Reklama

Reklama

Nejsilnější muž v dějinách

(pořad)
  • USA The Strongest Man in History
Reality-TV
USA, 2019, 43 min

Obsahy(1)

1. Silnější než viking: V drsném chladu Moorheadu v Minnesotě se čtyři siláci účastní soutěže, která prověří jejich sílu s vikingskými legendami. Dokážou zvednout gigantický sloup vikingského bojovníka, jenž váží 650 kg a zlomil mu záda a zabil ho?
2. Silnější než Rus: V ospalém městě Toccoa v americkém státě Georgia se pokusí čtyři silní muži o legendární výkony Paula Andersona, kmotra americké síly. Zvládnou zvednout obávaný žernov, který váží 1,2 tuny, díky němuž se Paul proslavil v Show Eda Sullivana?
3. Siláci jdou do Vegas: Siláci jsou v Las Vegas v Nevadě, domově Nicka Besta, aby napodobili největšího showmana v historii zvedání těžkých věcí, Monte Salda. Zaujmou dav a překonají Saldův výkon s autem?
4. Siláci jdou na západ: Siláci jsou v Cody ve Wyomingu, domově Drsných jezdců Buffalo Billa a siláka, který s nimi vystupoval pod jménem William Bankier. Když se netradiční závod zvedání a přenášení klavírů pokazí, Nickův život je v ohrožení!
5. Zvednout jednu tunu: Siláci jsou ve Velké Británii, domově Eddieho Halla a rodilého britského siláka Thomase Tophama. Nick odmítá ustoupit, když se on a Brian utkají tváří v tvář při nebezpečné soutěži zvedání sudů.
6. Silnější než Skot: Čtyři siláci se účastní Highland Games a pokoušejí se o rekordní výkon, který by je mohl všechny zapsat do skotských historických knih. Super těžké váhy Robert a Brian se utkají tváří v tvář, aby věci vyřešili jednou provždy. (History Channel)

(více)

Galerie (35)

Zajímavosti (1)

  • Účinkují jedni z nejsilnějších mužů světa – čtyřnásobný vítěz World's strongest man Brian Shaw, držitel rekordu v mrtvém tahu (500kg) Eddie Hall, nestárnoucí silák Nick Best a bývalý hráč NFL a vyhazovač v nočních klubech Robert Oberst. (Morignus)

Reklama

Reklama