Enter the Anime

Alex Burunova

Yohei Tateishi

Tania Nolan (vyp.)

• Kordus

Hodinové propagační video NETFLIX na jejich originální tvorbu (nebo zakoupenou, v případě NGE). Od něčeho, co se jmenuje Enter the Anime, jsem čekal o dost víc. Sice vizuálně dobře zpracovaný, ale po stránce obsahu zbytečný "dokument"..(6.8.2019)

• halogenka

Bezobsažné millennial shit propagační video Netflixu s neskonale otravnou “dokumentaristkou”.(6.8.2019)

• tnp101

Nesoustředěné bláboly skákající od jednoho k druhému bez jakékoli struktury, se silně nesympatickou průvodkyní. Absolutně nechápu, pro koho je tento „dokument“ určen. Zcela nepolíbený divák bude zmaten, kdokoli jiný znechucen. Spoiler: „Co je anime? Je to něco, co spojuje lidi.“ … 58 minut života v prdeli(19.8.2019)

• Dunadan

Dokument? Kdeže! Enter the Anime je v prvom rade obsahovo prázdnou, nezaujímavou a príliš dlhou reklamou na Netflix, ktorý prostredníctvom nej masturbuje sám nad sebou a snaží sa pritom tváriť, že ide o niečo absolútne úžasné. Tvorcovia však akoby nemali ani potuchy, čo chcú povedať a ako to chcú vlastne povedať, a tak po sebe nakoniec zanechali iba trpkú pachuť brutálne premárneného potenciálu a pocit, že to celé vymysleli za päť sekúnd. Ranná stolica takého Mijazakiho, Ošiiho, Watanabeho či Ótoma má stokrát väčšiu výpovednú hodnotu, než tento nepodarok.(6.8.2019)