Bláznivý šaman

Anant Singh

Kostýmy:

Jo Katsaras
  • Mikel LetsGo

Nedávno za mnou moji rodiče přišli a s ohromnym nadšenim mi oznámili,že viděli uplně užasnou komedii a že se u ni málem pomočili smíchy, načež mi ji pustili,že ji prostě musí vidět ještě jednou.. tomu bych nikdy neuvěřil jak dokáže shlédnutí jednoho snímku naprosto nabourat všechny moje iluze o intelektu mých rodičů.Panebože lidi, tohle už není otázka vkusu, ale čistě jenom mentality diváků a já rozhodně nejsem nijak retardovaný a proto se mi zřejmě tahle velice ubohá "komedie" ani trochu nelíbila..snaha byla,herci hráli,ale koutky se mi bohužel ani nepohnuly...(3.3.2011)

• sirrgulo

Jeden den odpoledne mi babička řekla, že viděla skvělou komedii. O pár dní později jsem se na ní s ní chtěl podívat, ale úvod mě hodně rychle odradil. Vše už začalo prdícím děckem, které zahnalo lva, ptákem, který posral krále klanu (mám za to, že mu tak ti moulové říkali) no a nakonec plivancem do tváře hlavnímu hrdinovy. To vše se stihlo už během úvodních pár minut. Nebylo by asi správné film hodnotit odpadem (když jsem po pěti minutách odešel), ale jestli nemáte rádi tento typ humoru, který já osobně nesnáším, filmu se obloukem vyhněte.(18.9.2009)

• tron

Vedel som, do čoho idem. Len som si potreboval overiť teóriu "akonáhle je pod filmom podpísaná Južná Afrika, môžete sa staviť, že film bude mať afektované herecké výkony, bláznivý scenár, pár záberov na africkú divočinu a väčšina humoru bude prameniť z toho, že niekto niekam zrýchlene uteká pred levom, pštrosom, tigrom, slonom či aspoň krokodílom" (prípadne má tráviace problémy, ktoré aj uvidíte". Úbohosť nad úbohosť, v Afrike by sa rozhodne malo robiť menej filmov (nielen komédií).(19.1.2008)

• Cheeker

Už je to nějaký pátek, co jsem to viděl a upřímně moc si toho nepamatuju. Vlastně ani jméno, takže teď jsem to asi po dvou letech hledání čirou náhodou našel. Ale co si pamatuju dokonale je, že jsem se fakt nebavil. Odpad dát nemůžu, protože až tak hrozné to nebylo. Ale ruku na srdce. Vážně to chce někdo vidět dvakrát?(10.7.2013)

• swamp

Špatný mix filmů jako je Crocodile Dundee, The Gods must be crazy nebo The Air up there. A navíc si režisér tohohle snímku myslí..že když někdo spadne nebo šlápne do hovna, ubalí si z hovna joint, že když někoho posere slon nebo strčí nosorožci hlavu do zadku, popř. si utře prdel malou bílou kočičkou..no zkrátka, když si režisér myslí, že tohle všechno je vtipné, tak uvažuju o tom, jestli není bývalou hvězdou německých pornofilmů! Fekal..HNUS!(17.8.2005)