poster

Poslední víkend (S09E04) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Hollow

 • Slovensko

  Dolina

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2004, 1 h 29 min

 • HateBreeder
  *****

  ad dabing: Když jsem začal sledovat televizní sérii s Davidem Suchetem coby Herculem Poirotem, už byla většina dílů předabována panem Medunou. Snad jen Vražda Rogera Ayckroyda je stále ještě v podání pana Kostky. Můj názor je takový: Více se mi líbí dabing pana Meduny a to z toho důvodu, že svým hlasem dokáže lépe zachytit podstatu Hercula Poirota. Hercule se dost často rozčiluje a právě ony chvilky rozčilení dokáže Meduna vystihnout lépe než Kostka. Pod barvou hlasu pana Kostky by si divák představoval někoho klidného, životem zkušeného koho nic nerozházi a vždy si dokáže zachovat chladnou hlavu. Jelikož Jaromír Meduna daboval i Roberta DeNira, tak dokáže vyjádřit patřičnou nenávist a vztek a to (samozřejmě v daleko menší míře) dokázal uplatnit i při dabování slavného belgického detektiva.(16.11.2007)

 • misterz
  ****

  Výborný diel so zápletkou, ktorej vyriešenie si vyžadovalo istú dávku všímavosti. Na začiatku bola jedna vražedná scéna, na ktorej sa Poirotovi už od začiatku niečo nezdalo. A mal pravdu... Tieto časti cyklu, kedy Poirot opustí svoj ultramoderný byt v Londýne s cieľom relaxu, no pritom sa mu do cesty pripletie vražda, sklamú iba málokedy. 80/100(19.8.2016)

 • mosem
  ****

  Tradiční Suchetovské podání dalšího Poirotovského příběhu. Jeho bezprostřední "skromnost" při sebehodnocení je naprosto nenapodobitelná a je zárukou toho, že čas při sledování bude stráven velmi, velmi příjemně. Z ostatních postav se mně líbila předvším Gerda a její zpodobnění poněkud prosté manželky doktora Christowa. Až jsem se divil, že už dávno se obětí nestala ona .-)). Naprosto úchvatná je ukázka aristokratického chování - u bazénu leží mrtvola doktora Cristowa a hostitelka rozvíjí teorie zda za této situace je vhodné k obědu kachna či jen sendviče...(11.10.2014)

 • chelseaman22
  ***

  Jeden z absolutně nejchabějších epizod s francouzským detektivem! Narcismus z něj jen sál, poslouchal cizí hovory jako seniorka krmící holuby před Billou, vražedkyni nechal jít se nalokat čerstvého vzduchu (v konečném důsledku se její vény nalokaly toliko oblíbených hořkých mandlí) a venkovský prostor zjevně není kompatibilní s Herculovo lakýrkami od Alessandra Malchiorri! Nikdy jsem se nedomníval, že k tomu dojde, ale - HASTINGS NA SCÉNU! 62%(17.5.2014)

 • kaylin
  ****

  Jeden z těch trochu slabších dílů, které jsou pořád nesmírně nadprůměrné. Je zvolen trochu jiný styl vyprávění, příběh se ke konci snaží být o něco akčnější, zajímavější, nápaditější, a celkem se mu to daří, i když ne dokonale. Jako kdyby divákovi trochu něco unikalo. Velmi dlouhý úvod, který je možná mírně na škodu.(4.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace