poster

Bestie

 • USA

  Postmortem

 • Slovensko

  Beštia

Thriller

USA, 1998, 105 min

Režie:

Albert Pyun
(další profese)
 • Martin741
  **

  Reziser Albert Pyun /Kyborg, seria nemesis/ natocil podpriemerny film- fryler, kde vladne Charlie Sheen /Men at work/. Sekunduju mu nahe samice, za co musel byt ten clovek rad. Ono divak by aj chcel obcas mat rad Sheena, len ono to akosi nejde, ked pod vplyvom kokainu a heroinu nahana zensku po dome s nozom a vyhraza sa jej kadecim moznym. To sa potom tazko da co i len predstavit, nieto este realne vykonat. 35 %(3.3.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Průměrný krimi thriller, který je zde dle mého názoru zbytečně podhodnocen. Je tu sice k vidění lehce naivní zápletka, především pak ze začátku filmu, ale Charlie Sheen si nevedl zas až tak špatně. Sice nepředvedl svůj nejlepší výkon, ale stydět se za něj určitě nemusí. Navíc se mu při natáčení muselo zajisté líbit, když se tu mohl vžít „sám do sebe“ – chlast je jeho nejlepším přítelem i v normálním životě, problémový je taky coby člověk a navíc tu měl kolem sebe dost nahých holek – což jako milovník pornohereček musel zajisté ocenit nejvíc. Jinak se mi tvůrčí myšlenka líbila. Jen to chtělo více zapracovat na atmosféře. Ono posílání faxů a následné nalezení mrtvé nahé holky začne být po chvíli dost fádní. Naštěstí se to ke konci docela „prokrvilo“. Jen velká škoda úplného závěru – ten mi přišel dost teatrální a zbytečný.50%(11.11.2014)

 • Shit
  **

  Hodně nudný, fakt nechápu proč Charlie Sheen pořád hraje nějaký policajty nebo hasiče ve výslužbě, který maj nějaký obrovský zásluhy, ve filmu Teror se mnohem víc prosadil a i když to nebyl bůhvíjakej film, tak se tam několik hodně dobrejch scén našlo, ale tady je jenom nějaký tupý vyšetřování, který neni moc zajímavý a absolutně to postrádá napětí. Ty 2* dávám za příběh, kterej sice neni příliš originální, ale aspoň má hlavu a patu a Charlie Sheen taky neni úplně špatenej.(25.6.2005)

 • glum88
  ***

  Chtěl bych poděkovat místním buranům že mi totálně a definitivně znechutily film ,,Seven,, tím že mají tendence srovnávat ho s každým dalším thrillerem který uvidí . Jinak k Bestii - Nudné to určitě nebylo , mělo to svoji atmosféru kterou způsobovala z velké části i VHS kvalita na kterou si tu stěžujete(4.3.2014)

 • vegetol.mp
  ***

  V podstatě taková průměrná epizoda Vražd v Midsomeru. Co tenhle film odlišuje, je časté použití stedicamu, díky kterému mohl Pyun pokrýt relativně dlouhé pasáže bez střihu a stihnout tak šibeniční 10 denní natáčecí plán. Sheen jako vždy zábavnej a autobiografický prvky v jeho roli nejdou přehlédnout. V prospěch filmu hraje i ponurá atmosféra Glasgow. Jinak klobouk dolů před Pyunem, natočit tohle za 10 dní musel být záhul.(31.5.2015)

 • - Film bol natočený za 10 dní, z toho šesť sa zúčastnila aj hlavná hviezda, Charlie Sheen. (beso74)