Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (272)

Jordan 

všechny recenze uživatele

z povahy môjho povolania, zamestnania, práce a života dávam rád dobré hodnotenia slovenským filmom, fandím slovenskej kinematografii, občas dokonca trochu neprofesionálne no empaticky prižmúrim oko... sú však isté hranice, za ktoré nejdem, latky, ktoré nepodleziem... možno by som mohol byť zhovievavý a oceniť producentský zámer, ktorý bol jednoznačný, autori sa ho pevne držali, mali očividne jasne vytýčený cieľ, zámer, dôsledne ich naplnili a (ako ukazujú čísla), z tohto hľadiska sa film vydaril na jednotku. pardón, nie film, produkt. a ja tento typ produktu nemusím a, nehnevajte sa za to na mňa, celkom otvorene vyhlasujem, že toto hodnotenie/komentár je vysoko subjektívne/subjektívny, lebo na to je čsfd.cz určené. pre fundovanejšiu analýzu tohto filmu si prečítajte recenzie, ktoré k nemu vyšli (denník n, kinema, filmsk...) a v konečnom dôsledku si aj tak urobte vlastný názor. pre mňa je toto síce z komerčno-mainstreamového hľadiska fungujúci kalkul, ale inak je to scenáristická nemohúcnosť, prehliadka klišé ba až gýču a v mnohom ideovo a ideologicky sporné pokračovanie vo vykynoženia-hodnej línii slovenskej televíznej tvorby, stavajúcej na posilňovaní a nezdravom karikovaní stereotypov... ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Povedená vánoční oddechovka, na kterou se dá do kina zajít i na konci ledna, když ohlášené skoro jarní počasí stále nedorazilo. Ano, je tam dost klišé, nepovedených a notoricky známých scén, ale několik mých oblíbených herců a hereček, Kempinski a pohodová atmosféra všechno smažou. Za mě velmi dobré. ()

Reklama

eLeR 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý síce nenadchne, ale ani neurazí. Ktorý sa až moc snaží mať cool atmosféru. Niektoré hlášky celkom vydarené, niektoré scény úplne prepálené, ale naozajstní herci to stihnú zachrániť. Zdobia sa medovníčky, aj vianočné stromčeky, spievajú sa koledy, aj snehu je kopec ... čo viac treba na vianočnú oddychovku? nič ... len svetre s nórskym vzorom mi chýbali. 2,5* ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Varianta na zimní romantickou komedii, bedekr Slovensko a bratia Maďari. Karty jsou rozdané tak, aby každá věková kategorie měla svůj příběh, takže teoreticky si na své přijdou všichni od teenů po seniory. Klišé na klišé, kýč na kýč. Po seriálu Milenky jsem chtěla ještě jednou vidět hlavní čtveřici ve společném projektu a to jediné stálo za to. Jinak to jsou krásné obrázky jak ze stránek Listu paní a dívek. Pauhofová v náručí milionáře na zapřenou Koleníka svítí jak za starých časů. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

The Shining 2. Díky přirozenosti protagonistů vnesl minipříběh dua Vášáryová, Bartoška něco z romantiky, ale ve zbytku obcházela horský hotel hrůza. Ten hodinu a půl dlouhý reklamní klip se snahou přiblížit se populárním západním mustrům si zasloužil návštěvu podnapilého Bad Santy Thorntona, který by těm postavám z Love Defectually ukázal, co to láska doopravdy je. První by byl na řadě Kubíček Prachař a tři dny by si nesednul.. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (8)

  • Do role Štefana byl původně obsazen Štefan Kvietik, ten však nakonec od projektu odstoupil a byl nahrazen Jiřím Bartoškou. Právě kvůli Kvietikovu obsazení se k projektu přidala Emília Vášáryová, která se s ním především během 70. let potkávala na televizních obrazovkách i divadelních prknech, kde spolu často tvořili pár. (jezurka42)
  • Film se odehrává ve Vysokých Tatrách, v Grand Hotelu Kempinski u Štrbského plesa. (Popinodan)

Reklama

Reklama