Reklama

Reklama

Zkušená psychiatrička Nicoline nastupuje do nové práce v nápravném zařízení. Zde se setkává s Idrisem, sexuálním delikventem, který spáchal řadu závažných zločinů. Po pěti letech věznění má být poprvé podmíněně propuštěn. Tým odborníků je z jeho pokroku nadšený, ale nově příchozí Nicoline mu nedůvěřuje a snaží se jeho propuštění oddálit. Idris vynakládá všechny síly na to, aby Nicoline přesvědčil o svých dobrých úmyslech. Pomalu, ale jistě se však mění v manipulátora, kterého v něm Nicoline viděla od začátku. Rozehrávají mezi sebou mocenskou hru a Nicoline se navzdory svým znalostem a zkušenostem nechává chytit do pasti. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Zamindrákovaná psycholožka versus přitažlivý manipulativní násilník. 1) Film má docela šmrnc a přiměřené tempo i vývoj. Ovšem holandské psychology zobrazuje jako naivní blbečky (tomu se nevyhnula částečně ani postava Nicoline), které průměrně zdatný manipulátor v pohodě zvládne._____ 2) Buď vykreslení celé situace tvůrci prostě nezvládli anebo je holandský punitivní systém zoufale bezzubý. Chci věřit, že je to ten první případ._____ 3) Podmanivý 36letý Marwan Kenzari (manipulátor Idris) mě udržel u obrazovky navzdory té, jak píše komentátor Enšpígl, ultrakrávě a usnadnil mi, abych tyto živé obrazy z kursu základů psychoterapie pro začátečníky dosledoval do konce. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

kdyby měl Idris jiný xicht tak bych pochopila Nicolin úlet.Ale nechat se ukecat jinokrajcem s vyceněným chrupem. a vyholenou hlavou....A pak si myslela , že když si uklidí bordel v kuchyni a je spokojená s výsledkem,že má uklizený nepořádek i v hlavě.Že nemá zjistila když vzápětí zazvonil zvonek.A zaplatila za to,co nakoupila.A jak se jí dostal pod kůži ukazují úplně poslední záběry na posteli v jeho cele. ()

Reklama

Konev 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, kdo se nechal chytit do pasti, zda Nicoline nebo Sidris. Každopádně se film vleče, je tam spoustu dlouhých záběrů, při kterých si můžete domýšlet co chcete, některé představy Nicoline splývají se skutečností a obráceně /pes v posteli?/, celkově proto za 1*. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jestli jsou všechny psychiatričky, takový ultrakrávy jako tahle, tak to už pak chápu proč běhá po světě čím dál tím víc vyšinutejch. Neuvěřitelná sračka. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama