Po vypuknutí Třetí světové války Phillip a Marlowe strávili 15 let v protiatomovém bunkru. Teď se jim konečně podařilo dostat se z něj ven, je jim 19 let a před sebou mají, jak si sami vysnili, velkou kariéru soukromých detektivů, o kterých tolik četli během let strávených v bunkru. Mají ale velký problém se v post apokalyptickém světě na povrchu Země zorientovat a ne úplně vlastní vinou se stanou ústředními postavami velkého boje o 2 klíče, pomocí nichž je možné odpálit poslední jadernou raketu, která na Zemi po poslední válce zůstala. (p6qwre)

TERRORDROME

Osemdesiatkový bizár úlet, kde sa z atómového krytu vynoria dve rádoby súkromné očká ( jeden z nich je Michael Dudikoff s hnusnou plandavou baretkou ešte pred svojim ninja obdobím ) aby urobili kariéru v postapokalyptickom huhu panoptiku plnom zmachlených kreatúr. Film má značne halucinačné grády a zmätený dej v ktorom sa hrdinovia tak nejak točia dookola v pozoruhodných, industriálne snových kulisách okolo ústredného disko klubu a okolo nich sa vynárajú rôzny úchyláci, kanibali a mutanti túžiaci po kľúčoch od atómovej bomby. Vzhľadom k tomu že sa tam všetko deje akoby mimochodom a nedokáže čokoľvek akokoľvek vygradovať som sa chvíľami aj nudil, ale vždy ma potom niečo odradilo z neustáleho latentného úmyslu vypnúť to. K pozitívam patrí, okrem vskutku hardcore osemdesiatkovej atmosféry aj vtipná autonaháňačka s gangom v ružových parochniach, davová scéna s koncertom a skladbou "Guilty Pleasures", záverečná efektná prestrelka a samozrejme finálny tanček. Proste haluz ktorá taží z toho že je haluz, takže ju treba brať ako nič než haluz. ()

p6qwre

Tohle je opravdu bláznivý film, děj odsýpá, jedna ztřeštěná situace následuje druhou, po celou hodinu a půl vše pulsuje disko-rockovou hudbou z 80.let, hlavní hrdinové jsou skoro neustále v poklusu. A to vše se odehrává v opravdu bizardním post-apokalyptickém světě, který ze všeho nejvíc ale připomíná diskotéku z 80.let:) A do toho občas podivné záběry kamery, světlo a potemnělé stíny, někdy opravdu vychytané jak ve filmu noir, nevím jestli to byl záměr, ale mně to přišlo opravdu působivé. Velké překvapení, u Radioactive Dreams jsem se perfektně bavil. Výborný film na b-movie párty, stačí otevřít něco k pití a zábava začíná:) ()

Wacoslav1

Jop tak todleto je správnej odlet a suverénně to nej co jsem kdy od Pyuna viděl. Skoro nechápu, že to vůbec dělal on stylem mi to připomíná spíš Tromu a nevědět kdo je režisér věřil bych, že je to od nich. Mladej Majkl Dudlíkátor plus super střelenej děj. Pro normálního diváka nesrozumitelný. Záležitost pro trash fajnšmekry.85% ()

Shit

Dvojička bratrů v obleku je super, příběh zábavnej a i docela dobrej a občas se tu objeví i nějaká ta akce, jedině trošku zamrzí, že bratři jsou pořád takový trošku zbytečně ustrašený, ale i tak super zábava. Meč a čaroděj byl pro Pyuna docela solidní debut, ale až u Radioactive Dreams se přesunul k postapokalyptickým béčkům a tam přesně patří. Škoda, že druhá polovina 90tých let odvála jeho béčka do řiti a teď točí povětšinou kraviny ()

Djkoma

Rozhodně radioaktivní, jestli sen nebo noční můra, to už je otázkou:). Na svou dobu film dobře odsýpá, i když jeho příběh je dost podivný, řekl bych až z palce vycucaný a poslepovaný, aby trochu dával (uměle) smysl. Přesto jsou tu nápady nejen prostředím, ale i vizuálně (především vynikající nápad s přechodem poměru stran 4:3 v krytu do 16:9 mimo kryt->doslova "do široka otevřené oči":-)). Krom toho Dudikoff podává asi nejlepší herecký výkon a přitom nebo právě proto ani jednou nikoho nekopne svým slavným (americkým) kopem. Komu však Radioaktivní sny doporučit? Vše je papundeklové, levné, ovšem Albert Pyun měl svou vizi, kterou dobře naplnil v dostatečně výrazném b-stylu. Není úchvatná, ale určitě se pro mnohé může stát až "kultovní", vždyť ti styloví bratři v oblecích v postapokalyptickém světě jsou tak styloví a jsou jak nepopsaná tabule... ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun