Barot House

Séria nevysvetliteľných a hrozných vrážd roztrhá rodinu Barotovcov a zničí blízky vzťah medzi otcom a synom. Kto môže byť za týmto bezduchým vraždením? Keď sa zistí pravda, uvrhne to rodinu do ďalších nepokojov. Je však pravda naozaj pravdou alebo len ďalšou hrou utrápenej mysle? Film je inšpirovaný skutočným životným príbehom. (DoubleFucker)

Aljak

Ehm, not my cup of masala tea... Podľa popisu to vyznievalo viac než zaujímavo, a po scenáristickej stránke v podstate aj bolo, akurát to prevedenie ma nejako nechytilo. Ten úvod mal z pohľadu kompozície celkom schopný potenciál (myslím ten pohľad na situáciu z pohľadu rôznych postáv), ale tento prvok sa akosi rýchlo vytratil. Potom už sa to sústredilo len na psychologickú (alebo psychopatickú?) hru medzi Malharom a Amitom. A hoci bol dej zaujímavý, ten štýl, ktorý mal miestami až hororový záber, to mi proste nesadlo. Škoda, tento príbeh mal rozhodne väčší potenciál. Takto je to u mňa bohužiaľ len za 2*. ()

Andrea1717

Udalosti tohto filmu natočeného na základe skutočných udalostí, je si v skutočnosti skutočne hrozné čo len predstaviť. Napriek tomu, ma film nejako extrémne citovo "nezasiahol" a nie je ničím extra výnimočný. Áno priznávam, že toto nie je práve môj obľúbený žáner, ale aj tak by som od takéhoto filmu čakala trochu viac emócií na tú hrôzu čo sa tam diala. ()