Reklama

Reklama

Stargirl

(seriál)
Ukázka z filmu
Akční / Dobrodružný / Krimi
USA, (2020–2022), 27 h 38 min (Minutáž: 39–53 min)

Tvůrci:

Geoff Johns

Hudba:

Pinar Toprak

Hrají:

Brec Bassinger, Christopher James Baker, Meg DeLacy, Neil Jackson, Yvette Monreal, Trae Romano, Hunter Sansone, Amy Smart, Jake Austin Walker (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(39)

Obsahy(1)

Stargirl, nový seriál z produkce DC Universe od původního tvůrce a autora komiksu Geoffa Johnse, sleduje středoškolačku Courtney Whitmoreovou (Brec Bassingerová). Ta se přestěhuje do Blue Valley ve státě Nebraska poté, co se její matka znovu provdá za Pata Dugana (Luke Wilson), a inspiruje nesourodou partičku mladých hrdinů k tomu, aby zastavili padouchy z minulosti. Superhrdinské drama je hranou adaptací komiksu Stargirl z roku 1999, v němž se představuje první tým superhrdinů zvaný Americký spolek spravedlnosti (JSA). Nepředvídatelný seriál je s láskou inspirován Johnsovou zesnulou sestrou, která zahynula při letecké havárii. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (12)

LizianShaw 

všechny recenze uživatele

Pilot mě moc nezaujal, dost mě hlodaly klišé o teenage holce, co má milující americkou rodinu a je nová a naprosto outsider ve škole. To bylo naštěstí jen úvodních 20 minut, pak už můžeme sledovat origin této skvělé a svěží hrdinky, kterou vymyslel génius Geoff Johns (inspirace po jeho zesnulé sestřičce). A protože Johns (který píše pro Dc mé nejoblíbenější příběhy JL, Aquamana, Lanterna či Doomsday Clock) na tento seriál i dohlížel, tak se nemůžeme divit, že to tak baví. Samozřejmě to není tak vážné a dospělé jako Titans nebo Swamp Thing, ale Stargirl v komiksu není vraždící monstrum, takže tu R-rating není potřeba. Ikdyž je to seriál převážně o teenage hrdinech, rozhodně mě to baví víc než třeba Runaways, a to proto, že se zde tolik netlačí romance. Nechci tím říct, že tu není láska, ta tu je, především mezi otcem a dcerou, ale určitě to netlačí tolik jako u Cw. V Runaways navíc bylo hrozně málo akce a záporáky byli převážně né moc charismatičtí rodiče. Akce zde bohužel taky moc není, v úvodu docela jo, pak máme celkem dlouhou pauzu, kde se představuje nová JSA, a když se blížíme k finále, zase se to oživuje. Záporáci mě potěšili hodně. Vždyť je to Injustice Society of America!!! Pro komiksového fanouška je to splněný sen. A výběr hudby se také moc povedl (příchod Icicle na scénu). Oblíbených postav je víc, Icicle je skvělý a při scénách se Sportsmasterem jsem se vždy musel pousmát. Čeho se bojím nejvíc je druhá série a to hlavně z důvodu přesunu seriálu na stanici Cw. Tam můžeme s jistotou říci, že se zlevní efekty, přidají pár romancí, a možná i nejhůř natáhnou to na 23 epizod. Finále nebylo 100%, ale hodně potěšilo. Nejen že tu byla akce jako z komiksu, ale po předchozím navnazení jsme se konečně dočkali spousta vyvrcholení. A upotávající scény na druhou sérii také vyzdvihly velké otazníky. Jen škoda, že to nebude na HBO Max. 80% P.S. Obsazení je famózní, jak hrdinové tak padouši, jediný, kdo mě prozatím zklamal byl Rick Tyler, jehož Hourman se vykazuje pouze chováním jednoho typu, a to agresivní blb. Ve finále dosáhl aspoň trochu uspokojení (ikdyž to nedávalo smysl), tak snad se příště trochu více vyvine. ()

Chen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je trochu nefér srovnávat Stargirl se seriály jako Titans nebo Doom Patrol, Stargirl je spíše rodinnou zábavou, ale současně není natolik moralizující, aby to lezlo na nervy. Akce je slušná, efekty také, některé postavy fajn (a jiné hrozně otravné) a tempo svižné. Pokud člověk ví, co od Stargirl očekávat, nebude zklamán. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozpočet $-miliónov__1.Séria - Možno aj dosť nečakane na to že sa z každej strany na nás hrnie nejaký ten super hrdina ale mne toto v celku zapasovalo, pobavilo. Mne tento taký skôr oddychový "nenáročný" superhrdinský seriál sadol, postavy / herci dosť dobre vybraný, nikto mi nejak extra nevadil, nekazil to, humor s mierou neprestrelený, dejovo to nejak nekrivkalo, akcia v pohode. Ako taká oddychovka fajn. /70%/__ __2.séria je už len akási prvoplánová miestami až píliš prekombinovaná záležitosť, bez tej zábavnej iskry čo mala prvá séria. /60%/__ ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Superhrdinové, superpadouši, superschopnosti, superohrožení, superzáchrana….superklasika jenom s tím rozdílem, že se budete cítit jako na středoškolských dívčích záchodcích. Tady vlastně není ani co hodnotit, svět komixových postavček v teeneger kostýmech. Už jsem čtyřicetkrát přezouval z letních na zimní a seriál jsem zkouknul dalo by se říct na první dobrou…..to si myslím je dostatečné hodnocení. ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Stargirl táhnou nahoru na seriál skvělé efekty a slušně zvládnutá akce. Bohužel co se scénáře týče je to dost slabé. Někdy dokonce děs běs, při kterém se nestačíte divit jak něco takhle ambiciózního může být tak pitomé a popírající veškerou logiku. Jasně je to seriál zaměřený na dětské publikum, ale to neznamená, že to musí být hloupé. Bohužel spousty dějových linek nikam nevede. Spoustu věcí se děje strašně nahodile a účelově. Finále jako takové bylo ucházející, ale dost se obávám, že s přechodem na CW seriál ztratí podstatnou část svého rozpočtu a tím pádem přijde o to jediné co mu dává plusové body. První sérii hodnotím tak na silnější 2* 50% ()

Galerie (283)

Zajímavosti (8)

Související novinky

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,…

Reklama

Reklama