poster

Enter the Anime

Dokumentární

USA / Japonsko, 2019, 58 min

Režie:

Alex Burunova

Kamera:

Yohei Tateishi

Hrají:

Tania Nolan (vyp.)
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Kordus
  **

  Hodinové propagační video NETFLIX na jejich originální tvorbu (nebo zakoupenou, v případě NGE). Od něčeho, co se jmenuje Enter the Anime, jsem čekal o dost víc. Sice vizuálně dobře zpracovaný, ale po stránce obsahu zbytečný "dokument"..(6.8.2019)

 • halogenka
  *

  Bezobsažné millennial shit propagační video Netflixu s neskonale otravnou “dokumentaristkou”.(6.8.2019)

 • tnp101
  *

  Nesoustředěné bláboly skákající od jednoho k druhému bez jakékoli struktury, se silně nesympatickou průvodkyní. Absolutně nechápu, pro koho je tento „dokument“ určen. Zcela nepolíbený divák bude zmaten, kdokoli jiný znechucen. Spoiler: „Co je anime? Je to něco, co spojuje lidi.“ … 58 minut života v prdeli(19.8.2019)

 • Dunadan
  *

  Dokument? Kdeže! Enter the Anime je v prvom rade obsahovo prázdnou, nezaujímavou a príliš dlhou reklamou na Netflix, ktorý prostredníctvom nej masturbuje sám nad sebou a snaží sa pritom tváriť, že ide o niečo absolútne úžasné. Tvorcovia však akoby nemali ani potuchy, čo chcú povedať a ako to chcú vlastne povedať, a tak po sebe nakoniec zanechali iba trpkú pachuť brutálne premárneného potenciálu a pocit, že to celé vymysleli za päť sekúnd. Ranná stolica takého Mijazakiho, Ošiiho, Watanabeho či Ótoma má stokrát väčšiu výpovednú hodnotu, než tento nepodarok.(6.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace