnohem víc prosadil a i když to nebyl bůhvíjakej film, tak se tam několik hodně dobrejch scén našlo, ale tady je jenom nějaký tupý vyšetřování, který neni moc zajímavý a absolutně to postrádá napětí. Ty 2* dávám za příběh, kterej sice neni příliš originální, ale aspoň má hlavu a patu a Charlie Sheen taky neni úplně špatenej.(25.6.2005)

• Mi Nü-Chai

Nuda, nuda, jedna mrtvola, nuda, nuda, druhá mrtvola a tak dále až do konce, vše navíc v nepřekonatelné kvalitě stokrát přehráváné neoriginální VHS. Tak ohavný obraz nemají snad ani některé kinoripy.(4.9.2009)

• bassator

40%(7.5.2009)

Průměrný krimi thriller, který je zde dle mého názoru zbytečně podhodnocen. Je tu sice k vidění lehce naivní zápletka, především pak ze začátku filmu, ale Charlie Sheen si nevedl zas až tak špatně. Sice nepředvedl svůj nejlepší výkon, ale stydět se za něj určitě nemusí. Navíc se mu při natáčení muselo zajisté líbit, když se tu mohl vžít „sám do sebe“ – chlast je jeho nejlepším přítelem i v normálním životě, problémový je taky coby člověk a navíc tu měl kolem sebe dost nahých holek – což jako milovník pornohereček musel zajisté ocenit nejvíc. Jinak se mi tvůrčí myšlenka líbila. Jen to chtělo více zapracovat na atmosféře. Ono posílání faxů a následné nalezení mrtvé nahé holky začne být po chvíli dost fádní. Naštěstí se to ke konci docela „prokrvilo“. Jen velká škoda úplného závěru – ten mi přišel dost teatrální a zbytečný.50%(11.11.2014)

V podstatě taková průměrná epizoda Vražd v Midsomeru. Co tenhle film odlišuje, je časté použití stedicamu, díky kterému mohl Pyun pokrýt relativně dlouhé pasáže bez střihu a stihnout tak šibeniční 10 denní natáčecí plán. Sheen jako vždy zábavnej a autobiografický prvky v jeho roli nejdou přehlédnout. V prospěch filmu hraje i ponurá atmosféra Glasgow. Jinak klobouk dolů před Pyunem, natočit tohle za 10 dní musel být záhul.(31.5.2015)

• Martin741

Reziser Albert Pyun /Kyborg, seria nemesis/ natocil podpriemerny film- fryler, kde vladne Charlie Sheen /Men at work/. Sekunduju mu nahe samice, za co musel byt ten clovek rad. Ono divak by aj chcel obcas mat rad Sheena, len ono to akosi nejde, ked pod vplyvom kokainu a heroinu nahana zensku po dome s nozom a vyhraza sa jej kadecim moznym. To sa potom tazko da co i len predstavit, nieto este realne vykonat. 35 %(3.3.2015)

Průměrný thriller o masovém vrahovy mladých a krásných dívek a věčně opilém Charlie Sheenovy, který je chytrej jak rádio a i s kocovinou strčí do kapsy celej Scotland yard...(29.5.2007)

• ecceHOMMO

Hlavným problémom filmu je jeho prevedenie a podanie divákovi.....V praxi to znamená : nezaujímavý a dejom nudiaci krimi triller bez zjavnej gradácie.(25.7.2010)

• klima777

Mrtvola na zahradě. No a co? Velmi slabé. Proč vlastně komentuju takhle špatný film? Nejspíš mě musel něčím naštvat...(27.7.2010)

• jednaveta

Drogy jsou svinstvo, Charlie.(21.3.2006)

• Kolssteyn

Na první pohled TV film, žel ani kvality TV zpracování nedosahuje. I když se jedná o moje oblíbené téma, v tak nudném a impotentním podání nemůžu být nekritický.(5.9.2009)

• Pitryx

Hudba jak u čelistí, a přitom se čučí v kanceláři. Celkově spíše psycho detektivka se zajímavou hudbou, ale bez akce a napětí. Ani konec se nedostal do pr…tam kam měl a tak hodnotím velmi nízko. Vlastně je kladem pouze hudební stránka. No a sem tam pár dobrých okamžiků. 2011091810309/10506(29.8.2013)

• chiara

Chudak Charlie, asi nevedl kto je Pyun.(10.2.2009)

• stybro

Když dostane vrah pifku na opilého detektiva,je zle.Když je ale tím detektivem opilý Charlie Sheen,je ještě hůř.....A to hlavně pro diváky.(4.7.2009)

Stále přemýšlím, kde chodí distributoři na české názvy. Znovu musím zopakovat., největším zabijákem kvalitních filmů v Česku je dabing. Tentokráte se to opět potvrdilo beze zbytku. Film Postmortem (ano to je skutečný název), patří k tomu nejlepšímu, co bylo v daném žánru v poslední době natočeno. Mimořádně temný příběh, který neděsí vnějšími, lacinými efekty jako hektolitry krve a podobně. Tento film ve vás vyvolá naprostý pocit temnoty svým dějem a stylem vyprávění. Postmortem navazuje na nejlepší díla historie temné kriminálky.(27.12.2012)

Chtěl bych poděkovat místním buranům že mi totálně a definitivně znechutily film ,,Seven,, tím že mají tendence srovnávat ho s každým dalším thrillerem který uvidí . Jinak k Bestii - Nudné to určitě nebylo , mělo to svoji atmosféru kterou způsobovala z velké části i VHS kvalita na kterou si tu stěžujete(4.3.2014)

• Mark1983

nuda(7.9.2016)

• Jurator

Nejhorší film s Charliem Sheenem a troufám si říct, že jeden z nejhorších vůbec. Příběh stál za houby a byl navíc nudný. Oproti krimifilmu stejného žánru - Sedm - je tohle odpad. A proto ho dávám.(28.12.2005)