Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

Ron_F

Co k tomuto filmu napsat? Nechce se mi tento film rozebírat, protože není ani vlastně moc co. Jednoduchý film, mající ale příjemnou vánoční atmosféru, která je plná pohody. Obsazení více než sympatické, pár povedených záběrů a docela jsem se i zasmál. Příjemná vánoční oddechovka. ()

LuciusDLX

Komédia pri ktorej je človeku do plaču, kam až klesla naša kinematografia. Celé to vyzerá ako reklama na hotel, lebo príbeh naozaj za nič nestojí... Inak asi prvý film kde Táňa nevystrkuje kozy, na druhú stranu už na ne asi nikto nie je zvedavý ()

lineker

Tak co? Tak zase nic. Bohužel se to opět nepovedlo. A co? Romantická komedie, která alespoň vykoukne z žánrových klišé a nebude nám cpát jakýsi PR pseudohůmor na úrovní Troškových Kameňáků. ()

tein odpad!

Přesně u takovýchto filmů je mi líto, že odpad je zde nejhorší možné hodnocení. I odpad je proti tomuto filmu o několik levelu výš. Chtělo by to udělat hvězdičky i do mínusu protože tento film by si zasloužil plnej počet -5* ()

vopajslikova

Hloupý nelogický klišoidní scénář napodobující zahraniční hloupé rádobykomedie. Čemu jsem se měla zasmát? Sprostým slovům? Zhrzeným manželkám - milenkám? Půlhodinovému porodu v hotelové hale? Tomu, že zrazená ošklivka našla během pár dnů svého krásného milionáře? Jednu hvězdičku dávám za paní Vašáryovou a pana Bartošku, i když si myslím, že účinkování v této trapnosti je hluboko pod jejich úrovní. ()

JaKoPra odpad!

Jako fakt?? Teda nečekala jsem nic moc a i přesto to byl totální průšvih. Příklad pro to, jak i s dobrými herci udělat úplně špatný film. ()

kwii odpad!

Tyjo, bez nějaké nitky příběhu, bez nápadu, bez vtipu s naprosto očekávanými "pointami". Vyhozené peníze za výrobu filmu a pokud na to někdo šel do kina.. ()

Monika95

Odpad neodpad, hloubka nehloubka, já jsem si to docela užila a párkrát se docela od srdce zasmála. Za mě pořád lepší toto, než straaašně přehluboce debilní Nabarvené ptáče! Třeba! ()

jethrotull odpad!

Necakal som vela,ale ze to bude taky odpad? Je neskutocne ake stupidity sa v poslednej dobe tocia. Viditelne to suvisi s touto dementnou dobou,kde tupi a sprosti vedu narod a Ti sikovni,co pouzivaju zdravy sedliacky rozum su potierani a prenasledovani. Presne podla pravidla,cim sprostejsi narod a ludia,tym lahsie sa ovladaju. A presne taketo dementne filmy k tomu prispievaju.Ooooh bratia Cesi,len z nostalgiou spominam na Vase uzasne a dokonale komedie .Kdeze tie casy su? A samozrejme spojenim zo slovenskymi tvorcami a hercami ste to pohnojili este viac. To Ti ceski herci nevedia ze na Slovensku sa tocia len vyslovene sracky a odpad? Hanbim sa za cesku a slovensku kinematografie ze dokazala vytvorit nieco take stupidne co nema s kulturov a umenim nic spolocne. Odpad,odpad,odpad. ()

Marrakech86

Pořád tak přemýšlím o čem to vlastně je? samé dialogy, ten mě podvedl a naopak a pak si zhrzená láska najde majitele hotelu...Abych to zkrátil, stačí když se podíváte na prvních a posledních 10 minut, ten zbytek vlastně nemusíte ()

Liron

Má to vánoční atmosféru, krásné ženy, krásné šaty, krásné exteriéry a interiéry. Mám ráda když můžu nahlédnout někam, kam se asi nikdy nepodívám, jako je Grand Hotel Kempinsky v opravdu krásných a dobře nasnímaných Tatrách. Dva možná nejhezčí páry současnosti v česko-slovenských vodách, Táňu Pauhofovou a Jána Koleníka a Emilii Vašáryovou a Jiřího Bartošku. Všechny předpoklady aby to byl hezký vánoční příběh a vidět se to pravdu dá. Škoda že ten scénář není trochu více propracovaný, chtělo to více přidat na situační komedii, případně vložit nějakou výbornou, novou, autorskou, vanoční písničku, a že tam příležitost byla. Ach jo, proč se mne nezeptali! ()

ArdeliaLortz

Navoněná, nevtipná, snobská krávovina plná vaty, hezkých lidí a stupidních dialogů, kde jsou muži prezentováni jako bytosti k hovnu. Nechápu, proč holky předabovávaly samy sebe, když se samy sobě ani netrefí "do huby". Jedna hvězdička za sexy Koleníka (nebo jak se jmenuje). ()