Pomsta - s.r.n. (TV seriál)

• Česko

Pomsta - společnost s ručením neomezeným

Vengeance Unlimited

Pomsta, spoločnosť s ručením neobmedzeným

Krimi / Drama

USA, 1998, 16x60 min

Michael Madsen, Kathleen York, Jeffrey Pierce, Gregg Henry, Scott Patterson, Greg Grunberg, Alan Blumenfeld, Tom Wood, Silas Weir Mitchell, Wanda De Jesus, Rick Peters, Dakin Matthews, Jennifer Bransford, Ken Jenkins, Bobby Garabedian, Markus Redmond, Scott Alan Smith, Frankie Thorn, Tom Dugan, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kimberly Huie, Twink Caplan, Amanda Pays, Richard Beymer, Tony Denison, Louis Herthum, Clare Carey, Darin Cooper, Al Israel, Jarrad Paul, Dayton Callie, Francesco Quinn, Raphael Sbarge, Cliff Potts, Suzanne Ford, Tim Thomerson, Steven Schub, Travis Fine, Cotter Smith, Lisa Langlois, Jennifer Hetrick, Lindsay Taylor, Ray Laska, Karen Austin, James Avery, Christian Clemenson, Senta Moses, Clint Culp, Gina Gallego, Jerry Mathers, Raymond Ma, John Aprea, David Brisbin, Michael Harney, Markus Flanagan, Mark Kiely, Allen Cutler, Chris Jaymes, Charles C. Stevenson Jr., Patricia Gaul, Thomas Bellin, Dina Merrill, Lewis Van Bergen, Alexia Robinson, Sandra Ellis Lafferty, Niklaus Lange, Christopher John Fields, Jeff Austin, Mel Jackson, Ryan Bollman, James Coburn, Louisa Abernathy, Michael B. Silver, Richard Jamison, Sage Parker, Tom Billett, Karen Lorre, Richard Gross, Marcy Goldman, Claudette Sutherland

Komentáře uživatelů k TV seriálu (19)

Geniální hudba, perfektní Michael Madsen, atraktivní Kathleen Yorková, černý humor, tajemná minulost pana Chapela, nezapomenutelné dialogy, mám pokračovat? Dalo by se...(20.1.2003)

Souhlasím s Geminim (taky je to můj kámoš, sakra). Michaela Madsena žeru už od dob Gaunerů a pokud tenhle člověk hraje v seriálu s tak vymakaným scénářem nelze hodnotit jinak. Viz dialogy typu - Yorková: "Chapele, nejsi Satan?" Madsen: "He he. Ne." Yorková: "Tak nic." Už chápete?(22.1.2003)

k opisování od alexandra dumase se tvůrci hrdě veřejně hlásili, tak jim ani moc neoriginalitu nevyčítám. pan chapel je přecejen trochu jiný než hrabě monte christo, mstí se lidem, kteří ublížili jiným. tahá z trezoru miliony a po lidech, kterým pomůže, chce jen jednu nepatrnou věc - drobnou laskavost. Nechápu, jak takhle dobrý seriál mohl mít tak málo dílů.(16.9.2005)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = ?.?.1999, réžia českého znenia (ČT 1999) = OLGA WALLÓ - Ak by existovala reinkarnácia (CHA-CHA), tak v budúcom živote chcem vykonávať rovnaké povolanie ako pán Chapel. (5.1.2007)(5.1.2007)

Paradni serial, ktery se objevil v ''prime timeu 20:00" na ČT1 ...wow a díky za to. Naprosto cool Michael Madsen sype jednu hlasku za druhou a pritom rafinovane odstranuje lidi, kteri si to poradne zaslouzi.(10.1.2008)

Po pár dílech dávám zatím 4. Otázek na samotnou existenci a činnost Madsena jako mstitele bezpráví je požehnaně. Jako například, kde na to bere peníze, kontakty atd...Některé zápletky jsou vyřešeny až komicky naivně, ale přesto jsem ochoten od toho odhlédnout. Proč? Jednoznačně Madsen a jeho boží sarkastická drsňácká postava s citlivou duší;-). Takové charisma u hlavní postavy aby člověk pohledal. Co je zač a co ho vede k jeho "mstitelské" činnosti se každým dílem rozkrývá... Paráda!(29.9.2008)

Zabudnutá / neznáma seriálová perla a pomník Madsenovej charizmy. Iba 16-dielny projekt, ktorý hravo prekonáva väčšinu podvodníckych a revenge filmov a seriálov a drvivú väčšinu Madsenovej filmografie. Jeho pán Chapel je so svojimi nekompromisnými pravidlami a metódami ten najúžasnejší anjel pomsty, akého som kedy videl a perfektný doklad toho, ako trestuhodne nevyužitý bol potenciál jeho predstaviteľa.(30.1.2020)

Zapomeňte na krimi, drama, tady Madsen aby dostal důkazy používá nejrůznější metody zastrašující, pořád něco vymyslí, a v tom je ta sranda že podezřelí neví že to jen hraje. Další sranda je v tom, že lidi na to neupozorní a oni potom čekají zcela vážný film. 4,5/5(27.9.2013)

Originalny namet, perfektna volba hlavneho hrdinu - priam som to htal ked to davali na stv. Skoda ze to nevyslo nikdy na DVD, aby som si to mohol vychutnat v lepsej kvalite 9/10(28.10.2012)

Opravdu vynikající seriál s vynikajícím mistrem vedlejších rolí M. Madsenem v hlavní roli.(22.12.2003)

Videl som len zopar dielov ale bol som velmi milo prekvapeny, tento serial ma velmi dobru myslienku a este lepsiu realizaciu.(28.5.2009)

Skvělý seriál, který mě nachl "svým smyslem pro spravedlnost". Mr. Chapel je prostě dokonalý. Úvodní melodie nemá chybu. Kdybych si mohl vybrat jakou filmovou postavou bych chtěl být, jedna položka v seznamu by byl 100% Mr. Chapel.(9.6.2008)

Oddychový seriál s celkem dost jednoduchými díly, ale zato s neobvykle sympatickým a moudra hlásajícím Madsenem. Jedna z mála skutečně pro něj dobrých rolí.(7.6.2013)

Zaujimave, ze som na serial prisla az v roku 2008. Skvely!(7.9.2014)

Nacházel jsem se v situaci, kdy bych pomoc pana Chapela uvítal. A i když jsem milión neměl, okamžitě bych mu ho vysázel na ruku, ber kde ber. Nespravedlnosti se dějí neustále a tak tenhle seriál mě aspoň na chvíli ujistil v tom, že se spravedlnosti člověk dočká a boží mlýny může někdo popostrčit. Michael Madsen tuhle roli zvládl naprosto dokonale a nikoho jiného si v ní nedovedou představit. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který si pětku zaslouží naprosto jednoznačně. A pokud bych se znovu narodil, chtěl bych být panem Chapelem(3.1.2015)

Milion dollarů nebo protislužbu, to je motto tohoto seriálu, který k mému překvapení (hlavně zklamání) není tak oblíben a reprízován, jak by si zasloužil. Akční seriál, který mě bavil.(27.6.2007)

Na tomhle serálu mi vadí jen to, že ho dávali jen kdysi a díky tomu se na netu povalujou jen vhs ripy. Ale i tak je to fajn pokoukání, na záhadného Chapela, který koná dobro po svém.(3.10.2016)

Neviem či sa ešte niečo lepšie nájde ako je tento akční seriál. Výborná hudba, scenár, proste všetko čo sa týka tohto seriálu 95%(22.4.2011)

Můj oblíbenej seriál!(26.1.2017)