Reklama

Reklama

Recenze (9)

Mr.Baboon 

všechny recenze uživatele

Díl začíná hned akční sekvencí z 'před 10 lety', kde vidíme (snad poprvé v hrané formě) Justice Society of America v boji proti padouchům - JSA prohraje, někteří členové padnou a toho dne i seskupení končí. Na úvod docela slušná a chytlavá podívaná. Přesouváme se do současnosti a tady to začne drhnout... hodně drhnout. Měl jsem totiž pocit, že se dívám na jeden z těch tuctových amerických středoškolských filmů, kde se hlavní hrdinka z nějakého důvodu musí přestěhovat a nastoupit do nové školy. Tam samozřejmě narazí na místní 'boss-lady' a její poskokyni, která ji hned začne dusit a na školní borce v 'originálních' rugby bundách... bla bla bla, tohle letělo na přelomu století! Naštěstí tahle část netrvá moc dlouho a děj se zase začne točit kolem toho, čeho má. Není to kdo ví jaký přepal, ale na průměrný origin to stačí - hrdinka získá mocný artefakt, učí se s ním zacházet, moc jí to nejde a pak tak nějak omylem nafláká těm školním machýrkům a jde se dál. Ve shrnutí, nejde o žádný průser, po řemeslné stránce je to fajn - pěkně se na to dívá, záběry jsou plynulé a i CGI je na seriálové poměry fajn, ale je tu prostě tuna klišé, místy tupý scénář a nepochopitelné chování postav. Hlavně té hlavní! Uvidíme, co přinesou další díly. Šanci tomu ještě dám. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pilot bych mohla odstřelit jako ještě větší naivitu než mají ostatní seriály produkce stanice cw a cílenost na mladší publikum je zřejmá, ale pokud budou ostatní díly stejné jako pilot, bude mi to jedno. Úvod je skvělý a bavila jsem se. Navíc je zde jedna scéna, která má následky do dalšího děje, ale každý chce vidět, jak dostanou na prdel fotbalisti šikanátoři. ()

Reklama

Mr.Ward

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak takhle ano! Zapomeňte na Supergirl, Batwoman nebo cokoliv z Arrowverse. Tohle není sice nějaký vrchol originality, ale ten feeling, to obsazení, hudba, cítil sem tam neskutečnou pohodu. Přišlo mi to jako milý retro, i když to retro není teda 😄 Mám z toho pocit, že to bude cílit víc na dětskou “Stranger Things” generaci, fakt se mi to líbilo. Každopádně uvidím, co přinesou další díly. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Pokud chodíte na základku a tohle bude první komiksový seriál, co v životě uvidíte, tak asi v pohodě. Všichni ostatní se budou tou devadesátkovou naivitou, okoukaností a laciností těžce nudit. Pilot Stargirl ani nenaznačuje potenciál na něco jakkoli zajímavého, nepředvádí nějaký vlastní styl, jen klišé. ()

Chen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokud pominu dějovou linku "naštvaná puberťačka nemá ráda svého nevlastního otce", kterou jsme viděli asi stokrát (a to se ještě krotím), tak vlastně nemám žádnou větší výhradu. Triky nejsou špatné, nechybí humor, obsazení je fajn, akce nadprůměrná (hned úvod je hodně povedený) a ano, je to očividně mířeno i na mladší publikum, ale není to tak infantilní, jak jsem se bál. Nejsou to Titans, ale i tak je to docela zábavná podívaná. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama